TOEIC Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara TOEIC Kursları

TOEIC KURSU

TOEIC sınavına hazırlanmak için belirli bir düzeyde İngilizce becerisine sahip olmanız gerekebilir. Çağrı Dil TOEIC programları öğrencilerin eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, tamamen kişiye özel hazırlanır ve yine kişiye özel bir çalışma planıyla doğru orantılı olarak eğitimler sürdürülür. TOEIC sınavı ve TOEIC hazırlık eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız…

TOEIC NEDİR?

TOEIC(Test of English for International Communication), İş İngilizcesi becerilerinin ölçülmesi için yapılan uluslararası bir sınavdır. The Chauncey Group International tarafından hazırlanan ve Educational Testing Service tarafından uygulanmaktadır.

TOEIC SINAV İÇERİĞİ

100 adet dinleme (listening) becerisi ve 100 adet okuma (reading) becerisi olmak üzere toplam 200 sorudan oluşmaktadır. Sınavın toplam süresi 120 dakikadır. Sınavın amacı günlük iş ortamında kullanılan konuşma ve yazışmaların anlama ve kullanabilmeyi ölçmektir.

Dinleme (Listening) Bölümü, fotoğraf tasvirleri, soru-cevap, kısa diyaloglar ve kısa konuşmalardan oluşur. Okuma (Reading) Bölümü, cümle tamamlama ve okuduğunu anlama sorularından oluşmaktadır. En yüksek toplam puan 990’dır. Dinleme (Listening) bölümü 495 puan, Okuma (Reading) Bölümü 495 puandır.

Bilgi almak ve ulaşım sağmak isterseniz konum ile ulaşabilirsiniz.

Call Now Button