Aile Birleşimi Almanca Dil Eğitimi

_1458730808.jpg

Aile Birleşimi Almanca Dil Eğitimi

Çağrı Yabancı Dil Okulu, Almanya'da ikamet eden eşinin yanına yerleşmek için Almanya’ya gitmek isteyen vatandaşlarımızın Almanca dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerini A1 düzeyde ve eşit ölçüde geliştiriyor. Üstelik uygun fiyat ve ödeme koşullarında…

Alman Hükümetinin vize için gerekli gördüğü temel düzeydeki Almancayı Dil Okulumuzda öğrenebilirsiniz. Kurs sonunda Almanca dil düzeyini belirlemek amacıyla Goethe Enstitüsü’nün düzenlediği (Atatürk Bulvarı No:131 Bakanlıklar/ANKARA Tel: 0312 419 52 83) sınavlara doğrudan başvurabilirsiniz. Sınav sonucunda aldığınız başarı belgesini de vize için kullanabilirsiniz.

Goethe Enstitüsü Seviye Tespit Sınavını (STS) ayda bir defa yapmaktadır. Sınav ücreti 200 TL civarındadır. Söz konusu sınavda 100 üzerinden 60 puan almak gerekmektedir. Sınavda başarılı olamayanlar, bir sonraki sınava tekrar katılabilirler. 

GRUPLAR GÜNLER SAATLER DURUM

Aile Birleşimi Almanca Dil Eğitimine Kimler Katılabilir?

Alman yasaları uyarınca Almanya'da ikamet eden eşinin yanına yerleşmek için vize başvurusunda bulunan Türk vatandaşları Temel Düzeyde (A1-Grundstufe) Almanca bilmesi gerekmektedir.

 

Neden Çağrı Yabancı Dil Okulu?

  Çünkü, Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda;

. Avrupa Birliği CEFR standartlarında öğretim,

. Yerli ve yabancı uzman öğretmenler,

. Verilecek programa uyulması halinde öğrenme garantisi,

. Ücretsiz ders materyalleri,

. En uygun fiyat politikası,

. Uygun ödeme planı,

. Öğrenci memnuniyeti,

. Samimi ve sıcak arkadaş ortamı,

. Kızılay merkezde olması,

. Profesyonel yönetim anlayışı,

. Personelin güler yüzlü yaklaşımı,

. Harcanan zaman ve ücretin karşılığının muhakkak alınması gerektiği,

  hususları prensip olarak kabul edilmiştir.

Başarı Garantisi !

Eğitim sürecinde, kursiyerlerimizin öğrenme durumlarını göz önünde bulunduran Çağrı Yabancı Dil Okulu, gerekirse ücretsiz kur tekrarı yaptırmakta, böylelikle eğitim metodu kapsamında “Öğrenmede Başarı Garantisi” sunmaktadır. Derslere en az yüzde 90 oranında devam eden ama kur sınavlarında 50’nin altında ortalama çıkaran bir kursiyer o kuru ücretsiz tekrar edebilmektedir.

Powered by Bilgeweb