Yös Kursu Ankara

Biz Sizi Arayalım!

Ankara YÖS Kursları

Yös Kursu Ankara

YÖS veya Yabancı Öğrenci Sınavı , Yabancı uyruklu olup da Türkiye’deki yükseköğretim okullarında kurumlarında okumak isteyen öğrencilerin, kurumlara girerken aldıkları puanlara göre girebileceği sınavdır. Çağrı Yabancı Dil Okulu olarak Yös Kursu Ankara eğitimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Çağrı Dil Kursu bünyesinde oldukça uygun fiyatlar , profesyonel eğitmenler ve başarı garantisi ile Ankara yös kursu eğitimi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çağrı Dil Okulu , Ankara içerisinde Yos dil kursu arayışında bulunan siz öğrencilerimiz için, yös kursu veren dershaneler arasında eğitim kalitesi ile , eğitmenlerin profesyonelliği ile ve cazip yös kursu fiyatları ile yös sınavı kursları eğitimleri ile hizmete hazır bulunuyor.

2023 Yös Kursu Fiyatları Ankara

Yös eğitim kursları arasında genel olarak öğrenciler seçim yaparken, kursların geçmiş başarıları , eğitim kaliteleri , telafi imkanları ve kurs almış eski öğrenciler arasındaki yorumları kadar , yös kursları fiyatları da tercih sebebi olabiliyor. Güncel piyasa koşullarını sıkı bir şekilde takip eden ve öğrencilerimizin maddi sınırlarını zorlamayarak her bütçeye uygun yös kursu fiyatları ankara fiyat listesi çıkaran eğitim kurumumuzda, mutlaka size uygun bir fiyat teklifi bulunmaktadır. Yös kursu ücretleri genel olarak eğitim saatlerine , grup veya özel ders ihtiyacına göre yös kursları ücretleri ayarlanmaktadır. Sizin için en uygun yos fiyatları konusunda bilgi almak adına lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1.TEMEL ÖĞRENME BECERİLERİ TESTİSORU DAĞILIMI (80 soru için)SORU DAĞILIMI (100 soru için)
GENEL YETENEK(IQ) TESTİ40-45 55-60
MATEMATİK TESTİ30-35 35-40
GEOMETRİ3-5 5-8

Önemli Bilgiler :

En iyi YÖS Kursu Ankara eğitimi veren kurumlardan en önemlisi olan Çağrı Yabancı Dil Okulu, Ankara Çankaya Kızılay adresinde yer almaktadır. Batıkent , Ümitköy , Etimesgut , Keçiören veya Yenimahalle gibi bölgelerimizde ikamet edip Ankara Yös Kursu almak isteyen öğrencilerimiz , metro hattı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir.

Call Now Button