Arapça Yaz Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara Arapça Yaz Kursları

Arapça Yaz Kursu Ankara; Arapça Yaz Kursları Çağrı Yabancı Dil Okulu’nun düzenlediği Arapça Yaz Kurslarında (Yaz Okulu) 8 kurdan oluşan bir eğitim verilmektedir. Bu 8 kurun her biri, 50’şer saatlik programlardan oluşmakta olup, toplam 400 saat sürmektedir. Başlangıç seviyesinden başlayarak, ileri seviyeye kadar uzanan dil eğitimi usta eğitmenler tarafından verilmektedir. Dört temel dersten oluşan bu eğitimin etkili olması için;

  • Arapça Dinleme,
  • Arapça Konuşma
  • Arapça Okuma,
  • Arapça Yazma,

eğitimleri verilmektedir. Yaz okulu eğitiminde 8 haftada 4 tur tamamlama fırsatı vardır. Bu 8 kur, ikişerli olarak yapılır. Her ikişer kur yüzer saat olmak üzere ayarlanmaktadır.

Yaz Dönemi Eğitimi Nasıl Olmaktadır?

Yaz döneminde Arapça kursu için 8 haftada dört kitap bitirme imkanına kavuşabilirsiniz. Belirlenen ders saatleri şu şekilde ayarlanmıştır.

Ankara Arapça kursları sayfamızı ziyaret ediniz.

Sabah grubu için 10.00 ve 14.00 saatleri arası, öğleden sonra grubu için de 14.10 ve 18.10 saatleri arasında toplam 200 saat ders verilmektedir. Eğitim süresi 8 hafta olarak ayarlanmıştır ve hafta içi 5 gün kesintisiz bir şekilde eğitim devam etmektedir.

YAZ TATİLİNE ÖZEL ARAPÇA KURSU !

(Tarihler belirlendiğinde güncelleme yapılacaktır.)

İletişim: 0312 232 12 17

Ulaşabilmeniz için konum.

Call Now Button