Birebir Yabancı Dil Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara Birebir Yabancı Dil Kursları

BİRE BİR ÖZEL YABANCI DİL EĞİTİMİ

Yabancı Dil Eğitiminizi kurs grup ortamında almak size uygun değilse,

Kurslara gidip gelmek sizin için zaman kaybıysa,

Kalabalık kurs ortamı yerine sizin ihtiyaçlarınıza göre planlanmış bire-bir (özel) ders almak istiyorsanız,

Çok kısa sürede diğer yabancı dilinizi en yüksek seviyeye çıkartmak istiyorsanız,

Doğru Adrestesiniz !

Her seviyede ve her alanda yabancı dil eğitimini profesyonel yabancı dil öğretmenlerinden size özel olarakalabilirsiniz.

NEDEN ÖZEL DERS ?

Özel dersin başarısı öğretmenin konuyu çok iyi bilmesinin yanında, sağduyu ve sorumluluk sahibi olmasıyla doğrudan ilişkilidir.

Öğrenciyle iyi iletişim kurabilmek ve dersi öğrencinin seviyesine uygun bir şekilde anlatabilmek derslerin başarısını olumlu etkilemektedir.

Özel ders, öğrencinin soru çözerken veya konuyu anlamaya çalışırken nasıl bir mantık kurduğunu analiz etmeye olanak tanır.

Derslerin bire bir olması, öğrencinin önceki konularda eksikleri olduğunda, doğrudan o eksikliklerin giderilerek; öğrencinin yeni konuyu öğrenmesinin önündeki engeller kaldırılmış olur.

ÖZEL DERS ve ETKİLEŞİM:

Özel ders sürecinde, öğretmen gerek konu anlatırken gerekse soru çözerken öğrencinin derse sürekli olarak katılmasını sağlamalıdır. Özel ders sadece konu anlatımı olarak düşünülmemelidir. Daha çok öğrencinin ihtiyaçlarına göre şekillendirilecek özel bir eğitimdir.

ÖZEL DERSİN AMACI:

Birebir eğitim, Özel Amaca Yönelik Yabancı Dil Eğitimi içerisinde en başarılı uygulanan eğitim şeklidir ve yabancı bir dili öğrenmenin veya geliştirmenin en hızlı yoludur. Tek bir öğrencinin olduğu ortamda eğitmen, öğrencinin ihtiyaçlarına, amaçlarına ve becerilerine göre ders programını şekillendirebilir. Öğrenme sürecini sınıf değil öğrenci belirler ve en önemlisi, öğrenci bir sınıf ortamında mümkün olabilecek süreden çok daha fazla konuşma süresine sahip olur.

Birebir eğitimin başarılı olması tamamen eğitmenle öğrencisi arasındaki ilişkiye ve uyuma bağlıdır. Belli düzeyde bir yakınlık ve arkadaşlık olmadan başarılı olma şansı neredeyse hiç yoktur. Bu nedenle, birebir dersler için uygun eğitmeni veya eğitmenleri seçerken çok özenli davranıyor ve öğrencinin dil gelişimini yakından takip ediyoruz.

Size Özel programlar ile alabileceğiniz dersler:

  1. Tüm Seviyelerde Genel Eğitim, İş yabancı dil eğitimleri, Özel amaçlı yabancı dil eğitimi
  2. TOEFL IBT, TOEFL ITP, IELTS, TOEIC sınavlarına hazırlık eğitimi,
  3. Bilkent COPE, Üniversite HAZIRLIK atlama ve PROFICIENCY hazırlık ve yıl boyu destek kursları,
  4. HUKUK İngilizcesi Eğitimi ve MESLEKİ EĞİTİM Kursları;
  5. Yabancı Dil HUKUK Metinleri Çeviri Kursları,
  6. Genel Yabancı Dil Çeviri Kursları,
  7. BANKACILIK İngilizcesi Eğitimi,
  8. İngilizce Pratik ve İleri Düzey Konuşma Kursları, (Sadece Konuşma Dersi isteyenler için)
  9. Arapça, , Almanca, Bulgarca, Çince, Çekçe, Danca, Fince, Flemenkçe, Fransızca, Farsça, Hırvatça, İbranice, İspanyolca, İsveçce, İtalyanca, Japonca, Korece, Lehçe, Macarca, Norveçce, Portekizce, Romence, Rusça, Slovakça,Yunanca ve Latince…
  10. Yabancılar için Türkçe Kursları ( Turkish for Foreigners)
Call Now Button