Flemenkçe Kursu Ankara

_1513845861.jpg

Flemenkçe (Hollandaca) Dil Eğitimi

Çağrı Yabancı Dil Okulu; bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 kurluk Flemenkçe eğitimi sunar. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik Flemenkçe ya da iş Flemenkçe öğretmeye            yöneliktir.Flemenkçe Kursu Ankara

Kurs İçeriği
Genel Flemenkçe kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştiren Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda;  Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. Çağrı Yabancı Dil Okulu Flemenkçe bölümü mezunu olan,uzman eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile verilen eğitim programını uluslararası standartlara uygun bir içerikle sunmaktadır.


Kurs Materyalleri
Eğitiminiz süresince Stap  Yayınları kullanılmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, iletişimci yaklaşım medoduna göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

Kurs Seviyeleri
Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.
• A1
• A2
• B1
• B2
• C1
• C2

Birebir Flemenkçe Özel Dersler / VIP


Kurs İçeriği
Çağrı Yabancı Dil Okulu  birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanmaktadır. Birebir eğitim programı, kişinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en kısa zamanda almasını sağlamaktadır.

Kimler Katılabilir?
Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik VIP gruplar halinde kendi ofislerinde ya da Dil Okulumuzda özel ders alabilmektedirler.

Kursun Amacı
Önce ihtiyaç analizi yapılır ve kişinin amacı ve ihtiyacı belirlenir, Seviye Tespit Sınavına (STS) katılarak hangi seviyede başlayacağı belirlenir ve son olarak kişinin amacına nasıl bir eğitim programı ile ve ne kadar sürede ve yoğunlukta ulaşabileceğini planlayarak kişiye özel bir program oluşturulur.

Kurs Materyalleri
Kişinin ihtiyaçlarına göre her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır.

Programın Süresi
Kişinin ihtiyaçlarına göre program süresi de değişmektedir

GRUPLAR GÜNLER SAATLER DURUM

Flemenkçe Dil Eğitimine Kimler katılabilir?

Flemenkçe öğrenmek isteyenler,

Var olan Flemenkçe bilgisini geliştirmek isteyenler,

İş amacı ile Flemenkçe öğrenmek isteyenler,

Yazılı ve sözlü Flemenkçe pratik yapmak isteyenler,

       Flemenkçeeğitim programlarımıza katılabilmektedir.

Neden Çağrı Yabancı Dil Okulu?

Binlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı Dil Okulunu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

Yabancı dil öğrenmenizin belirli bir amacı vardır. Ya kariyerinize bir artı değer katmak, ya da eğitim hayatınızda gerekli olan bir sınava hazırlanmak için yabancı dili en iyi şekilde öğrenmeniz gerekmektedir. Ancak birçok eğitim kurumunda, öğrencinin performansına karışılmaz. Yani başarı da, başarısızlık da öğrencinin sorunudur. İşte bu noktada diğer okullardan en önemli farkımız ortaya çıkıyor. Çünkü Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda; eğer öğrenci derslere yüzde 90 devam ettiyse ve sınavlardan 50 puanın altında bir not almışsa, o kuru ücretsiz olarak tekrar etme imkanı sağlanmaktadır.

Yabancı dil öğrenmek için gerekli olan psikolojiye hazır olmanız, harcadığınız zamanın ve maddi yatırımınızın karşılığını alabilmeniz için, Avrupa standartlarında bir eğitim almanız gerekmektedir.

Avrupa Standartlarında Eğitim Nasıl Olur?

Dil Okulumuzda yerli ve yabancı uzman eğitmenler eşliğinde, güncel yabancı dil eğitim setleri ile teknolojik sınıflarda Avrupa standartlarında öğretim verilmektedir.

En uygun fiyat politikası ve esnek ödeme koşulları ile samimi bir arkadaş ortamında öğrenim görmek, Ankara’da yaşayan her öğrencinin doğal hakkıdır. Öğrenci odaklı eğitim anlayışı ile çalışan, güler yüzlü personel ve arkadaş enerjisi alacağınız eğitmenlerle harcadığınızın zamanın, emeğin ve paranın tam karşılığını alırsınız.

Ayrıca çabalamasına rağmen başarılı olamayan öğrencilere verilen yabancı dil öğrenme garantisi ile ücret ödemeden aynı kuru tekrar etme imkanı da sağlanacaktır.

Yabancı Dil Programları

Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda; dil eğitiminizin amacına göre planlanması ve başarılı olmanız için her detay düşünülmüştür.  TOEFL, YDS, AÖF, Hazırlık Atlama, LYS-5 ve diğer sınavlar için tercih ettiğiniz programlarda başarı odaklı çalışma imkanınız da olacaktır.

Başarı Garantisi !

Eğitim sürecinde, kursiyerlerimizin öğrenme durumlarını göz önünde bulunduran Çağrı Dil Okulu, gerekirse ücretsiz kur tekrarı yaptırmakta, böylelikle eğitim metodu kapsamında “Öğrenmede Başarı Garantisi” sunmaktadır. Derslere en az yüzde 90 oranında devam eden ama kur sınavlarında 50’nin altında ortalama çıkaran bir kursiyer o kuru ücretsiz tekrar edebilmektedir.

Powered by Bilgeweb