Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Arapça Sertifikası

Çağrı Dil Okulu'nun Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Arapça Sertifikası kurslarıyla kendinizi geliştirin.
5.0
(5)
929 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

ÇAĞRI DİL OKULU Milli Eğitim Bakanlığı Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Çankaya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı olarak hizmet vermektedir. Eğitimleri tamamlayan öğrenciler dilerse eğitimden sonra açılacak sınava katılarak Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika alabilir.

MEB Onayla Arapça Sertifikası

Yabancı dil eğitimlerini tamamlayan kursiyerlerimiz MEB onaylı sertifikalarını almaya devam ediyor…

Ankara’nın En Büyük Arapça Dil Eğitim Merkezi unvanına sahip Çağrı Dil Okulu, MEB Onaylı Sertifikalı Arapça Eğitimleri alanındaki kapsamlı çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Günden güne yenilenen programlarımız ve güncellenen eğitimlerimiz ile Milli Eğitim Bakanlığı’nca düzenlenen sertifika sınavlarımıza her geçen gün daha fazla kursiyerimizin katılacağını düşünüyor, öğrencilerimizin yüksek başarı ortalamaları ile Arapça eğitimlerini hayatlarına tatbik etmelerini diliyoruz…

Ankara Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Arapça Sertifikası Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Arapça Sertifikası Kursu : Çağrı Dil Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Arapça Sertifikası Kursu
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Arapça Sertifikası fiyatları için tarafımızca iletişime geçiniz.

MEB onaylı sertifika programına kayıt olmak için ilgili kurumun başvuru sürecini takip etmeniz gerekmektedir. Programı başarıyla tamamladıktan sonra sertifika için ilgili kuruma başvurmanız gerekmektedir.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Mehmet Ali Kaplan

  Ocak 11, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Arapça kursu, hem teorik hem de pratik açıdan oldukça kapsamlı. Kursta, Arapça’nın gramerini, kelime haznesini ve konuşma becerilerini geliştirmek için gerekli tüm bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Ayrıca, okulun samimi ve sıcak ortamı da öğrenme sürecini daha keyifli hale getiriyor.

 2. Aysel Acar

  Ocak 18, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nda aldığım Arapça eğitimi, hem kişisel hem de profesyonel gelişimim için çok faydalı oldu. Okulun eğitim sistemi sayesinde Arapça’yı etkili bir şekilde öğrenebildim ve günlük yaşamda rahatlıkla kullanabiliyorum. Ayrıca, okulun MEB onaylı sertifikası ile iş bulma konusunda da avantajım oldu.

 3. Emre Şimşek

  Temmuz 15, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Arapça kursu, uygun fiyatlı ve esnek ödeme seçenekleri sunmasıyla da öne çıkıyor. Bu sayede, herkes Arapça öğrenme fırsatına sahip olabiliyor.

 4. Selma Demir

  Ekim 5, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Arapça kursu, alanında uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Eğitmenler, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş bir eğitim programı sunuyor ve öğrencilerin ilerlemesini yakından takip ediyor. Ayrıca, okulun eğitim materyalleri de oldukça zengin ve güncel.

 5. Hakan Şen

  Ocak 3, 2024

  Çağrı Dil Okulu’nda aldığım Arapça eğitimi ile hedeflerime ulaştım. Okulun deneyimli kadrosu ve kaliteli eğitim sistemi sayesinde kısa sürede Arapça’yı öğrenebildim. Ayrıca, okulun MEB onaylı sertifikası ile iş bulma konusunda da avantajım oldu.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara