YDS Almanca Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

YDS Almanca Kursu Ankara

YDS Almanca Eğitimi

Bu Eğitimlere Kimler Katılabilir?

  • Akademik Almanca bilgisine sahip olmak isteyenler,
  • YDS Almanca sınavında iyi bir puan almak isteyenler,
  • Yabancı dil tazminatı avantajından yararlanmak isteyenler,
  • Kamu çalışanları da katılabilir.

YDS Eğitimlerinde İşlenen Konular:

  • YDS Almanca soru çözme pratikleri yapılır.
  • Sınav sorularının püf noktaları gösterilir.
  • YDS örnek soru çözümleri yapılır.
  • Sınavlarda sıklıkla kullanılan Almanca kelimeler tanıtılır, bu kelimelerin eş ve zıt anlamları, deyimler, cümle yapıları ve modern metinlerin analizi yapılır.

YDS Eğitimi ile İlgili Diğer Bilgiler

Orta seviyeye sahip adaylar bu sınava katıldığı takdirde ilk girişinde zaman kaybetmeden istediği notu almaktadır. YDS kurslarına katılmak isteyenler seviye tespit sınavına girerler. Gelen sınav sonucuna bakılarak sınıflara yerleştirilir ve hazırlık süreci başlar.

Sınavda orta düzeyi yakalayamayan adayların önce orta düzeye ulaşması sağlanır. Genel eğitimlerden başlanır ve YDS’yi içeren bütün konulardan devam edilir. Geçmiş yıllarda çıkan sorular farklı kaynaklardan uzmanlar eşliğinde çözülür. Yapılan yanlışlar belirlenir, uzmanlar eşliğinde doğrularına çalışılır ve aynı hataya düşme olasılığı bitirilmeye çalışılır.

Sınav-Test Tekniği Eğitimi

YDS’de başarılı olmak için iyi derecede dili bilmeniz çok önemlidir. İyi derecede bilen insanların kolaylıkla verebilecekleri bu sınav için, adayların sınav tekniğini bilmesi gerekmektedir. YDS kursunda bu teknikler anlatılır, üzerine yoğunlaşılır ve zaman kaybı önlenmeye çalışılır. Sınav tekniğini iyi bilen bir aday bu sınavı kolayca geçebilecektir.

Uzman Eğitmen Kadrosu

Çağrı Dil Eğitim merkezi uzman eğitim kadrosu ile adayların sınavlara en doğru şekilde hazırlanmasına yardımcı olur. Adaylar bu hazırlık sürecinin sonunda gönül rahatlığı ile sınava girebileceklerdir.

Kayıt İçin;
İletişim:0(312) 232 12 17
www.cagridilokulu.com.tr

Call Now Button