Latince Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara Latince Kursları

Latince Dil Eğitimi

Ankara’nın en kapsamlı dil okulu olan Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda Latince de öğretilmektedir.

Latince dil eğitimi, yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir ve haftanın belirli günlerinde 5 ile 12 kişilik sınıflarda özel ders tadında dersler işlenir. Yeni nesil teknolojik sınıflarda verilen eğitim, en iyi materyaller kullanılarak, öğrencinin seviyesine göre belirlenir.

Temel seviyede başlayan Latince dil eğitimi, ileri seviyeye kadar verilebilir. Öğrencinin ulaşmak istediği hedefe yönelik ayarlanan özel ya da genel programlarla, iş Latincesi konusunda da ders verilmektedir.

Latince Kursu Ankara

Latince Kurs İçeriği

Genel Latince kursu Ankara şehrinde en çok tercih edilen Çağrı Yabancı Dil Okulunda yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir. Okuma, yazma aşamalarının en iyi ve detaylı şekilde işlendiği 2 temel dil algısını çalıştıran bir sistemle eğitim verilmektedir.

Seviye tespit sınavına giren adaylar, belirlenen materyaller tercih edilerek ilgili seviyedeki sınıflarında derslere başlar. Zaman açısından uyum sağlayamayan adaylara özel dersler verilebilir.

Kurumumuzda verilen dil eğitimlerinde yüzde 90 devam eden ve belirlenen başarıyı yakalamayan öğrencilere garanti verdiğimiz için aynı kuru ücretsiz olarak tekrar etme imkanı sağlıyoruz.

Kurs Materyalleri

Genel Latince eğitiminde günlük hayatta okuma, yazma hakim olmak için eğitim kitapları kullanılır. Teknolojik sınıflarda verilen eğitimler, öğrencilerin katılımların sağlanarak en iyi şekilde yabancı öğretmenler tarafından verilmektedir.

Latince Kurs Seviyesi

Latince dil eğitimi toplam 3 seviyeden oluşmaktadır. Temel-Orta-İleri seviyelerinden oluşan kurs sonrası devam etmek isteyen öğrenciler İş Latince öğrenebilir.

Birebir Latince Özel Dersler / VIP

Birebir ders almak isteyen kişi ya da az kişilik gruplara yönelik özel ders hizmeti de verilmektedir. En çok tercih edilen yabancı dil kursu Çağrı Yabancı Dil Okulu, Latince eğitimi Ankara ili için yerli ve yabancı eğitmenler tarafından verilmektedir.

Alanında eğitim almış ve gerçek mesleği öğretmenlik olan öğretmenler tarafından kişiye özel saatlerde ve eğitim metotlarıyla ders verilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ders programı da bu şekilde oluşturulmaktadır.

Hızlı Erişim İçin Latince Kursu Ankara Konumu

Call Now Button