PROFICIENCY Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara PROFICIENCY Kursları

PROFICIENCY Kursu Ankara; Proficiency sınavına hazırlanmak için belirli bir düzeyde İngilizce becerisine sahip olmanız gerekebilir. Çağrı Dil Proficiency programları öğrencilerin eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, tamamen kişiye özel hazırlanır ve yine kişiye özel bir çalışma planıyla doğru orantılı olarak eğitimler sürdürülür. Proficiency sınavı ve Proficiency hazırlık eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

PROFICIENCY NEDİR?

Proficiency sınavı, üniversitelerin lisans ya da yüksek lisans bölümleri için üniversitelerin kendi bünyelerinde hazırladıkları ve uyguladıkları yabancı dil yeterlilik sınavıdır. Her üniversite proficiency sınavlarını kendi ihtiyaçları doğrultusunda hazırlar ve uygular, bu nedenle sınav format ve içeriği üniversiteden üniversiteye değişiklik gösterebilir.

PROFICIENCY SINAV İÇERİĞİ

Proficiency sınavları uygulandığı üniversiteye göre değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak okuma, dinleme ve yazma becerilerinin ölçüldüğü sınavlardır. Sınav formatlarını üniversitenizin ilgili biriminden öğrenebilirsiniz. Aynı zamanada Çağrı Dil olarak, proficiency sınavına katılacağınız üniversitenin sınav formatı ve uygulanması gereken sınav hazırlık formatı ile ilgili talebiniz doğrultusunda sizlere rehberlik etmekten memnun oluruz.

Call Now Button