Eğitmenlerimiz

BİZ SİZİ ARAYALIM!

Çağrı Dil Okulu

Çağrı Yabancı Dil Okulu kadrosu, pedagojik formasyon almış profesyonel eğitmenlerden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz

Öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal olduğunu bilerek sadece Türk değil, yabancı eğitmenleri de kurumumuzda görevlendiriyoruz.

Yabancı dil öğrenimi için uygun olan sistemin en iyi şekilde işlemesi için, deneyimli eğitmenlerle çalışıyoruz. Çünkü bir eğitim kurumunun en önemli temel taşı, başarılı ve deneyimli öğretmenlerdir.

Eğitmenlerimizi Nasıl Seçiyoruz?

Eğitmenlerimizi, üniversitelerin yabancı dil bölümlerinden mezun olmuş, alanında uzman ve deneyimli olan öğretmenler arasından seçiyoruz.

Özellikle öğretmenlik deneyiminin olmasını temel şart olarak koşuyoruz.

Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda Eğitmen Olmak

Eğer siz de kurumumuz bünyesinde öğretmenlik yapmak istiyorsanız, aşağıdaki şartları taşımanız durumunda kurumumuza başvurabilirsiniz.

  • Türk veya yabancı olmak,
  • Yurtiçi ve yurtdışındaki üniversitelerin; Arapça, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Flemenkçe, Yunanca, Farsça, Urduca, Peştunca, Rusça, Japonca, Çince, Korece, İbranice, Yabancılar için Türkçe bölümlerinden ya da diğer yabancı dillerin birinden mezun olmak,
  • Yabancı dil öğretimi konusunda öğretmenlik deneyimine sahip olmak.Not: Yukarıdaki şartları taşımanız halinde özgeçmişinizi bilgi@cagridilokulu.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

ÇAĞRI DİL'DE

Yerin Her Zaman Hazır!

Geleceğine yatırım yapmanın tam zamanı. Yüz yüze ve online eğitimler Çağrı Dil Okulunda, hemen harekete geç.

KONUŞMA AĞIRLIKLI EĞİTİM

Öğretim stratejisi olarak öğrenci merkezli iletişimsel eğitim metodunu benimseyen, konuşma ağırlıklı eğitim sistemine sahiptir.

30 DÜNYA DİLİNDE EĞİTİM

Çağrı Dil Eğitim Merkezinde istediğiniz dili, istediğiniz seviyede ana dili eğitmenler tarafından öğrenebileceğinizi biliyor musunuz?

DÜZENLİ GÖZLEM VE KONTROL

Öğrencilerimizin gelişim seviyelerini ölçüp, ihtiyaçlarını tespit edip tamamlama ve derslere katılım raporlama sistemidir.

BAŞARI SERTİFİKASI İMKANI

Eğitimlerimizi kursumuzda başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra başarılarınızı gösteren bir başarı sertifikası alırsınız.
Call Now Button