İletişimBiz Sizi Arayalım

Çağrı Yabancı Dil Okulu; bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 kurluk Ankara İspanyolca kursu eğitimlerini sunar. Ankara ispanyolca kursları arasında eğitim kalitesi ve profesyonellik olarak en başarılı kurslardan olan eğitim kurumumuzda sizleri de yeni dönemlerde aramızda görmekten mutluluk duyarız. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik İspanyolca ya da iş İspanyolcasını öğretmeye yöneliktir. İspanyolca Kursu Ankara eğitimlerimiz düzenli olarak devam etmektedir. Ankarada ispanyolca kursu arayışlarınızda ilk ve son adres olmayı hedefliyoruz.

En İyi İspanyolca Kursu Ankara - İspanyolca Kursu Fiyatları Ankara - Ankara'nın En iyi İspanyolca Kursu Çağrı Dil Okulu - Kızılay İspanyolca Kursu
En İyi İspanyolca Kursu Ankara – İspanyolca Kursu Fiyatları Ankara – Ankara’nın En iyi İspanyolca Kursu Çağrı Dil Okulu – Kızılay İspanyolca Kursu
Ankara İspanyolca Kursu İçeriği

Genel İspanyolca kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştirenÇağrı Yabancı Dil Okulu’nda;  Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. Çağrı Yabancı Dil Okulu;  İspanyolca bölümü mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile verilen eğitim programını Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) uygun bir içerikle sunmaktadır.

İspanyolca Kursu Materyalleri

Eğitiminiz süresince Nuevo Ven Yayınları kullanılmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, iletişimci yaklaşım metoduna göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

İspanyolca Kur Seviyeleri

Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.
• A1-Inicial
• A2-Principiante
• B1-Intermedio-1
• B2-Intermedio-2
• C1-Avanzado
• C2-Avanzado Superior

Birebir İspanyolca Özel Ders Ankara / VIP

Kurs İçeriği
Çağrı Yabancı Dil Okulu  birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanmaktadır. Birebir eğitim programı, kişinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en kısa zamanda almasını sağlamaktadır.
Kimler Katılabilir?
Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik özel gruplar halinde kendi ofislerinde veya Dil Okulumuzda ders alabilmektedir.
Kimler Katılabilir?
Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik özel gruplar halinde kendi ofislerinde veya Dil Okulumuzda ders alabilmektedir.
Kurs Materyalleri
Kişinin ihtiyaçlarına göre her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır.
Programın Süresi
Kişinin ihtiyaçlarına göre program süresi de değişmektedir.

İspanyolca Kursu Fiyatları Ankara

Eğitimlerimizde ispanyolca kursu ankara fiyat belirlemeden önce tüm öğrencilerimiz bir teste girmektedirler. Testin amacı bulunduğunuz İspanyolca seviyesini öğrenmek ve ona göre kur planı çıkarmaktır. İspanyolca seviyenizi öğrendikten sonra kaç kur almanız gerektiğini ve İspanyolca eğitim süresini ortaya çıkarabiliriz. Alacağınız kur sayısına göre ispanyolca dil kursu fiyatları değişiklik gösterecektir. Ayrıca sizlere özel indirimlerimiz veya kampanya zamanlarımız da olabilir. Kurs fiyatlarını bu etkenler etkilemektedir. Daha sağlıklı bir fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz. Çağrı Ankara ispanyolca kursları en iyiyi hedeflemektedir.

En İyi İspanyolca Dil Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu olarak, Ankara’da 30’dan fazla dilde eğitim veren tek eğitim kurumuyuz. Eğitim verdiğimiz her dilde Ankara’nın en iyi dil kursu olma hedefiyle hareket ediyoruz. Ankara’nın En İyi İspanyolca Kursu Çağrı İspanyolca Dil Okulu ile tanışarak en etkili eğitimlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

İspanyolca Kursu Ankara Harita Bilgileri

Çağrı Dil İspanyolca kursları ankara iletişim Bilgileri

Adres: Kızılay, Kocatepe Mah, Bayındır-2 Sk. No:53, 06420 Çankaya
Telefon:  0312 232 12 17 +905078535230
Harita Linki: https://g.page/cagridilokulu

Çağrı Dil İspanyolca Kursu Yorumları :