2024 Yaz Yoğunlaştırılmış
Yabancı Dil Kursları
Kayıtları Başlıyor!

Kontenjanlar Dolmadan Kaydınızı Yaptırın
%40 + %30 İndirimi Kaçırmayın!

Yoğun Yaz Dil Kursları Nedir?

Ankara’nın en kapsamlı dil okulu Çağrı Dil Okulu, yaz tatilinizi verimli bir şekilde geçirmeniz için yoğunlaştırılmış yaz dil kursları programlarıyla sizlerle.

Yaz Yoğun eğitimlerimizde öğrencilerimizi 8 hafta süren yoğun bir dil eğitim programı beklemektedir. Eğitim verdiğimiz 30+ dilde yaz grupları açmaktayız.

 

Hangi Dillerde Hızlandırılmış Yaz Kursu Grupları Açılıyor?

Başlıca eğitimlerimiz olan;

olmak üzere, 30’dan fazla dilde yaz yoğun eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Biz Sizi Arayalım

Ankara’nın En Büyük Yabancı Dil Okulu’nda Keyifli Bir Kariyer Yolculuğu Seni Bekliyor..

Formu Doldurun Sizi Arayalım

Eğitim programlarımız ile ilgili bilgi almak isterseniz aşağıdaki bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. En kısa sürede sizinle irtibata geçeceğiz.

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Çağrı Dil'de Yoğun Yaz Eğitimleri Ne Kadar Sürüyor?

Yoğun yaz yabancı dil kursu eğitimlerimiz, Yaz tatilini verimli bir şekilde geçirmek isteyen öğrencilerimiz için kurgulanmıştır. Hızlandırılmış yaz dil kursu eğitimlerimizde Haftaiçi ve haftasonu tam gün gruplar açılmakta, bu sayede öğrencilerimiz normal sezonda olduğundan daha fazla ders saati ile eğitim almaktadır. Böylece kış ve güz döneminde daha uzun süren dil kursu kurları, yaz yoğun eğitimlerimizde 8 haftada tamamlanmaktadır.

Çağrı Dil'de Yaz Hızlandırılmış Dil Kursu Avantajları Nelerdir?

Çağrı Dil Okulu olarak Kızılay’da merkezi konumda 10 katlı kendimize ait binamızla bu alanda Ankara’nın ve Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı dil kursu olarak eğitim veriyoruz. Tüm dillerdeki eğitmenlerimiz uzun yıllardır çalıştığımız, alanlarında tam olarak uzman, kendini kanıtlamış profesyonellerdir.

Memnuniyet oranı en yüksek kurumlardan biri olan okulumuzda her öğrenci bizim için önemli ve özeldir. Tüm öğrencilerimizin süreç sonunda başarılı olması için öğrenci takip sistemi, ödev sistemi gibi geliştirdiğimiz programlarımız bulunmaktadır.

Eğitimlerimizin ilk gününden son gününe kadar aynı heyecanla eğitim vermekteyiz. Yaz kurslarımızın sonunda ise öğrencilerimizin almaya hak kazandığı sertifikaları, harika bir yaz okulu mezuniyet partisi ile vererek, eğitimi sonlandırıyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara