Almanca Kursu Ankara, Almanca Dil Kursu

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Almanca Kursu'nda harika bir Almanca öğrenme deneyimi yaşayın.
5.0
(21)
13,275 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Almanca Kursu Ankara araştırmalarınızda sizleri bir adım daha ileriye taşıyacak eğitim kurumumuzun Almanca kursları bilgilendirme sayfasındasınız. Çağrı Yabancı Dil Okulu; bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 kurluk Almanca  eğitimi sunar. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik Almanca ya da iş Almancasını öğretmeye yöneliktir. Almanca dil kursu Ankara eğitimlerimiz tüm öğrencilerimiz için Ankara’da en profesyonel ve yetkin eğitimler sunmaktadır. Almanca öğrenmek, iş hayatında, eğitimde ve yurtdışında seyahat ederken size büyük faydalar sağlayacaktır. Çağrı Dil ile Almanca öğrenmek, kolay ve eğlenceli bir deneyim olacaktır.

Almanca, dünyanın en yaygın konuşulan dillerinden biridir. Almanya, Avusturya, İsviçre, Lihtenştayn ve Belçika gibi ülkelerde resmi dil olarak konuşulmaktadır. Ayrıca, Avrupa Birliği’nin en çok konuşulan ikinci dilidir.

Almanca öğrenmek, iş hayatında, eğitimde ve yurtdışında seyahat ederken size büyük faydalar sağlayacaktır. İş hayatında Almanca bilen kişiler, daha yüksek maaş alma ve kariyer fırsatlarını artırma şansına sahiptir. Eğitimde Almanca bilen kişiler, yurtdışında eğitim alma ve uluslararası üniversitelerde okuma şansına sahiptir. Yurtdışında seyahat ederken Almanca bilen kişiler, yerel halkla daha iyi iletişim kurabilir ve seyahatlerini daha keyifli hale getirebilirler.

Hızlı Bilgi Formu
CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Almanca Kursu Detayları

Kurs Çeşitleri

Normal Program

Yoğun Program

Haftalık Ders Saati

8 (Günde 4 Ders Saati, haftada 2 Gün)

12 (Günde 4 Ders Saati, haftada 3 Gün)

Aylık Ders Saati

32

48

Kurs Günleri (Seçilebilir)

Pazartesi – Çarşamba

Salı – Perşembe

Cumartesi – Pazar

Pazartesi – Çarşamba – Cuma

Bir Kur Süresi

3 ay (100 Ders Saati)

2 ay (100 Ders Saati)

Kurs Saatleri (Seçilebilir)

10:00 – 13:10 (Hafta içi – Hafta Sonu)

13:30 – 16:40 (Hafta içi – Hafta Sonu)

18:30 – 21:40 (Hafta içi)

17:00 – 20:10 (Hafta Sonu)

18:30 – 21:40 (Hafta içi)

Beceriler

Dinleme, konuşma, okuma, yazma

Dinleme, konuşma, okuma, yazma

Eğitim Materyalleri

Ücretsiz verilecektir.

Ücretsiz verilecektir.

 

Almanca Kursu Ankara İçeriği

Genel Almanca kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştiren Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda;  Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir.Çağrı Yabancı Dil Okulu;  Almanca bölümü mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile verilen eğitim programını Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) uygun bir içerikle sunmaktadır.

Kursumuz, Almanca dil bilgisi, konuşma becerileri, dinleme becerileri ve okuma becerilerini kapsamaktadır. Kurs içeriğinde, aşağıdaki konular yer almaktadır:

 • Dil bilgisi: Almanca dil bilgisinin temelleri, fiiller, cümle yapısı, isim çekimi, sıfat çekimi, zarf çekimi ve diğer dil bilgisi konuları
 • Konuşma becerileri: Konuşma becerilerinin geliştirilmesi, günlük konuşmalar, iş görüşmeleri, sunumlar ve diğer konuşma becerileri
 • Dinleme becerileri: Dinleme becerilerinin geliştirilmesi, haberler, filmler, müzikler ve diğer dinleme becerileri
 • Okuma becerileri: Okuma becerilerinin geliştirilmesi, kitaplar, makaleler, gazeteler ve diğer okuma becerileri

Kursun faydaları:

Kursumuzdan faydalanarak, aşağıdaki kazanımları elde edebilirsiniz:

 • Almanca dil bilgisini ve konuşma becerilerini geliştirebilirsiniz.
 • İş hayatında ve eğitimde kendinizi geliştirebilirsiniz.
 • Yurtdışında seyahat ederken kendinizi rahatça ifade edebilirsiniz.

Almanca Kursu Materyalleri

Eğitiminiz süresince Optimal Yayınları kullanılmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, iletişimci yaklaşım metoduna göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

Almanca Dil Kursu Seviyeleri

Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.

 •  Almanca A1 Kursu -Grundstufe-1
 •  Almanca A2 Kursu A2-Grundstufe-2
 •  Almanca B1 Kursu -Mittelstufe-1
 •  Almanca B2 Kursu -Mittelstufe-2
 •  Almanca C1 Kursu -Oberstufe-1
 •  Almanca C2 Kursu  -Oberstufe-2

Almanca Kursu Ankara Fiyatları 2024

Çağrı dil okulu Ankara Almanca dil kursu kapsamında hem grup dersleri hem özel dersler vermekteyiz. Almanca kursu fiyatları analizi yaparken seçeceğiniz derslerin grup veya özel eğitim olması fiyatları etkilemektedir.

Özel dersler, kişiye özel atanan eğitmen, öğrencinin eksik veya geliştirilmesi gereken yönlerine özel programlar, özel saatler gerektirdiğinden grup dersleri daha uygun fiyatlara gelmektedir. Size en uygun almanca kurs fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

Genel olarak almanca kursu fiyatı, alacağınız kur sayısı x 1 Kur Ücreti yöntemi ile hesaplanmaktadır.

Almanca Özel Ders Ankara

Çağrı Yabancı Dil Okulu  birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanmaktadır. Birebir eğitim programı, kişinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en kısa zamanda almasını sağlamaktadır.

Almanca Özel Derse Kimler Katılabilir?

Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik özel gruplar halinde kendi ofislerinde veya Dil Okulumuzda ders alabilmektedir.

Almanca Özel Derslerin Amacı

Önce ihtiyaç analizi yapılır ve kişinin amacı ve ihtiyacı belirlenir, Seviye Tespit Sınavına (STS) katılarak hangi seviyede başlayacağı belirlenir ve son olarak kişinin amacına nasıl bir eğitim programı ile ve ne kadar sürede ve yoğunlukta ulaşabileceğini planlayarak kişiye özel bir program oluşturulur. Kursumuzu tamamlayarak, Almanca dil bilgisini ve konuşma becerilerini geliştirebilir, iş hayatında ve eğitimde kendinizi geliştirebilir, yurtdışında seyahat ederken kendinizi rahatça ifade edebilirsiniz.

Almanca Özel Ders Materyalleri

Kişinin ihtiyaçlarına göre her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır.

Almanca Özel Ders Programın Süresi

Kişinin ihtiyaçlarına göre program süresi de değişmektedir.

Almanca hangi ülkelerde konuşulur?

Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, İsviçre,  Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Romanya, Rusya, Belçika, Lüksemburg,  Arjantin, Brezilya, Kanada, Şili, Fransa, İsrail, İtalya, Kazakistan, Namibya ve Amerika.

Önemli Bilgiler :

En iyi Ankara Almanca Kursları eğitimi veren kurumlardan en önemlisi olan Çağrı Dil Okulu , Ankara Çankaya Kızılay adresinde yer almaktadır. Batıkent , Ümitköy , Etimesgut , Keçiören, Yenimahalle gibi bölgelerimizde ikamet edip Almanca dil kursu dersi almak isteyen öğrencilerimiz , Metro veya Otobüs hattı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir. Kursumuz olarak en iyi Almanca kursu fiyatları sağladığımızı da bildirmek isteriz. En iyi Almanca kursu, Almanca dil kursu gibi araştırmalarınızda en iyi eğitimleri bizden alacağınızı da memnuniyetle aktarıyoruz.

Ankara Almanca Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Almanca Kursu : Çağrı Dil Almanca Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr
Enes ÖzbaşEnes Özbaş
20:06 01 Jun 24
Yds kursu için Aziz Hoca’dan ders aldım. Dönemin başından itibaren hep öğrencileriyle çok ilgiliydi. Hem dersleri anlatışı hem de öğrencileri motive etme şekli çok başarılıydı. Çok akıcı, sıkmayan eğlenceli anlatımları ve sınava yönelik taktikleri sayesinde 70i geçmeyi başardım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
Seval CanSeval Can
09:35 10 May 24
Shervin ZahediShervin Zahedi
12:36 05 May 24
Bugra UlusoğluBugra Ulusoğlu
12:47 02 May 24
merhabalar aile birlesimi goethe sinavi icin cagri dil okuluna kayit olmustum ozverili ve tum bilgi birikimini enerjisiyle kursiyerlere aktarabilen Emine Çenli hocaya cok tesekkur ederim Almanca yi sevdiren en iyi hocalardan bir tanesi tesekkurler...
gizem aysertgizem aysert
19:35 29 Apr 24
Eğitim haricinde öğrencilerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmalarından dolayı tebrik ederim.Tavsiye ederim dil ögrenmek için gayet iyi bir eğitim merkezi
Elif Ceren ÇetinElif Ceren Çetin
10:36 24 Apr 24
Mart ayındaki YDS’ye hazırlanmak için kursa katıldım. Aziz hocamın taktikleri ve konuları basitçe anlatması sayesinde sınavdan 81 aldım, kullandığı kaynaklar da sınava çok yakındı ve sınava yaklaştıkça çıkmış soruları da çözdükten sonra tüm teknikleri oturttum. Başlamadan önce sınavda çıkabilecek paragraflar gözümü korkutuyordu ama Aziz hocamın verdiği yöntemlerle çok kısa sürede soruları çözebildim, kendisine çok teşekkür ederim☺️
kurtulus aytekinkurtulus aytekin
15:07 21 Apr 24
Günaydın
beyza ırkıçatalbeyza ırkıçatal
13:02 29 Mar 24
Bu dönem içerisinde Aziz Hoca’dan YDS kursu aldım. Aziz hocanın verdiği taktiklerle beraber derste verdiği bilgiler ve anlatımı sayesinde sınavlardaki başarı oranım arttı. Ayrıca hocamızın samimiyeti ve güler yüzü sayesinde derse olan ilgim de artmış oldu. İlgi ve alakaları için Çağrı Dil ailesine ve Aziz Hoca’ya teşekkürlerimi iletirim ❤️❤️
Enes KALPAKOĞLUEnes KALPAKOĞLU
14:56 23 Mar 24
Çağrı Dil'e yds kursu için başladım, önceki puanlarım 45-50 arasındaydı, daha kurs bitmeden yds denemeleride 70 i geçmeye başladım ve yökdilden 86.25 aldım. Aziz hocam sayesinde kritik noktaları ve şık eleme yöntemlerini öğrendim. Keyifli ders anlatımı, tecrübesi ve kendinden katarak oluşturduğu samimi bir ortamla işine değer veren ve öğrenciyi teşvik eden biri. Aziz hocama ve Çağrı Dil'e teşekkür ediyorum.
Nil Ceren GençNil Ceren Genç
13:39 20 Mar 24
Elif izciElif izci
07:18 18 Mar 24
Kızımla birlikte İngilizce kursuna yazıldık ilk defa bir yerde kazıklanmadan parayı alana kadar mantığıyla muamele görmeden, sadece iyi eğitim vermeye çalışan insanlarla tanıştık. Maalesef bizim kendi sorunlarımız sebebiyle devam edemedik ama eminim çok verimli bir eğitim olacaktı eğer devam edebilseydik. Çok teşekkür ediyorum isim farklı olduğu için böyle bir öğrencimiz yok demeyin. Aynur - Beren Sarıkaya:))
Özlem BoztepeÖzlem Boztepe
18:53 14 Mar 24
A2 seviyesiyle Aziz hocayla birlikte YDS kursuna başladım, anlatımı ve bilgileri çok faydalıydı, hocalığının yanı sıra samimiyeti ve güler yüzüyle bizlere aile ortamı sundu ve dersleri daha keyifli hale getirdi. Bu da öğrenmemiz için bizi daha çok teşvik etti ve sayesinde ilk defa girdiğim sınavdan 55 alarak yeterli puana ulaştım. Çağrı dil ailesine ve özellikle Aziz hocaya teşekkür ederim 💞
Zehra AlbayrakZehra Albayrak
02:37 14 Mar 24
İngilizce YDS için 3 arkadaş kursa yazıldık. Aziz hoca efsane. Engin bilgi birikimi, özverili çalışması, azmi, çalışkanlığı, her öğrenci ile tek tek ilgilenmesi, derslerinin eğlenceli olması ve nokta atışı tespitleri ile Aziz hocayı tek geçerim. Onun dersine giren ve dediklerini yapan gerçekten 80 civarında not alır. Çok teşekkür ediyorum Aziz hocam ve Çağrı Dil Kursu.
ayşe cengizayşe cengiz
14:46 08 Mar 24
Öncelikle Çağrı Dil kurşunu profesyonelliğinden dolayı tebrik ediyorum. Disiplinli, öğrencilerini takip eden ve eksikliğe, negatifliğe ve devamsızlığa müsaade etmeyecek bir kurum. Ben Almanca öğretmenimiz Hilal hocaya ayrıca çok çok çok teşekkür ederim. Onun disiplini enerjisi ve eğlenceli tavırları ile Almanca öğrenmek muhteşem bir deneyim. Çağrı dil kursunda Hilâl hoca ile çifte ŞANSLIYIM... TEŞEKKÜRLER🙏🙏🙏
Esma SayınEsma Sayın
16:33 03 Mar 24
İngilizce konusunda çok profesyonel ve verimli ders aldığımı Nuray hoca sayesinde hissedebiliyorum 🙂
Emrah HeperEmrah Heper
15:47 03 Mar 24
Ne yapıp ne edip Nuray hanımı elinizde tutmalısınız. 20 yıl dilokulu operasyonu yönetmiş bir öğrenciniz olarak çok iyi bir öğretmen olduğunu söyleyebilirim.
Çağatay KuzÇağatay Kuz
15:41 03 Mar 24
A1 seviyesinde başladım ve B1'deyim ve iyi gidiyor, harika 🙂🙂🙂 🙂
mehmet eryıldızmehmet eryıldız
06:43 29 Feb 24
Arkadaşımın tavsiyesi ile Çağrı Dil Okuluna kaydoldum. Bob hocadan A2 eğitimini aldım ve şimdi B1 eğitimini almaya devam ediyorum. Doğal bir konuşma tarzıyla bize "native-like" İngilizce öğretiyor ve aynı zamanda Amerikan kültürünü anlamamıza yardımcı oluyor. Bob Hoca'nın sınıfında geçirdiğim her an, enerjisi ve sosyal kişiliğiyle doludur. Dersleri sadece bilgi dolu değil, aynı zamanda eğlenceli ve etkileşimlidir. Onunla birlikte, İngilizceyi öğrenmek sadece bir dil becerisi değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı haline geliyor. Kendisi, sınıfımızı sadece bir öğrenme ortamı değil, aynı zamanda bir topluluk haline getiriyor. Onun özverisi ve tutkusu, bizi başarıya taşımak için sınırları zorlamamıza ilham veriyor. Bob Hoca ile çalışmak, sadece İngilizceyi öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda kendimizi geliştirmek ve dünya ile daha derin bir bağ kurmak için bir fırsattır.
İbrahim Özdemirİbrahim Özdemir
20:19 28 Feb 24
Konum olarak güzel yerde. Ders anlatımları güzel. Bob hocadan ingilizce dersi almalısınız. You are amazing Bob.
bakir hasanıbakir hasanı
19:08 28 Feb 24
Çok şey öğrendik çok verimli geldi özellikle Bob hoca çok iyi ve nitelikli bir hocadır
Eylül SevinçEylül Sevinç
15:38 26 Feb 24
İngilizcemi geliştirmek için tercih ettiğim Bob hoca ilk başlarda güleryüzüyle ve sempatikliğiyle ingilizce öğrenme şevkimi artırırken sonradan bu durum tam tersine döndü.Sınıfta yapmis olduğu zorbalıklardan dolayı kursa gitmek bile istemedim. Kendimi dışlanmış hissetmeme sebep oldu. Ben oraya ingilizce öğrenmek için gitmiştim ama dile karşı bir önyargıyla ayrıldım.
Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Almanca kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Sıfırdan Almanca öğrenmek ne kadar sürer sorusunun cevabı duruma göre değişmekle birlikte eğer bir destek alacaksanız ortalama 1.5 ay da başlangıç düzeyinde Almanca öğrenebilirsiniz.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
21 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (21)

 1. Esma Aktaş

  Nisan 9, 2018

  Çağrı Dil Okulu’nun Almanca kursu, fiyat performans açısından mükemmel bir deneyim sunuyor.

 2. Meryem Ateş

  Ağustos 8, 2019

  Öğretmenlerin profesyonelliği ve içtenliği ile Almanca öğrenmek çok daha keyifli hale geldi.

 3. Büşra Sarı

  Ocak 17, 2021

  Almanca gothe sınavına hazırlanacağım sınava hazırlıyor musunuz ?

 4. Gökhan Acar

  Mayıs 1, 2021

  Çağrı Dil Okulu’nun Almanca kursu, dilin pratikte nasıl kullanılacağına dair gerçek hayat örnekleri sunuyor.

 5. Bayram Keskin

  Mayıs 30, 2021

  Fiyat ve sistemle ilgili bilgi almak istiyorum

 6. Tuğba Işık

  Ocak 10, 2022

  Kurs süresince aldığım geri dönüşler, hatalarımı düzeltme ve gelişim sağlamamı kolaylaştırıyor.

 7. Kübra Tekin

  Mart 6, 2022

  9. Sınıf için Almanca dil kursunuz var mı?

 8. Şükrü Öztürk

  Temmuz 5, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun Almanca kursu sayesinde dil bilgimde önemli bir ilerleme kaydettim.

 9. Arif Yavuz

  Ağustos 5, 2022

  Oğlum Almaya da üniversite okuyacak sizi önerdiler en yakın programlarınız hangileri ?

 10. Zeynep Kurt

  Eylül 5, 2022

  Yüz Yüze Yoğun Program Almanca A1 kurslarınızın başlangıç ve fiyat bilgisi hakkında bilgi almak istiyorum

 11. Emine Yıldız

  Ekim 17, 2022

  Almanca B2 düzeyi sertifika almam lazım en kısa sürede nasıl hazırlanabilirim ?

 12. AHMET ALİ DAĞAŞAN

  Ekim 24, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun sunduğu çeşitli materyaller ve online destek, dil öğrenim sürecini destekleyerek öğrencilere özgüven kazandırıyor.

 13. Sevim Aydın

  Kasım 5, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun Almanca kursu, dil öğrenme yolculuğumu daha eğlenceli ve etkili hale getirdi.

 14. YALMAN PİRDOĞAN

  Haziran 24, 2023

  Kurs içeriği zengin ve güncel; her ders, hem dil bilgisini hem de günlük iletişimi geliştirmeye odaklanarak öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde tasarlanmış.

 15. Yasemin Ateş

  Ağustos 9, 2023

  Eğitimleriniz hakkında bilgi almak istiyorum

 16. SAAZA CABADAK

  Ağustos 27, 2023

  Almanca kurslarında kullanılan etkileşimli aktiviteler ve öğrenci projeleri, dil becerilerini günlük yaşamda etkili bir şekilde kullanmayı öğrenmemize yardımcı oluyor.

 17. ZUHAL BATUR

  Eylül 13, 2023

  Öğrenci odaklı bir yaklaşım benimseyen Çağrı Dil Okulu, sınıf içi etkileşim ve pratik uygulamalar ile Almanca öğrenimini destekleyerek başarıya giden yolda rehberlik ediyor.

 18. KENAN SELÇUK ZİNNUROĞLU

  Kasım 9, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Almanca kursları, harika bir öğretim metodu ve deneyimli öğretmenler sayesinde dil öğrenimini kolay ve keyifli hale getiriyor.

 19. İsmail Korkmaz

  Kasım 13, 2023

  Yüz Yüze Yoğun Program Almanca A1 kurslarınızın başlangıç ve fiyat bilgisi hakkında bilgi almak istiyorum

 20. Derya Yıldız

  Aralık 8, 2023

  Oğlum 6 Şubat 2024 tarihinde Almanca Testdaf sınavına girecek. Bu sınav için birebir kurs almayı düşünüyoruz. Böyle bir kursunuz var mı iyi akşamlar

 21. Hava Ateş

  Aralık 31, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Almanca kursu, dil öğrenme sürecini adım adım ve sistemli bir şekilde ilerletiyor.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara