İletişimBiz Sizi Arayalım
 

Sınav Eğitimleri

YÖS Kursu Ankara

https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/12/turkce-merhaba.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sınav Eğitimleri

Ankara YÖS Kursları

Yös Kursu Ankara

YÖS veya Yabancı Öğrenci Sınavı , Yabancı uyruklu olup da Türkiye’deki yükseköğretim okullarında kurumlarında okumak isteyen öğrencilerin, kurumlara girerken aldıkları puanlara göre girebileceği sınavdır. Çağrı Yabancı Dil Okulu olarak Yös Kursu Ankara eğitimlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Çağrı Dil Kursu bünyesinde oldukça uygun fiyatlar , profesyonel eğitmenler ve başarı garantisi ile Ankara yös kursu eğitimi için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Çağrı Dil Okulu , Ankara içerisinde Yos dil kursu arayışında bulunan siz öğrencilerimiz için,  yös kursu veren dershaneler arasında eğitim kalitesi ile , eğitmenlerin profesyonelliği ile ve cazip yös kursu fiyatları ile yös sınavı kursları eğitimleri ile hizmete hazır bulunuyor.

Yös Kursu Fiyatları Ankara

Yös eğitim kursları arasında genel olarak öğrenciler seçim yaparken, kursların geçmiş başarıları , eğitim kaliteleri , telafi imkanları ve kurs almış eski öğrenciler arasındaki yorumları kadar , yös kursları fiyatları da tercih sebebi olabiliyor. Güncel piyasa koşullarını sıkı bir şekilde takip eden ve öğrencilerimizin maddi sınırlarını  zorlamayarak her bütçeye uygun yös kursu fiyatları ankara fiyat listesi çıkaran eğitim kurumumuzda, mutlaka size uygun bir fiyat teklifi bulunmaktadır.  Yös kursu ücretleri genel olarak eğitim saatlerine , grup veya özel ders ihtiyacına göre yös kursları ücretleri ayarlanmaktadır. Sizin için en uygun yos fiyatları konusunda bilgi almak adına lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1.TEMEL ÖĞRENME BECERİLERİ TESTİ  SORU DAĞILIMI (80 soru için)  SORU DAĞILIMI (100 soru için) 
GENEL YETENEK (IQ) TESTİ 40-45 55-60
MATEMATİK TESTİ 30-35 35-40
GEOMETRİ 3-5 5-8

Önemli Bilgiler :

En iyi YÖS Kursu Ankara eğitimi veren kurumlardan en önemlisi olan Çağrı Yabancı Dil OkuluAnkara Çankaya Kızılay adresinde yer almaktadır. Batıkent , Ümitköy , Etimesgut , Keçiören veya Yenimahalle gibi bölgelerimizde ikamet edip Ankara Yös Kursu almak isteyen öğrencilerimiz , metro hattı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir.

Giriş
Seviye

Orta
Seviye

İleri
Seviye

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Ayrıcalıkları

Çağrı Dil Eğitim Merkezi ile ayrıcalıklı eğitimi keşfetmeye hazır mısınız? Anadili eğitmenleri tarafından dilediğiniz dili istediğiniz seviyede öğrenebilirsiniz. Modern eğitim anlayışı ile siz değerli öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.

Öğretim stratejisi olarak öğrenci merkezli iletişimsel eğitim metodunu benimseyen, konuşma ağırlıklı eğitim sistemine sahiptir.
Eğitimlere %90 katılım gösteren, başarı ortalaması olan %60’ın altındaki öğrencilerimize sınırsız kur tekrarı imkânı sunuyoruz.
Öğrencilerimizin gelişimlerini ölçüp, ihtiyaçlarını tespit edip tamamlama, öğrencinin ders katılımlarını raporlama sistemidir.
Eğitimlerimizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra başarılarınızı gösteren, kullanabileceğiniz bir başarı sertifikası alırsınız.
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/hero_team.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/speech_bubble_outline_04.png

„Kuşkusuz Ankara’nın en kaliteli Dil Okulu. Ben çok memnunum.”

Serap Korkut
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Bir dil eğitimi nasıl verilir? Bunu görmek ve tatmak isteyen Çağrı’ya gelsin. Teşekkürler Çağrı.”

YUNUS BAKIR
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_02.png

„Arkadaşlarım aracılığı ile kursu öğrenmiştim kendim araştırma yaptım herkes çok memnun.”

Nihal Özgün
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Kaliteli eğitiminiz için çok teşekkürler. Dil öğretimi kesinlike bu okuldaki gibi olmalı.”

Murat Kara
Öğrenci

30 Dünya Dilinde Eğitim

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Yüzlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı DilOkulu’nu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/logo-beyaz-renkli-web-02.png

Çağrı Yabancı Dil Okulu;  yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur.

İletişim
Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
Pazartesi-Pazar 09.00 - 21.30
ankara dershane
ceza avukatı
yeminli tercüme ankara