İtalyanca Kursu Ankara, İtalyanca Dil Kursu

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi İtalyanca Kursu'nda harika bir İtalyanca öğrenme deneyimi yaşayın.
5.0
(7)
1,769 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Çağrı Yabancı Dil Okulu; bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 kurluk İtalyanca kursu eğitimini sunar. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik İtalyanca ya da iş İtalyancasını öğretmeye yöneliktir.

İtalyanca Kursu Eğitim İçeriği

Çağrı Yabancı Dil Okulu  birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanmaktadır. Birebir eğitim programı, kişinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en kısa zamanda almasını sağlamaktadır.

Genel İtalyanca kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştiren Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda;  Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. Çağrı Yabancı Dil Okulu;  İtalyanca bölümü mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile verilen eğitim programını Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) uygun bir içerikle sunmaktadır.

Çağrı Dil Okulu’nun Ankara’daki İtalyanca kursu, her seviyeden öğrenciye hitap eden kapsamlı bir eğitim programı sunuyor. Kurs, Avrupa Dilleri Ortak Çerçevesi (CEFR) kriterlerine göre hazırlanmış olup, her seviye için farklı bir müfredat uygulanıyor.

Temel Seviye (A1-A2)

Temel seviyede, İtalyancanın temel gramer yapıları, kelime bilgisi ve diyalog becerileri öğretiliyor. Öğrenciler, bu seviyeyi tamamlayarak günlük hayatta basit cümleler kurma, temel ihtiyaçlarını karşılama ve basit konularda iletişim kurabilme becerisi kazanıyorlar.

Orta Seviye (B1-B2)

Orta seviyede, İtalyancanın daha karmaşık gramer yapıları, kelime bilgisi ve diyalog becerileri öğretiliyor. Öğrenciler, bu seviyeyi tamamlayarak İtalyancanın temel gramer yapılarını kullanarak daha karmaşık cümleler kurabiliyor, daha geniş bir kelime bilgisine sahip oluyor ve günlük hayatta daha rahat iletişim kurabiliyorlar.

İleri Seviye (C1-C2)

İleri seviyede, İtalyancanın en karmaşık gramer yapıları, kelime bilgisi ve diyalog becerileri öğretiliyor. Öğrenciler, bu seviyeyi tamamlayarak İtalyancanın tüm gramer yapılarını kullanarak akıcı ve etkili bir şekilde iletişim kurabiliyor, geniş bir kelime bilgisine sahip oluyor ve İtalyancanın kültürel unsurlarını da anlayabiliyorlar.

Eğitim Yöntemi

Çağrı Dil Okulu’nun Ankara’daki İtalyanca kursu, aktif öğrenme yöntemlerine dayalı bir eğitim programı sunuyor. Öğrenciler, derslerde aktif olarak rol alarak İtalyanca konuşma ve anlama becerileri geliştiriyorlar. Kursta, aşağıdaki eğitim yöntemleri kullanılıyor:

 • Sohbet: Öğrenciler, derslerde aktif olarak rol alarak İtalyanca konuşma becerileri geliştiriyorlar.
 • Okuma: Öğrenciler, İtalyanca metinleri okuyarak ve anlama becerileri geliştiriyorlar.
 • Yazma: Öğrenciler, İtalyanca metinler yazarak ve yazma becerileri geliştiriyorlar.
 • Dinleme: Öğrenciler, İtalyanca konuşmaları dinleyerek ve anlama becerileri geliştiriyorlar.

Eğitim Materyalleri

Eğitiminiz süresince Progretto Italiano Yayınları kullanılmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, iletişimci yaklaşım metoduna göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

Sertifika

Çağrı Dil Okulu’nun Ankara’daki İtalyanca kursunu başarıyla tamamlayan öğrencilere, CEFR kriterlerine göre düzenlenmiş bir sertifika veriliyor. Bu sertifika, öğrencilerin İtalyanca seviyelerini kanıtlamalarını sağlıyor.

İtalyanca Kursu Hedef Kitlesi

 • İtalyanca öğrenmek isteyen her yaştan ve seviyeden öğrenci
 • İtalya’da veya İtalyanca konuşulan ülkelerde eğitim almak isteyenler
 • Akademik kariyer hedefleyenler ve araştırmacılar
 • Sanat alanında kariyer hedefi olanlar
 • Kamu kurum ve kuruşlarında yükselmek isteyenler
 • Kişisel olarak bu dile merakı olanlar

İtalyanca Kursu Seviyeleri

Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.
• A1-Elementare
• A2-Pre-Intermedio
• B1-Intermedio
• B2-Medio Alto
• C1-Avanzato
• C2-Profiency

Kursa Kimler Katılabilir?

Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik özel gruplar halinde kendi ofislerinde veya Dil Okulumuzda ders alabilmektedir.

2024 İtalyanca Kursu Fiyatları 

Çağrı Dil Okulu olarak, her seviyeden öğrenciye uygun, kapsamlı ve kaliteli bir İtalyanca kursu sunuyoruz. Kursumuz, Avrupa Dilleri Ortak Çerçevesi (CEFR) kriterlerine göre hazırlanmış olup, her seviye için farklı bir müfredat uygulanıyor.

Kurs fiyatlarımız, alınan kur sayısına göre belirleniyor. Genel olarak 1 kur ücreti x alınan kur sayısı ile toplam italyanca kursu fiyatı netleştirilip, sonrasında kişiye özel indirimlerle son fiyat verilir.

Kurs ücretlerimizle  güncel italyanca dil kursu fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatlandırmada Dikkat Ettiğimiz Hususlar

Kurs ücretlerimizi belirlerken aşağıdaki hususları dikkate alıyoruz:

 • Kurs süresi: Kursun süresi, ücretlerimizi doğrudan etkiliyor. Daha uzun süreli kurslar, daha yüksek ücretli oluyor.
 • Kurs programı: Kurs programının kapsamı ve içeriği, ücretlerimizi etkiliyor. Daha kapsamlı ve kaliteli bir program, daha yüksek ücretli oluyor.
 • Öğrenci seviyesi: Öğrenci seviyesine göre farklı fiyatlandırmalar yapıyoruz. Daha yüksek seviyedeki öğrenciler için daha yüksek ücretler alıyoruz.
 • Öğrenci sayısı: Bir sınıfta daha fazla öğrenci varsa, ücretleri düşürüyoruz.

İndirimler

Kurs ücretlerimize, aşağıdaki indirimleri uyguluyoruz:

 • Kardeş indirimi: Kardeşlerinden biri bizim kurslarımızda eğitim alan öğrenciler için %10 indirim uyguluyoruz.
 • Erken kayıt indirimi: Kursa erken kayıt yaptıran öğrenciler için %10 indirim uyguluyoruz.
 • Toplu kayıt indirimi: Aynı anda birden fazla öğrenci kayıt yaptırdığında, her öğrenci için %10 indirim uyguluyoruz.

Ankara İtalyanca Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara İtalyanca Kursu : Çağrı Dil İtalyanca Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr
Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

İtalyanca kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

İtalyanca 21 harften oluşur. İtalyanca yazıldığı gibi okunur okunduğu gibi yazılır.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
7 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (7)

 1. Esma Bozkurt

  Mayıs 25, 2021

  Merhaba. Kızım için bire bir İtalyanca kursu aldırmak istiyorum

 2. LAL ÇARPAN

  Temmuz 14, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun İtalyanca kursu, uzman eğitmenleri ve interaktif ders materyalleri ile dil öğrenmeyi kolaylaştırıyor. Harika bir deneyim!

 3. AHMET CAN AKBAŞ ÖNCEL

  Şubat 11, 2023

  Ders içeriği, pratik alıştırmalar ve sıcak atmosfer sayesinde Çağrı Dil Okulu’nda İtalyanca öğrenmek gerçekten keyifli bir süreç haline geldi.

 4. BİNNUR KÜÇÜKKURT

  Temmuz 19, 2023

  Eğlenceli ve etkili bir öğrenme ortamı sunan Çağrı Dil Okulu, İtalyanca kurslarıyla dil becerilerinizi hızla geliştirmenize olanak tanıyor.

 5. ENDER DUMAN

  Ağustos 2, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun sunduğu İtalyanca kursları, günlük hayatta kullanabileceğiniz pratik konuşma becerilerini kazanmanıza odaklanıyor. Çok memnun kaldım!

 6. Emre Güneş

  Ekim 28, 2023

  Fiyatlarınızı öğrenebilir miyim?

 7. AYŞE FULYA YENEL

  Ocak 4, 2024

  Eğitmenlerin profesyonelliği ve öğrencilere sağlanan destek ile Çağrı Dil Okulu, İtalyanca öğrenmeyi eğlenceli ve etkili bir şekilde sağlıyor. Kesinlikle tavsiye ederim

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara