Yös Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Yös Kursu'nda harika bir Yös öğrenme deneyimi yaşayın.
5.0
(5)
451 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

YÖS veya Yabancı Öğrenci Sınavı , Yabancı uyruklu olup da Türkiye’deki yükseköğretim okullarında kurumlarında okumak isteyen öğrencilerin, kurumlara girerken aldıkları puanlara göre girebileceği sınavdır. Çağrı Yabancı Dil Okulu olarak Yös Kursu Ankara eğitimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Çağrı Dil Kursu bünyesinde oldukça uygun fiyatlar , profesyonel eğitmenler ve başarı garantisi ile Ankara YÖS kursu eğitimi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çağrı Dil Okulu , Ankara içerisinde Yös dil kursu arayışında bulunan siz öğrencilerimiz için, yös kursu veren dershaneler arasında eğitim kalitesi ile , eğitmenlerin profesyonelliği ile ve cazip yös kursu fiyatları ile yös sınavı kursları eğitimleri ile hizmete hazır bulunuyor.

Yös Kursu Fiyatları Ankara

Yös eğitim kursları arasında genel olarak öğrenciler seçim yaparken, kursların geçmiş başarıları , eğitim kaliteleri , telafi imkanları ve kurs almış eski öğrenciler arasındaki yorumları kadar , yös kursları fiyatları da tercih sebebi olabiliyor. Güncel piyasa koşullarını sıkı bir şekilde takip eden ve öğrencilerimizin maddi sınırlarını  zorlamayarak her bütçeye uygun yös kursu fiyatları ankara fiyat listesi çıkaran eğitim kurumumuzda, mutlaka size uygun bir fiyat teklifi bulunmaktadır.  Yös kursu ücretleri genel olarak eğitim saatlerine , grup veya özel ders ihtiyacına göre yös kursları ücretleri ayarlanmaktadır. Sizin için en uygun yös fiyatları konusunda bilgi almak adına lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1.TEMEL ÖĞRENME BECERİLERİ TESTİ  SORU DAĞILIMI (80 soru için)  SORU DAĞILIMI (100 soru için) 
GENEL YETENEK (IQ) TESTİ 40-45 55-60
MATEMATİK TESTİ 30-35 35-40
GEOMETRİ 3-5 5-8

 

Ankara En İyi Yös Kursu

En iyi YÖS Kursu Ankara eğitimi veren kurumlardan en önemlisi olan Çağrı Yabancı Dil OkuluAnkara Çankaya Kızılay adresinde yer almaktadır. Batıkent , Ümitköy , Etimesgut , Keçiören veya Yenimahalle gibi bölgelerimizde ikamet edip Ankara Yös Kursu almak isteyen öğrencilerimiz , metro hattı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir.

Ankara Yös Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Yös Kursu : Çağrı Dil Yös Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

YÖS kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Türkiye'deki yükseköğretim kurumlarında okumak isteyen yabancı uyruklu öğrencilerin girecekleri ve sonuçlarını bu kurumlara kabul için başvururken kullanabilecekleri bir sınavdır.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. EFE CANATAN

  Mart 22, 2018

  Çağrı Dil Okulu’nun YÖS kursu, uzman eğitmen kadrosu ve etkili müfredatıyla Türk öğrencilere yurtdışında başarılı bir üniversite eğitimi alma fırsatı sunuyor.

 2. ÖMER GÖKHAN ÖRKCÜ

  Ağustos 15, 2019

  Çağrı Dil Okulu’nda aldığım YÖS kursu, sadece dil bilgisi üzerine değil aynı zamanda sınav stratejileri üzerine de odaklanarak beni sınav sürecine çok iyi hazırladı.

 3. RÜYA AŞKIN

  Eylül 27, 2020

  Eğitmenlerin samimiyeti ve ders içeriğinin güncelliği sayesinde, Çağrı Dil Okulu’nun YÖS kursu öğrencilere Türkçe ve test becerileri konusunda eksiksiz bir hazırlık sağlıyor.

 4. MELAHAT AKTUĞ

  Temmuz 2, 2021

  Çağrı Dil Okulu’nun YÖS kursu, benim için sadece bir dil kursu olmanın ötesinde, adeta bir danışmanlık hizmeti sunarak başvuru sürecindeki endişelerimi azalttı.

 5. AHMET ÇAĞRI AKDAĞ

  Nisan 11, 2022

  YÖS kursundaki kişiselleştirilmiş eğitim yaklaşımı, Çağrı Dil Okulu’nu tercih etmemdeki en büyük etken oldu. Her öğrenciye özel çözümlerle başarıya ulaşmamı sağlayan bir kurum.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara