Kişisel Gelişim Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara Kişisel Gelişim Kursları

Çağrı Yabancı Dil Okulu bünyesinde kariyer eğitimlerimiz başlıyor. Kişisel gelişim kursu Ankara içerisinde en çok araştırılan ve alınan kariyer kurslarından biri. Yoğunlukla öğrenci ve memur şehri olan Ankara ilimizde, insanlar kariyer basamaklarını tırmanırken daha avantajlı konumda olabilmek adına kişisel gelişim kursları araştırarak eğitim almak isteyen kişi sayısı çok fazladır. Kişisel gelişim kursları ne işe yarar

Kişisel Gelişim Nedir ?

Kişisel gelişim hakkında son zamanlarda internet ve sosyal medyanın gücünün ve kullanımının artması, internette çok sayıda ticari veya bilgilendirme amaçlı doğru – yanlış, tam – eksik bilginin yer alması, kişisel gelişim hakkında bilgi kirliliğine neden olmuştur. İşinin ehli olmayan insanlar kişisel gelişim uzmanı, kişisel gelişimci olarak hareket etmeye başlayarak insanlara neler yapması gerektiğini öğütlüyor, yorum yapıyor. Ancak kişisel gelişim gerçek anlamı çok az anlaşılıyor.

Çağrı Yabancı Dil ve Kişisel gelişim kursu Ankara olarak her eğitimimizde olduğu gibi kişisel gelişim kursları eğitimlerimizde de Ankara’nın en iyi kişisel gelişim kursu olma hedefi ile yola çıkıyoruz. Yine her eğitimimizde olduğu gibi profesyonel eğitmenler, telafi dersleri , ücretsiz materyaller, başarı garantisi ve kolay ödeme imkanlarımız ile kişisel gelişim kursları ankara kızılay içerisinde en iyi kişisel gelişim kursu olduğumuzu kanıtlıyoruz.

Kişisel Gelişim Kurs programları

Kişisel gelişim kursları yönetmelik kurallarına uygun

  1. İŞ HAYATINA HAZIRLIK PAKETİ :
  • Profesyonel İş Arama Teknikleri
  • CV Hazırlama
  • Mülakat Teknikleri
  • Etkili Sunum Teknikleri
  1. KİŞİSEL GELİŞİM PAKETİ:
  • Liderlik ve Takım Çalışması
  • Stres ve Stres ile Başa Çıkma Yolları
  • İletişim ve Beden Dili
  • Kişisel Zaman Yönetimi

Kişisel gelişim kurs ücretleri ve paket fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yöneticiler İçin Kişisel Gelişim Tavsiyeleri

Kişisel gelişim insan hayatının her noktasında önemlidir. İş hayatında da bazı yeteneklere sahip olmak, büyük avantajlara sahip olmanızı sağlar. Bu başlıkta Ankara kişisel gelişim kursu olarak , yöneticilere yönelik tavsiyeler vereceğiz.

Yöneticiler Proaktif olmalı.

İnsanlar genelde sadece kendilerine verilen görevleri yapmaya ve sorumluluk almamaya meyillidir. Karar verilmesi gereken durumlardan kaçınırlar. Proaktif kişiler buralarda devreye girer ve inisiyatif alarak duruma hakim olurlar. İşleri yapılması gereken ve gerekmeyen diye ayırırlar. Reaktif insanlar gibi beni ilgilendiren ve ilgilendirmeyen diye değil.

Dışarıdan gelen uyarıcılara karşı tepkilerinizi kendiniz belirlemelisiniz. Duruma göre, işe göre, doğru ve yanlışa göre hareket edip kararlarınızı buna göre vermelisiniz. Dürtü ile tepki arasında insanın seçme özgürlüğü vardır. Bu özgürlüğü kullanın. Çünkü bize zarar veren başımıza gelen şey değil, ona verdiğimiz tepkidir.

Etki alanınızı ilgi alanına dönüştürün.

Hepimizin yapmaktan zevk aldığı şeyler vardır ve işyerindeki sorumluluklarımız vardır. Eğer iş ortamındaki etki alanınızın içindeki şeyleri ilgi alanınıza eklerseniz ve odak noktası olarak kullanırsanız etki alanınızı geliştirirsiniz.

Yönetici olarak bir işe başlarken sonunu da düşünün. Sonunu düşünmek demek, işe başlamadan önce sonunda nereye varacağınızı tam olarak belirlemek demektir. Eğer varış noktanızı bilirseniz, yolculuk ortasında kafanızı kaldırdığınızda yönünüzün doğru olduğunu tespit edebilirsiniz.

Yıllık kişisel misyonlar belirleyin ve yıl boyunca bunları gerçekleştirmeye çalışın. Mesela dürüstlükten hiç ödün vermeme, her yıl yeni bir konuda yeterlilik kazanma, her zaman olumlu yaklaşma, giyim kuşamda ve işyerinde düzenli olma, hata yapmaktan korkmama ve onlardan sürekli ders alma, konuştuğunun iki katı dinleme, yanında çalışanları başarıya daha kolay ulaşmalarına destek olma gibi.

Her gün mesai saatinin 1 saatini mesleğinizde yeni bir konuyu öğrenmeye ayırın. Bu teknik birçok başarılı insanın uyguladığı bir tekniktir. Böylece ayda en az 20 saat mesleğinizle alakalı güncelleme yapmış olursunuz.

Kazan-kazan mantığı ile hareket edin. Önce anlaşmaya sonra anlaşılmaya çalışın. Astlarınızla sinerji oluşturun. Onlara sorumluluklar verin.

Çağrı Kişisel Gelişim Kursu Ankara

Çağrı Yabancı Dil ve Kariyer Okulu Kişisel Gelişim Kursu Ankara eğitimleri kayıtları başladı. Siz de eğitim programlarımıza katılmak istiyorsanız erken kayıt indirimlerinden ve güncel kampanyalardan faydalanmak için bizlerle iletişime geçiniz.

Call Now Button