GMAT Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara GMAT Kursları

GMAT Kursu Ankara; GMAT Sınavı Yurt dışında ve Türkiye’deki birçok üniversitede işletme dalında yüksek lisans eğitimi görmek isteyenlere yönelik bir sınavdır ve analitik düşünebilme yeteneğiniz yanında bilginizi ve bunu kullanabilme yetinizi ölçer. Aralarla birlikte yaklaşık 4 saat süren sınavın amacı daha çok performans ve gösterebildiğiniz sabrı ölçümlemektir.

Alışılmışın dışında bir tabanda sistemleştirilmiş olan GMAT, geçerliliği 5 yıl olan ve uluslararası referans olarak kabul edilen bir sınavdır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen sınavın çoktan seçmeli bölümünde, verdiğiniz her doğru cevabın ardından kendisinden daha zor yeni bir soru gelir.

Yanlış cevap verdiğinde puan kaybetmez, fakat daha kolay bir soruyla karşı karşıya gelirsiniz. Burada önemli olan kaç doğrunuz olduğu ve bu doğru cevaplanmış soruların zorluk dereceleridir. Her zaman daha zor GMAT soruları ile karşılaşmak sınav süresince hedeftir. Kişinin analitik zekasının ve bilgi yorumlama becerisinin ölçüldüğü sınava yönelik GMAT hazırlık kursu, son derece disiplinli bir çalışma gerektirir.

GMAT Kursu Ankara

GMAT kursu için Çağrı Dil Okulu olarak alanında profesyonel eğitmenlerimizle adaylarımızın donanım ihtiyaçlarını gidererek, kişilere özel bir çalışma planı hazırlarız. Sınav formatına uygun olarak hazırlanan eğitim, GMAT deneme sınavları, GMAT soruları ile performans yükseltmeye yönelik çalışmalarla desteklenir.

Bu süreçte adaylarımızın eğitmenlerimiz ve eğitim ofisimiz tarafından paylaşılan kaynakları takip etmesi, alışılmışın dışında bir mantığa sahip bu sınava hazırlanabilmesi ve yeterli puanları alabilmesi adına son derece önemlidir. GMAT sınav tarihleri, GMAT örnek sınavı, GMAT kurslarımız gibi ilgili tüm bilgi talepleriniz için bizi aramanız yeterli.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilmek için bizi arayabilir, binamızı ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca eğitim ofisimizce hazırlanan paylaşımlardan faydalanmak ve yabancı dildeki gelişiminize katkı sağlayabilmek için Facebook ve İnstagram sayfalarımızı takip etmenizi öneririz.

GMAT kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; 0312 232 12 17 Meşrutiyet, Atatürk Blv No:137 Kızılay / Ankara ulaşabilirsiniz.

Call Now Button