İbranice Dil Eğitimi

_1476277444.jpg

İbranice Dil Eğitimi

Ankara’nın en büyük ve başarılı dil okulu olan Ankara Çağrı Yabancı Dil Okulu, yabancı dil eğitimi kapsamında İbranice dilini de öğretmektedir.

İbranice, konusunda uzman eğitmenler tarafından temel seviyeden ileri seviyeye kadar öğretilmektedir. Dersler, gruplara veya kişiye özel olarak verilmektedir.

 

Kurs İçeriği

Kursta İbrani Alfabesi tanıtılmakta, okuma-yazma çalışmaları yapılmakta, İbraniceyi rahat bir şekilde konuşacak, konuşulanı anlayacak, kitap ve gazete okuyup anlayacak hale gelecek şekilde eğitim verilmektedir.

Eğitmenin öğrenciler ile sınıf içinde birebir ilgilenebilmesi için sınıf mevcutları en fazla 5 kişiyle sınırlanmıştır. İsteyen öğrencilere özel dersler de verilmektedir. Kursumuz İbraniceyi en iyi şekilde öğretecek kaynakları ücretsiz olarak öğrencilerimize vermektedir. Dersler eğitimi en güzelde gerçekleştirmek için hazırlanan teknolojik donanıma sahip sınıflarda yapılmaktadır.

 

Kurs Materyalleri

İbranice Eğitiminde kurs materyalleri olarak;

  • Alfabe ve okuma-yazmayı öğreten kitapçık,
  • Kelime hazinesini geliştirmeye yönelik “My First Hebrew Word Book” kitabı,
  • Ders kitabı olarak “Linguaphone Hebrew ve Hebrew from Scratch” kitapları,
  • Gramer öğretimi konusunda “Hebrew with Pleasure” ve “Step by Step Modern Hebrew” kitapları,
  • Ayrıca derslerde görsel eğitim materyali olarak videolardan yararlanılmaktadır.

Kursumuzdaki İbranice dil materyalleri, okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini en iyi öğretecek şekilde seçilmiştir.

 

İbranice  Kurs Seviyeleri

A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerinden oluşmaktadır, başlangıçtan ileri seviyeye kadar eğitim verilmektedir.

 

Birebir İbranice Özel Dersler / VIP

Birebir özel derslerde program öğrenci odaklı olarak belirlenir. Öğrencinin ihtiyacına göre ders programı hazırlanıp, öğrenciye uygun saatlerde dersler verilir.

GRUPLAR GÜNLER SAATLER DURUM
İBRANİCE Pazartesi,Çarşamba 18:30 - 21:30
İBRANİCE A1 Pazartesi,Çarşamba,Cuma 18:30 - 21:30
İBRANİCE A2 Salı,Perşembe 18:30 - 21:30
İBRANİCE A1 Salı,Perşembe 18:30 - 21:30
İBRANİCE A1 Cumartesi,Pazar 13:10 - 16:30
İBRANİCE A2 Cumartesi,Pazar 18:30 - 21:30
İBRANİCE A1 Cumartesi,Pazar 13:10 - 16:30

İbranice Dil Eğitimine Kimler Katılabilir?

  • İbranice öğrenmek isteyenler,
  • Var olan İbranice  bilgisini geliştirmek isteyenler,
  • İş amacı ile İbranice  öğrenmek isteyenler,
  • Yazılı ve sözlü İbranice  pratik yapmak isteyenler,

         İbranice eğitim programlarımıza katılabilmektedir.

Neden Çağrı Dil Okulu?

Yabancı dil öğrenmenin sırrı hangi koşullarda ve hangi teknikler ile öğretildiğinde yatar. Yabancı dil kursunu seçerken ne tür imkânlar sunduğunu bilmek önemlidir. Çağrı Dil Okulu öğrenmek istediğiniz dilde uzman eğitmenler ve modern teknikler ile sizi başarıya ulaştıracak bir dil okuludur. Neden Çağrı Dil Okulu’nu seçmelisiniz? Bizi seçmeniz için sıralayacağımız birçok neden var. Özellikle Arapça dil eğitiminde Çağrı Dil Okulu olarak bizi tercih etmeniz için sunduğumuz olanaklara bir göz atın.

1-Çağrı Dil Okulu Ankara’nın En Büyük Arapça Dil Merkezi

Çağrı Dil Okulu Ankara’daki en büyük dil okulu olma özelliğini hem öğrenci sayısının çokluğu hem de eğitim alanının büyüklüğü ile kanıtlamaktadır.

2-Eğitim Süresince Sunulan Müfredat, Kitaplar Ve Metotlar

Arapça dil eğitimini, Arapça dilinin özelliklerine göre programlayan dil okulumuz yenilikçi metotlar, ders içerikleri ve kaliteli eğitim materyali desteği ile Arapçayı en doğru yöntemlerle öğrenmenizi sağlar.

3-Alanında Uzman ve En iyi Eğitmenler

Arapça dil eğitimini uluslar arası standartlara sahip eğitmenler ile Ana Dil formatında veren dil okulumuz, ders anlatımında fark yaratan bir eğitim vermektedir.

4-Arapçaya Yeni Ve Farklı Bakış Açısı

Arapça dilinin inceliklerini temel alarak verilen Arapça eğitiminde gramer odaklı bir eğitim yerine Pratik Arapça odaklı eğitim verilmektedir. Modern bir yaklaşım ile öğrencilerin kurallar arasında boğulmasına izin vermeden kolay iletişim kurabilecekleri Arapça seviyesine gelmeleri sağlanmaktadır.

5-Kaliteli Eğitim Ve Uygun Fiyatlar

Yenilikçi metotlar, uzman eğitmenler ve merkezi bir mekânda eğitim veren Çağrı Yabancı Dil Okulu kurs ücretlerinde sizi şaşırtacak, uygun fiyatlar sunmaktadır.

6-Başarı Garantili Eğitim

Çağrı Yabancı Dil Okulu'nda eğitim süresince kursiyerlerin öğrenme durumuna göre değerlendirme yapılarak, gerektiği takdirde ücretsiz kur tekrarı olanağı sunulmaktadır. Derslere %90 katılım sağlayan ve kur sınavların %50’nin altında ortalama çıkaran kursiyerler kuru ücretsiz tekrar edebilmektedir.

7-Ücretsiz Seviye Tespit Sınavları

Arapça dil seviyesini belirlemek için yapılan seviye Tespit Sınavlarımıza tüm kursiyer adayları ücretsiz katılabilmektedir.

8-Demo Ders

Çağrı Yabancı Dil Okulu olarak, sunduğumuz imkanları görmeniz için sizleri derslerimize davet ediyoruz. Halkla İlişkiler bölümümüzden randevu alarak istediğiniz zaman derslerimize katılabilir ve derslerimizin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

Powered by Bilgeweb