Latince Dil Eğitimi

_1481444956.jpg

Latince Dil Eğitimi

Ankara’nın en kapsamlı dil okulu olan Çağrı Yabancı Dil Okulu'nda  Latince de öğretilmektedir.

Latince dil eğitimi, yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir ve haftanın belirli günlerinde 5 ile 12 kişilik sınıflarda özel ders tadında dersler işlenir. Yeni nesil teknolojik sınıflarda verilen eğitim, en iyi materyaller kullanılarak, öğrencinin seviyesine göre belirlenir.

Temel seviyede başlayan Latince dil eğitimi, ileri seviyeye kadar verilebilir. Öğrencinin ulaşmak istediği hedefe yönelik ayarlanan özel ya da genel programlarla, iş Latincesi konusunda da ders verilmektedir.

 Latince Kurs İçeriği

Genel Latince kursu Ankara şehrinde en çok tercih edilen Çağrı Yabancı Dil Okulunda yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. Okuma, yazma aşamalarının en iyi ve detaylı şekilde işlendiği 2 temel dil algısını çalıştıran bir sistemle eğitim verilmektedir.

Seviye tespit sınavına giren adaylar, belirlenen materyaller tercih edilerek ilgili seviyedeki sınıflarında derslere başlar. Zaman açısından uyum sağlayamayan adaylara özel dersler verilebilir.

Kurumumuzda verilen dil eğitimlerinde yüzde 90 devam eden ve belirlenen başarıyı yakalamayan öğrencilere garanti verdiğimiz için aynı kuru ücretsiz olarak tekrar etme imkanı sağlıyoruz.

Kurs Materyalleri

Genel Latince eğitiminde günlük hayatta okuma, yazma hakim olmak için  eğitim kitapları kullanılır. Teknolojik sınıflarda verilen eğitimler, öğrencilerin katılımların sağlanarak en iyi şekilde yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir.

Latince Kurs Seviyesi

Latince dil eğitimi toplam 3 seviyeden oluşmaktadır. Temel-Orta-İleri seviyelerinden oluşan kurs sonrası devam etmek isteyen öğrenciler İş Latince öğrenebilir.

Birebir Latince  Özel Dersler / VIP

Birebir ders almak isteyen kişi ya da az kişilik gruplara yönelik özel ders hizmeti de verilmektedir. En çok tercih edilen yabancı dil kursu Çağrı Yabancı Dil Okulu, Latince eğitimi Ankara ili için yerli ve yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir.

Alanında eğitim almış ve gerçek mesleği öğretmenlik olan öğretmenler tarafından kişiye özel saatlerde ve eğitim metotlarıyla ders verilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ders programı da bu şekilde oluşturulmaktadır.

GRUPLAR GÜNLER SAATLER DURUM
LATİNCE TEMEL KURS Pazartesi,Çarşamba 18:30 - 21:30
LATİNCE A1 Cumartesi,Pazar 10:00 - 13:10

Latince Dil Eğitimine Kimler Katılabilir?

  • Latince öğrenmek isteyenler,
  • Var olan Latince bilgisini geliştirmek isteyenler,
  • İş amacı ile Latince öğrenmek isteyenler,
  • Yazılı ve sözlü Latince pratik yapmak isteyenler,

           Latince eğitim programlarımıza katılabilmektedir.

 

Neden Çağrı Yabancı Dil Okulu?

  Çünkü, Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda;

. Avrupa Birliği CEFR standartlarında öğretim,

. Yerli ve yabancı uzman öğretmenler,

. Verilecek programa uyulması halinde öğrenme garantisi,

. Ücretsiz ders materyalleri,

. En uygun fiyat politikası,

. Uygun ödeme planı,

. Öğrenci memnuniyeti,

. Samimi ve sıcak arkadaş ortamı,

. Kızılay merkezde olması,

. Profesyonel yönetim anlayışı,

. Personelin güler yüzlü yaklaşımı,

. Harcanan zaman ve ücretin karşılığının muhakkak alınması gerektiği,

  hususları prensip olarak kabul edilmiştir.

Başarı Garantisi !

Eğitim sürecinde, kursiyerlerimizin öğrenme durumlarını göz önünde bulunduran Çağrı Yabancı Dil Okulu, gerekirse ücretsiz kur tekrarı yaptırmakta, böylelikle eğitim metodu kapsamında “Öğrenmede Başarı Garantisi” sunmaktadır. Derslere en az yüzde 90 oranında devam eden ama kur sınavlarında 50’nin altında ortalama çıkaran bir kursiyer o kuru ücretsiz tekrar edebilmektedir.

Powered by Bilgeweb