İngilizce Dil Eğitimi

96_1480071384.jpg

İngilizce Dil Eğitimi

Çağrı Yabancı Dil Okulu,  en kısa zamanda hedefinize ulaşmanızı sağlayacak, kişisel ihtiyacınıza göre planlanmış 6 kurluk İngilizce eğitim programı ile pratik İngilizce ya da İş İngilizcesi öğrenmenizi sağlamaktadır.

Kurs İçeriği

Genel İngilizce kurslarımız günlük yaşamda ihtiyacınız olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerine yönelik kurslardır. Genel İngilizce kursumuza katılarak günlük yaşamda İngilizce olarak kendinizi ifade edebilecek seviyeye gelebilirsiniz. Kur başlangıcında yapılan Seviye Tespit Sınavı ile size uygun seviyedeki gruba yerleştirilerek istediğiniz hedefe ulaşıncaya kadar eğitim alabilirsiniz. Dil kursumuzun eğitmen kadrosu, İngilizce bölümü mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitim programımız Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) uygun içerik ile sunulmaktadır.

Kurs Materyalleri

 Kurs süresince, seviyelere ve seviyelerin hedeflerine uygun olarak hazırlanmış New Headway (Oxford Yayınları) kullanılmaktadır.  İngilizce kurs materyalleri teknolojik alt yapı ile desteklenmekte ve iletişimci yaklaşım metoduna uygun olarak tasarlanmaktadır.

Kurs Seviyeleri
Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır;
• A1-Elementary
• A2-Pre-Intermediate
• B1-Intermediate
• B2-Upper- Intermediate
• C1-Advanced
• C2-Profiency

Birebir İngilizce Özel Dersler/ VIP

Kurs İçeriği
 Çağrı Yabancı Dil Kursu eğitim programları,  kişilerin ihtiyaçlarına ve amacına odaklanarak en kısa zamanda hedefine ulaşması için birebir eğitim programı olarak düzenlenmektedir

Kimler Katılabilir?

Zamanı kısıtlı, grup çalışmalarına katılamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyaç duyan kişiler için uygundur. Bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik VIP gruplar halinde kendi ofislerinde ya da Dil Okulumuzda özel ders alabilmektedirler.

Kurs Materyalleri
Kişinin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır.

Programın Süresi
Kişinin ihtiyaçları doğrultusunda program süresi değişkenlik göstermektedir.

 

Önemli Bilgiler :

En iyi Ankara İngilizce Kursu eğitimi veren kurumlardan en önemlisi olan Çağrı Dil Okulu , Ankara Çankaya Kızılay adresinde yer almaktadır. Batıkent , Ümitköy , Etimesgut , Keçiören,Yenimahalle gibi bölgelerimizde ikamet edip İngilizce kursu dersi almak isteyen öğrencilerimiz , Metro veya Otobüs hattı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir.

 

GRUPLAR GÜNLER SAATLER DURUM
İNGİLİZCE A1 Pazartesi,Çarşamba,Cuma 18:30 - 20:50
İNGİLİZCE B1 Cumartesi,Pazar 10:00 - 12:20
İNGİLİZCE A1 Cumartesi,Pazar 10:00 - 12:20

İngilizce Dil Eğitimine Kimler katılabilir?

İngilizce öğrenmek isteyenler,

Var olan İngilizce bilgisini geliştirmek isteyenler,

İş amacı ile İngilizce öğrenmek isteyenler,

Açık Öğretim Fakültesi İngilizce sınavına girecek öğrenciler,

Yazılı ve sözlü İngilizce pratik yapmak isteyenler,

          İngilizce eğitim programlarımıza katılabilmektedir.

Neden Çağrı Yabancı Dil Okulu?

Binlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı Dil Okulunu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

Yabancı dil öğrenmenizin belirli bir amacı vardır. Ya kariyerinize bir artı değer katmak, ya da eğitim hayatınızda gerekli olan bir sınava hazırlanmak için yabancı dili en iyi şekilde öğrenmeniz gerekmektedir. Ancak birçok eğitim kurumunda, öğrencinin performansına karışılmaz. Yani başarı da, başarısızlık da öğrencinin sorunudur. İşte bu noktada diğer okullardan en önemli farkımız ortaya çıkıyor. Çünkü Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda; eğer öğrenci derslere yüzde 90 devam ettiyse ve sınavlardan 50 puanın altında bir not almışsa, o kuru ücretsiz olarak tekrar etme imkanı sağlanmaktadır.

Yabancı dil öğrenmek için gerekli olan psikolojiye hazır olmanız, harcadığınız zamanın ve maddi yatırımınızın karşılığını alabilmeniz için, Avrupa standartlarında bir eğitim almanız gerekmektedir.

Avrupa Standartlarında Eğitim Nasıl Olur?

Dil Okulumuzda yerli ve yabancı uzman eğitmenler eşliğinde, güncel yabancı dil eğitim setleri ile teknolojik sınıflarda Avrupa standartlarında öğretim verilmektedir.

En uygun fiyat politikası ve esnek ödeme koşulları ile samimi bir arkadaş ortamında öğrenim görmek, Ankara’da yaşayan her öğrencinin doğal hakkıdır. Öğrenci odaklı eğitim anlayışı ile çalışan, güler yüzlü personel ve arkadaş enerjisi alacağınız eğitmenlerle harcadığınızın zamanın, emeğin ve paranın tam karşılığını alırsınız.

Ayrıca çabalamasına rağmen başarılı olamayan öğrencilere verilen yabancı dil öğrenme garantisi ile ücret ödemeden aynı kuru tekrar etme imkanı da sağlanacaktır.

Yabancı Dil Programları

Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda; dil eğitiminizin amacına göre planlanması ve başarılı olmanız için her detay düşünülmüştür.  TOEFL, YDS, AÖF, Hazırlık Atlama, LYS-5 ve diğer sınavlar için tercih ettiğiniz programlarda başarı odaklı çalışma imkanınız da olacaktır.

Başarı Garantisi !

Eğitim sürecinde, kursiyerlerimizin öğrenme durumlarını göz önünde bulunduran Çağrı Dil Okulu, gerekirse ücretsiz kur tekrarı yaptırmakta, böylelikle eğitim metodu kapsamında “Öğrenmede Başarı Garantisi” sunmaktadır. Derslere en az yüzde 90 oranında devam eden ama kur sınavlarında 50’nin altında ortalama çıkaran bir kursiyer o kuru ücretsiz tekrar edebilmektedir.

Önemli Bilgiler :

En iyi Ankara İngilizce Kursu eğitimi veren kurumlardan en önemlisi olan Çağrı Dil Okulu , Ankara Çankaya Kızılay adresinde yer almaktadır. Batıkent , Ümitköy , Etimesgut , Keçiören,Yenimahalle gibi bölgelerimizde ikamet edip İngilizce kursu dersi almak isteyen öğrencilerimiz , Metro veya Otobüs hattı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir.

Powered by Bilgeweb