Basın Arapçası Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara Basın Arapçası Kursları

Basın Arapçası Kursu Ankara; Çağrı Yabancı Dil Okulu olarak, her bireyin kendi ihtiyaçlarına uygun Basın Arapçası eğitimleri sunuyoruz. Çağrı Yabancı Dil Okulu Ankara’da Arapçayı konuşarak öğrenebileceğiniz tek dil okuludur. Arapça Kursu Ankara Eğitimleri için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bölümlerine Göre Eğitim Aşağıdaki Temaları Ele Almaktadır

 • Birinci Bölüm: Petrol fiyatları başlığı taşırken, dış gündemini çalışır eden ve fiyatının düşüşü ve yükselişi etrafında akım eden tartışmaların bahsi edilen metinlerle, rahat bir kelime, terim okunuş konsept dağarcığı sunmaktadır.
 • İkinci Bölüm: Hava taşıtı kazaları ismi çerçevesinde, bununla birlikte basında sıkça dünya düzlük okunuşu kamuoylarını meşgul edebilen uçak kazaları teması çerçevesinde, konuyla lakalı yaygın tek kelime, terim okunuşu anlayış dağarcığı sunmaktadır.
 • Üçüncü Bölüm: Seçimler başlığını taşımakta ve neredeyse ortam basınında sürekli görev saha bir konu olarak seçimlerle müteallik enli müşterek kelime, sanat ve anlayış dağarcığı sunmaktadır.
 • Dördüncü Bölüm: İklim değişikliği başlığı altında, herkes kamuoyunu giderek daha çok çalışır eden diyar değişikliği ve global ısınma konularında çok bir kelime, terim ve anlayış dağarcığı sunmaktadır.
 • Beşinci Bölüm: Afrika Birliği Zirvesi zatî başlığı altında, her türlü kurultay okunuşu içtima ile müteallik metinlerin anlaşılmasına yönelik rahat bir kelime, had ve anlayış dağarcığı sunmaktadır.
 • Altıncı Bölüm: Domuz gribi gibi spesiyal müşterek başlığı taşımakla birlikte, genel olarak hastalıklar ve sağlık hakkındaki metinlerin sunulması suretiyle, çok tek kelime, ıstılah ve fetva dağarcığı sunmaktadır.
 • Yedinci Bölüm: Depremler adlı başlık altında icap ülkemizi gerekse dünyayı sürekli dolu eden depremler ve bu çerçevedeki gelişmelerle alakadar olarak rahat eş kelime, ıstılah ve kavram dağarcığı sunmaktadır.
 • Sekizinci Bölüm: Su baskınları zatî başlığı altında, bir hayli saf felaket olayını işleyen metinler vasıtasıyla öğrenciye konuyla ilgili vâsi aynı kelime, terim ve nosyon dağarcığı sunmaktadır.
 • Dokuzuncu Bölüm: Tüm insana ait haklar başlığı altında ele aldığı sağlam ve alıştırmalarla doğu okunuşu garp toplumlarını sesli dolu eden okunuşu medyada durum bulan insan hakları okunuşu alakalı konularda makro yalnız kelime, terim ve kavram dağarcığı sunulmaktadır.
 • Onuncu Bölüm: Ekonomi gibi genel tek başlıklı bir yazı altında, hesaplı krizler ve gelişmeleri içeren metinleri yoluyla bu konuda makro bir kelime, terim okunuşu konsept dağarcığı sunmaktadır.
 • On birinci Bölüm: Mayın temizleme spesiyal başlığı altında, yerin altında gizlenen okunuşu yeryüzündeki milyonları bizar eder mayınların tehlikeli ve temizlenmesinin yanı sıra düzen silah ve mücadele gibi konularda rahat eş kelime, terim okunuşu avuç dolusu dağarcığı sunulmaktadır.
 • On ikinci Bölüm: Somali Korsanları başlığı altında, tamlık dünya kamuoyunu meşgul eden denizlerdeki yıldırı tehlikesine üzerine metinler ve alıştırmalarla rahat sadece kelime, ıstılah okunuşu fehva dağarcığı sunulmaktadır. Çalışmanın bu genişletilmiş baskısına iki fasıla departman eklendi.
  Bilgi ve merak ettikleriniz için dil okulumuza uğrayabilirsiniz.

Konum.

Call Now Button