TESTDAF Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara TESTDAF Kursları

TEST-DAF KURSU

TEST-DAF sınavına hazırlanmak için yeterli düzeyde Almanca becerisine sahip olmanız gerekebilir. Çağrı Dil TEST-DAF programları öğrencilerin eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, tamamen kişiye özel hazırlanır ve yine kişiye özel bir çalışma planıyla doğru orantılı olarak eğitimler sürdürülür. TEST-DAF sınavı ve TEST-DAF hazırlık eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız.

TEST-DAF NEDİR?

TestDaF, Federal Almanya Cumhuriyeti’nde yüksek öğrenim görmek isteyen veya en azından dil düzeyini gösteren resmi bir belgeye ihtiyaç duyan Almanca öğrenenler için bir sınavdır.

TEST-DAF SINAV İÇERİĞİ

TestDaF, dil bilgisinin düzeyini, okuma anlama, dinleme anlama, yazılı ifade ve sözlü ifade olmak üzere dört ayrı bölümde ölçmektedir. Bu nedenle TestDaF belgesinde her bölümün puanı ayrı olarak yer alır

TEST-DAF İLE İLGİLİ ÖNEMLİ BİLGİLER

İleri seviyede Almanca bilgisine sahip olanlar ve bu seviyelerini farklı biçimde testetmek isteyenler, Almanya’da yüksek öğrenim görmek isteyenler, ülkelerinde Almanca bilgisini belgelemek isteyen Üniversite öğrencileri, Almanya’da bir yüksek okulda akademik çalışma yapmayı düşünen ve dil düzeylerini test etmek isteyen bilim çalışanları bu sınava katılabilirler.

Test-Daf sınavına katılmak için Almanya’ya gitmeniz gerekmez, Türkiye’de bulunan lisanslı sınav merkezlerinde yılın belli dönemlerinde sınava katılabilirsiniz.

Call Now Button