Çocuk Arapçası

_1461839175.jpg

Çocuklar için Arapça Eğitimi

Yabancı dil eğitiminin küçük yaşlarda alınmasının önemi herkes tarafından bilinmektedir. Arapça gibi farklı bir alfabesi olan dillerde de aynı durum söz konusudur.

Çocukların yabancı dil eğitiminde; yaş grubuna göre değişik farkındalıklar oluşturulur ve motivasyon arttırıcı çalışmalar ile şekillenir. Dilin varlığından haberdar olan çocuklar, öğrenme konusunda da farklı bir bakış açısına sahip olurlar. İlerleyen yıllardaki yabancı dil eğitimi için sağlam bir temelin oluşması, çocukluk dönemindeki temel eğitimle şekillenmektedir.

Ankara’nın en büyük Arapça Dil Okulu olan Çağrı Yabancı Dil Okulu, özel eğitim stratejileri ile eğitim vermektedir.

Eğitim İçeriği Nasıl Şekillenir?

Çocuğun yaş grubuna göre uzman eğitmenler tarafından belirlenecek plan dahilinde, okulun ve ihtiyaçların doğrultusunda eğitim programı yapılır.

En fazla 7 kişilik sınıflarda verilen Çocuklara Yönelik Arapça eğitimi, bireysel ilgilenme sayesinde herkesin öğrenme şekli ve hızına göre değişmektedir. Kalıcı bir şekilde öğrenmenin yerleşmesi için ders ve ders dışı aktivitelerde en etkili öğretim şekilleri gerçekleştirilmektedir.

Eğitim çeşitliliği konusunda ders içeriklerinin etkili ve kalıcı bir şekilde belirlenmesi için öğrenci odaklı yaklaşılır.

Powered by Bilgeweb