İletişimBiz Sizi Arayalım

Neden Çağrı Dil Yabancı Dil Okulu

Neden Çağrı Yabancı Dil Okulu?

Yüzlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı DilOkulunu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

Yabancı dil öğrenmenizin belirli bir amacı vardır. Ya kariyerinize bir artı değer katmak, ya da eğitim hayatınızda gerekli olan bir sınava hazırlanmak için yabancı dili en iyi şekilde öğrenmeniz gerekmektedir. Ancak birçok eğitim kurumunda, öğrencinin performansına karışılmaz. Yani başarı da, başarısızlık da öğrencinin sorunudur. İşte bu noktada diğer okullardan en önemli farkımız ortaya çıkıyor. Çünkü Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda; eğer öğrenci derslere yüzde 90 devam ettiyse ve sınavlardan 50 puanın altında bir not almışsa, o kuru ücretsiz olarak tekrar etme imkanı sağlanmaktadır.

Yabancı dil öğrenmek için gerekli olan psikolojiye hazır olmanız, harcadığınız zamanın ve maddi yatırımınızın karşılığını alabilmeniz için, Avrupa standartlarında bir eğitim almanız gerekmektedir.

Avrupa Standartlarında Eğitim Nasıl Olur?

Dil Okulumuzda yerli ve yabancı uzman eğitmenler eşliğinde, güncel yabancı dil eğitim setleri ile teknolojik sınıflarda Avrupa standartlarında öğretim verilmektedir.

En uygun fiyat politikası ve esnek ödeme koşulları ile samimi bir arkadaş ortamında öğrenim görmek, Ankara’da yaşayan her öğrencinin doğal hakkıdır. Öğrenci odaklı eğitim anlayışı ile çalışan, güler yüzlü personel ve arkadaş enerjisi alacağınız eğitmenlerle harcadığınızın zamanın, emeğin ve paranın tam karşılığını alırsınız.

Ayrıca çabalamasına rağmen başarılı olamayan öğrencilere verilen yabancı dil öğrenme garantisi ile ücret ödemeden aynı kuru tekrar etme imkanı da sağlanacaktır.

Yabancı Dil Programları

Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda; dil eğitiminizin amacına göre planlanması ve başarılı olmanız için her detay düşünülmüştür.  TOEFL, YDS, AÖF, Hazırlık Atlama, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) ve diğer sınavlar için tercih ettiğiniz programlarda başarı odaklı çalışma imkanınız da olacaktır.

Başarı Garantisi !

Eğitim sürecinde, kursiyerlerimizin öğrenme durumlarını göz önünde bulunduran Çağrı Yabancı Dil Okulu, gerekirse ücretsiz kur tekrarı yaptırmakta, böylelikle eğitim metodu kapsamında “Öğrenmede Başarı Garantisi” sunmaktadır. Derslere en az yüzde 90 oranında devam eden ama kur sınavlarında 50’nin altında ortalama çıkaran bir kursiyer o kuru ücretsiz tekrar edebilmektedir.

konya boşanma avukatı
ankara avukat
ankara trafik kazası avukatı
ankara dershane