KET PET Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara KET PET Kursları

KET PET Kursu Ankara; KET/PET, Cambridge Üniversitesi tarafından düzenlenen yeterlilik sınavlarıdır. Her yıl binlerce kişinin katıldığı sınavda başarılı olup sertifika alan herkes, İngilizce seviyesini dünyanın en geçerli kurumlarından birinde belgeletmiş olmaktadır.

Eğitim açısından büyük önem taşıyan KET/PET sınavlarında başarılı olan her öğrenci, dünya çapında tüm okullarda İngilizce seviyesini uluslararası kriterler çerçevesinde onaylatmış olur.

Çağrı Dil Okulu olarak, KET/PET hazırlık sürecinde öğrencilerimize Temel İngilizce eğitim programıyla eş zamanlı biçimde sınava özel içerikler sunmaktayız. Derslerde kelimeler, cümle yapısı, tensler ve konuşma örneklerine bol bol yer verilmektedir.

Sınava hazırlık sürecinde, İngilizce sözlü uyarıları anlama, iletişim kurma, kendini tanıtma, sorulara cevap verebilme, net bir şekilde konuşan kimselerle diyalog kurma yetenekleri kursiyere kazandırılmaya çalışılmaktadır.

Kurumumuzda sınava hazırlık sürecinde “Konuşma Odaklı” eğitim ile paralel olarak ihtiyaca uygun gramer çalışmaları yapılır. Bire bir olarak gerçekleştirilen derslerde sınavla ilgili tecrübeleri bulunan öğretmenler size eşlik etmektedir. Konu anlatımlarının yanı sıra sınav için hazırlanan kaynakları da paylaşarak ek çalışmalar yapmanızı sağlamaktadırlar.

Sınavın temel amaçlarından biri de İngilizce öğrenmek isteyenlere yol gösterici konumunda yer almasıdır. KET/PET sınavlarına hazırlanırken yabancı dil seviyenizin hangi aşamada olduğunu görme fırsatı elde ederken, temel İngilizce bilginizi geliştirmiş olursunuz.

Eğitimine yurtdışında devam etmek isteyenler için daha da önem taşıyan bu sınav için SDM olarak sunduğumuz ders içeriklerinin temel yapısı şöyledir:

  • Temel İngilizce konuşma çalışmaları
  • Gramer eğitimi
  • Kelimeler ve cümle yapılarının incelenmesi
  • Yazı ile kendini ifade etme
  • İşitsel çalışmalar
  • Görsel eğitimler
  • Testler ve dersi destekleyici ödevler
Call Now Button