Öğrenci Yorumları

HAMDİ YALÇIN

TEŞEKKÜRLER ÇAĞRI YABANCI DİL OKULU, İYİ Kİ BAŞKENTTE SİZ VARSINIZ !.. Başkentte bulunan Çağrı Dil Okulunu geçen hafta ziyaret ettim. Okulun kurucusu ve sahibi Mustafa bey’le sohbet ettim. İkram edilen çaylarını yudumlarken uzun soluklu sohbet ettim ve aklımdaki soruları sordum, tatmin edici cevaplar aldım. Kendilerinin uzun yıllar MEB’da üst görevde çalışmış olması, uzmanlık ve yurt dışında görev yapmış olması nedeniyle; eğitim camiasındaki bilgi, tecrübe ve deneyimlerini bir buket halinde toplayıp, bir çiçek , bir gül bahçesinde olduklarını hisseden kursiyerlere birçok dilde eğitim verdiklerine tanık oldum. Gerçekten verilen eğitimler en son teknoloji takip edilerek çok kaliteli ve tecrübeli hocalar nezaretinde birçok dilde kursların verildiği ve hemen hemen her yaştan kursiyer-öğrencilerin olduğunu gördüm. Güleryüzlü idareci ve çalışanları pırıl pırıl derslikleri ile hizmet verilirken, tecrübeli öğretmenler eşliğinde ÇAĞRI YABANCI DİL OKULU’nda kursiyerler sıkılmadan ve vaktin nasıl geçtiği farkettirilmeden, zevkle dersler yapılmaktadır. Yabancı dil; Arapça, İngilizce, Almanca, Çince ve birçok dilde eğitim almak isteyen 7’den 70’e Öğrenci, emekli, Kamuda çalışan memurlar ve herkese kapılarını açan Ankara’da hizmet sunan ÇAĞRI YABANCI DİL OKULU ve tüm çalışanlarına teşekkür ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum….


28-03-2016

HAYATİ M. CEMALİ

YDS grubu öğrencilerinden biri olarak, hocalarımız ile keyifli ve yoğun bir hazırlık süreci geçirdiğimizi düşünüyorum. Özellikle sınıfa geç dahil olmama rağmen, sınıfa yetişmem konusunda bana yardımcı oldu. Aldığım eğitim sayesinde YDS istediğim puanı aldım. Teşekkürler Çağrı Yabancı Dil Okulu…


28-04-2016

Ceyda Kutsalca

Her şey gayet güzeldi. Hocalarımıza ve idari kadroya teşekkürler.Ceyda


28-04-2016

Cengiz

Hocalarım süper, kadro süper ! Her şey için teşekkürler…


28-04-2016

Hasan Ali İşler

ÇAĞRI DİL OKULUNU BU SAMİMİ EĞİTİM FAALİYETİNDEN DOLAYI TEBRİK EDER,TÜM ÇALIŞANLARI TEBRİK EDERİM. EĞİTİM HAYATIMIN ÖNEMLİ BİR İHTİYACINA CEVAP VERDİĞİNİZ İÇİN TEBRİK EDERİM. ANKARA’DA ARAPÇA ALANINDA UZMAN OLDUĞUNUZU YAKINLARIMA İFTİHARLA SÖYLÜYORUM. TEŞEKKÜRLER.


28-04-2016

BÜLENT İLKAY

ingilizce dil eğitimleri , ana kaynağından hızlı ve kaliteli öğrenilir. Bu egitimi de Türkiye de yapabilen dil okulusunuz. Eğitimde sınır tanımayan sizlere sonsuz teşekkürler..


08-06-2016

songül dizdar kaya

Ankara’ nin en kaliteli, en mükemmel dil kursu…Her ilde olması gereken bir dil okulu. Diğer illerdeki insanlar da bu şansa sahip olmalılar…


08-06-2016

ENGİN KAYALAR

Yabancı dil ögrenmek ciddi bir iştir ve bu işi ciddiye alacak bir egitim kurumuna ihtiyaç vardır.


08-06-2016

ZEHRA K.

“Sevecen ve sıcakkanlı öğretmenleriyle kısa dönemde bize Arapçayı sevdirmeye çalıştıkları için hepsine sonsuz teşekkürler. Bize kattıkları değerleri ve bilgileri sosyal hayatta kullanabilmek dileğiyle..LOVE ÇAĞRI ! Zehra KILIÇ


08-06-2016

BERKAY

“Çok güzel günler geçirdim. İngilizceden nefret etmeme rağmen bana sevdirdiniz, çok teşekkürler. Çok sıcakkanlı, neşeli öğretmenlerimizle çok güzel dersler işledik. Umarım böyle devam eder. Bir dahaki kurlarda görüşmek dileğiyle.


08-06-2016

mesude yaralı

Hocalar gerçekten özenle seçilmiş. Aldığım eğitimde derslerimiz çok eğlenceli ve verimli geçti. Hocalar dersleri interaktif işlemede çok başarılar. Her şey için teşekkürler.


17-09-2017

murat yapar

Öncelikle böyle verimli bir eğitim aldığımızdan dolayı ÇAĞRI’YA teşekkür ediyorum sınıfça çok sevdiğimiz HAZEM hocamıza NASSER hocamıza buradan selamlar.


17-09-2017

KÜBRA USLU

Kıymetli ÇAĞRI mensupları ve çok değerli hocalarım, bu kısa süren yoğunlaştırılmış tatil programı, bizlere bir dili dört temel beceriye sahip olarak öğretti.


17-09-2017

HANDE OĞUZLAR

Çağrı dil okulunun özel ilgisi için çok teşekkür ederim. IELTS hazırlığı için başladığım özel ders programı sayesinde hedeflediğim puanı yakaladım.eğitim danışmanıma çok teşekkür ederim Sıcak ve samimi ortamı oluşturan Çağrı dile, eğitim danışmanıma ve derslerimle özel ilgilenen eğitmenime teşekkür ederim.


22-05-2018

Yunus Melikşah Ak

Bana göre Ankara’nın en iyi dil okulu; çünkü her şeyiyle mükemmel. Çok çeşitli dil eğitimleri var. Bir dil eğitimi nasıl verilir? Bunu görmek ve tatmak isteyen Çağrı’ya gelsin. Teşekkürler Çağrı.


15-08-2018