Sat Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara SAT Kursları

Sat Kursu Ankara; SAT sınavı; Türkiye’de yer alan üniversitelere yabancı kökenli öğrencilerin dil yeterliliklerini sundukları bir sınav olduğu gibi Türk kökenli öğrencilerin eğitim hayatlarına Amerika da devam etmek istediklerine Amerikan kökenli üniversitelerin dil yeterlilik sınavı olarak uyguladıkları bir sınav türüdür. İki aşamadan oluşan bu sınav SAT 1 ve SAT 2 olarak ikiye ayrılan, ciddi bir hazırlık süreci geçirmeniz gereken ve ingilizce yanında matematik gibi konularda da sınava tabi tutulduğunuz bir sınav olduğu için ciddi bir SAT kursu Ankara eğitimi almanız gerekmektedir. The College Board tarafından düzenlenen SAt Sınavı her yıll belirli tarihlerde online olarak yapıldığı için süre yönetimi de hayati öneme sahiptir. Sat 1 sınavı 3 sat sürerken Sat 2 sınavı da 1 saat sürmektedir.

Sat sınavı 2016 yılında format güncellemesi geçirmiş ve yeni konular eklenerek bu sınava girecek öğrencilere farklı konulardan da sorumlu hale getirilmişlerdir. Yeni formatı ile daha zor hale getirilen sınav okuma, dinleme, anlama, uzun pasajlar okuyarak anlam çıkarma gibi sorular üzerine kurgulandığı için sınav tekniklerini en iyi şekilde anlatan bir sat kursu yadımı almalı, ihtiyacınız olan ve dil beceriniz ile dil yeterliliğinizi gösteren yüksek bir puan almalısınız. Alacağınız sat puanının geçerlilik süresi 2 yıl olduğu için üniversite giriş aşamasında sıkı bir hazırlık süreci geçirmeli, doğru teknikler ve kaliteli kaynaklar ile birlikte yabancı hocaların yardımı ile yüksek puanlar almayı garanti altına almalısınız.

Ankara merkezde faaliyet gösteren bir dil okulu olarak toefl, hazırlık atlama kursu, ingilizce kursu ve diğer yds sınavları gibi yabancı dil yeterlilik sınavlarının yanında sat kursu eğitimi de veriyoruz. Güncellenmiş sınav yönetmeliğine uygun hazırlık programları ile yüksek puanlar almanızı garanti ediyor, hayatınızı yönlendirmenizde sizlere destek sunuyoruz. Günlük hayatın bir parçası haline gelen ingilizce konuşma, anlama, dinleme ve yabancı dil becerinizi geliştirmek için kaliteli ve yetkin bir dil kursu tercih etmeli, eğitim kalitesi ve tecrübesi ile kendisini ispat etmiş olan dil okulumuzda sat kursu alarak sınavı bir kerede geçmeyi garanti etmelisiniz.

Ankara Sat Sınavı Kursları

Yabancı uyruklu öğrencilerin ve Amerika kökenli üniversitelerde eğitim görmek isteyen tüm öğrencilerin girmesi gereken bir yabancı dil sınavıdır. Sat sınavından 60 ve üzeri bir puan almak için kaliteli bir SAT kursu Ankara eğitimi almak şarttır. Sat puanınız 60 puandan az ise hiçbir üniversiteye başvuru yapamazsınız. SAT sınavından yüksek puan almak için Ankara bölgesinde eğitim veren, deneyimli ve tecrübeli hocaları ile sınavı kolay bir sınav haline getiren dil okulumuzu tercih edebilirsiniz. SAT sınav tekniklerine göre hazırlanmış materyaller ve sınav tekniklerini öğreneceğiniz ara sınavlar ile eğitiminiz için gerekli olan puanı kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Üniversite eğitiminizi Amerikan üniversitelerinden birinde devam ettirmek istiyorsanız SAT sınavından yüksek puan almak zorundasınız. Sat kursu Ankara eğitimleri almadan Sat 1 ve Sat 2 sınavlarından başarılı olmanız oldukça zor olduğu için mutlaka kaliteli eğitim veren bir kurstan yardım almalısınız. Sat 1 sınavı 3 saat süren ve çoktan seçmeli test usulüne göre gerçekleştirilen, Sat 2 sınavı ise 1 saat suren ve sizin bilginizi ölçen yabancı dil sınavıdır. İki aşamalı bir yabancı dil sınavından kısa süre de başarılı olmak için eğitim içerikleri tamamen sat sınavlarına göre hazırlanmış kaynakları ile eğitim veren, Ankara’nın bilinen bir dil okulu olan okulumuza gelmelisiniz.

Okulların ve üniversitelerin istemiş olduğu ortalama 500 Sat puanı yerine daha yüksek bir puan almak istiyorsanız sat sınavları hakkında uzman olan ve sahip olduğu deneyim ile sınavdan da en yüksek puan olan 800 puan alabileceğiniz bir kurstan yardım almalısınız. Amerika’ nın iyi üniversitelerine girmek için yüksek sat sınav puanı almanı gerekli olduğu için size yüksek puan almayı garanti eden, kolay bir çalışma sistemi ile kısa süre de tüm eksiklerinizi gidereceğiniz Sat kursu Ankara eğitimi almanız gereklidir. Kaliteli bir Sat sınavı kursu , deneyimli hocaları, uzman kadrosu ve doğru sınav teknikleri ile öğrencilerine hayatlarının en kolay sınavına girme garantisi veren bir kurs olarak öğrencilerimizin geleceklerine destek veriyoruz.

Call Now Button