İletişimBiz Sizi Arayalım
 

DİL SEVİYELERİÇağrı Dil Eğitim Merkezi

https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/hero_books.png
bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/about_inner_01.png

HANGİSeviyede Neler Öğrenebilirsiniz?

A1 Seviye (Başlangıç)

Bu seviyede öğrendiğiniz yabancı dilde temel kavramları, alfabeyi ve kendinizi basit bir şekilde ifade edebilmeyi öğrenirsiniz. Yani yurtdışında, yolda kalmazsınız ve derdinizi anlatabilirsiniz. Yavaş bir şekilde konuşan kişileri anlayabilirsiniz ve günlük ifadeleri kullanabilirsiniz.

Temel seviyeniz ne kadar sağlam olursa, ilerleyen seviyelerde de o kadar hızlı ve başarılı ilerlersiniz.

A2 Seviyesi (Orta Altı)

A2 seviyesinde, temelden bir adım daha ileri giderek, çok kısa metinleri okuyup anlayabilirsiniz, bildiğiniz konularla ilgili iletişim kurup bilgi aktarabilirsiniz.

B1 Seviyesi (Orta)

Orta seviyeye geldiğinizde, artık iş hayatınızda da iletişim kurmaya başlayabilirsiniz. Yazılı ve sözlü ifadeleri ana hatlarıyla anlayabilirsiniz. Metinler yoluyla kendinizi ifade edebilir, hayallerinizi, hedeflerinizi anlatabilirsiniz.

B2 Seviyesi (Orta Üstü)

Soyut ve somut konularla ilgili karmaşık konuların içinden sıyrılabilmeye başlarsınız. Karışık metinlerin ana fikirlerini anlayabilirsiniz. Kendinizi daha ayrıntılı şekilde ifade edebilirsiniz. İlgili dil ile ilgili yayınlar yapıldığında, filmleri, haberleri anlayabilirsiniz. Ana dili seviyesinde iletişim kuran kişileri daha rahat anlayabilirsiniz.

C1 Seviyesi (İleri)

Artık YDS sorularıni çözebilen kıvama gelmeye başlamış olursunuz. Yani yabancı dildeki karmaşık metinlerdeki detayları anlayabilirsiniz ve dolaylı anlatımları da kolayca fark edersiniz.

Duygu ve düşüncelerinizi, akademik ve mesleki amaçlarla ilgili görüşlerinizi en iyi şekilde ifade edebilir ve karşı tarafı da anlayabilirsiniz.

C2 Seviyesi (İleri Üstü)

Artık sosyal hayattaki her türlü konuşma ve yazışmayı anlayabilirsiniz. Akıcı bir dil kullanabilir, daha az düşünüp hızlı konuşabilirsiniz. Anlam farklılıkları ve eş anlamlı sözcükleri, deyimleri en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Özetleyecek olursak; A1 ve A2 seviyelerinde “Basic user” yani sınırlı bir dil kullanımına, B1 ve B2 seviyelerinde“Independent user” yani bağımsız dil kullanımına, C1 ve C2 seviyesinde ise “Proficient user” yani yetkin dil kullanımı seviyelerine ulaşabilirsiniz.

Çağrı Yabancı Dil Okulu’ndaki dil eğitimleri Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterleri çerçevesinde verilmektedir.DİL SEVİYELERİ

Söz konusu kriterler çerçevesinde A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerinde dil eğitimi alırsınız. Aldığınız dil seviyesine göre dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerisi kazanacaksınız. Seviyeniz ilerledikçe okuduğunuzu anlayacak, yabancılarla konuşacak ve kendinize güveniniz artacaktır. Bu durumda ihtiyacınız olan dil eğitimi konusunda deneyimli eğitmen kadromuz size tüyoları verecektir.

Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterleri (Common European Framework of Referance for Language Teaching Learning Assesment – CEFR ) tarafından belirlenen tüm seviyeleri tamamlayan adaylar, duyduğu ve okuduğu her şeyi kolayca anlayabilecek duruma gelir. Yazılı ve sözlü kaynaklardaki bilgileri iyi bir şekilde özetleyebilir ve bir tartışmayı yapılandırabilir. Akıcı ve doğal bir anlatım süreci sunarak, kendini en iyi şekilde ifade edebilir.

Teknolojik sınıflarda eğitim alabileceğiniz Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda, dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinin hepsine hakim olarak eğitiminiz temellenir ve eksiksiz bir şekilde devam eder.

https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/letter_a.png
Öğretim stratejisi olarak öğrenci merkezli iletişimsel eğitim metodunu benimseyen, konuşma ağırlıklı eğitim sistemine sahiptir.
Eğitimlere %90 katılım gösteren, başarı ortalaması olan %60’ın altındaki öğrencilerimize sınırsız kur tekrarı imkânı sunuyoruz.
Öğrencilerimizin gelişimlerini ölçüp, ihtiyaçlarını tespit edip tamamlama, öğrencinin ders katılımlarını raporlama sistemidir.
Eğitimlerimizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra başarılarınızı gösteren, kullanabileceğiniz bir başarı sertifikası alırsınız.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Dünya'nın Dilini Öğretiyoruz30 Dünya Dilinde
Eğitim

Çağrı Dil Eğitim Merkezinde istediğiniz dili, istediğiniz seviyede ana dili eğitmenler tarafından öğrenebileceğinizi biliyor musunuz?

https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/home_inner_01.png
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/home_inner_02.png

Çağrı Dil'deYerin Her Zaman Hazır

Geleceğine yatırım yapmanın tam zamanı. Yüz yüze ve online eğitimler Çağrı Dil Eğitim Merkezi’nde hemen harekete geç.

Yüz Yüze Eğitim

Öğrencilerimizin konforu ve öğrenimi için sınıflarımızda her zaman teknolojik geliştirmeler yapmaktayız. Sıklıkla dezenfekte edilen kullanım alanları öğrencilerimiz için sağlıklı bir ortam oluşturmaktadır.

Uzaktan Eğitim

Bir çok farklı nedenden ötürü yüz yüze eğitimi tercih edemeyen öğrencilerimiz için, alanında profesyonel eğitmenlerimiz ile uzaktan eğitim hizmetini öğrencilerimize sunmaktayız.

bt_bb_section_top_section_coverage_image
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/logo-beyaz-renkli-web-02.png

Çağrı Yabancı Dil Okulu;  yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur.

İletişim
Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
Pazartesi-Pazar 09.00 - 21.30
ankara dershane
ceza avukatı
özel eğitim merkezi ankara
yeminli tercüme ankara
ankara sanal ofis