GMAT Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi GMAT kursları ile harika bir sınav deneyimi yaşayın.
5.0
(5)
179 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

GMAT Sınavı Yurt dışında ve Türkiye’deki birçok üniversitede işletme dalında yüksek lisans eğitimi görmek isteyenlere yönelik bir sınavdır ve analitik düşünebilme yeteneğiniz yanında bilginizi ve bunu kullanabilme yetinizi ölçer. Aralarla birlikte yaklaşık 4 saat süren sınavın amacı daha çok performans ve gösterebildiğiniz sabrı ölçümlemektir.

Alışılmışın dışında bir tabanda sistemleştirilmiş olan GMAT, geçerliliği 5 yıl olan ve uluslararası referans olarak kabul edilen bir sınavdır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen sınavın çoktan seçmeli bölümünde, verdiğiniz her doğru cevabın ardından kendisinden daha zor yeni bir soru gelir.

Yanlış cevap verdiğinde puan kaybetmez, fakat daha kolay bir soruyla karşı karşıya gelirsiniz. Burada önemli olan kaç doğrunuz olduğu ve bu doğru cevaplanmış soruların zorluk dereceleridir. Her zaman daha zor GMAT soruları ile karşılaşmak sınav süresince hedeftir. Kişinin analitik zekasının ve bilgi yorumlama becerisinin ölçüldüğü sınava yönelik GMAT hazırlık kursu, son derece disiplinli bir çalışma gerektirir.

GMAT kursu için Çağrı Dil Okulu olarak alanında profesyonel eğitmenlerimizle adaylarımızın donanım ihtiyaçlarını gidererek, kişilere özel bir çalışma planı hazırlarız. Sınav formatına uygun olarak hazırlanan eğitim, GMAT deneme sınavları, GMAT soruları ile performans yükseltmeye yönelik çalışmalarla desteklenir.

Bu süreçte adaylarımızın eğitmenlerimiz ve eğitim ofisimiz tarafından paylaşılan kaynakları takip etmesi, alışılmışın dışında bir mantığa sahip bu sınava hazırlanabilmesi ve yeterli puanları alabilmesi adına son derece önemlidir. GMAT sınav tarihleri, GMAT örnek sınavı, GMAT kurslarımız gibi ilgili tüm bilgi talepleriniz için bizi aramanız yeterli.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilmek için bizi arayabilir, binamızı ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Ankara GMAT Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara GMAT Kursu : Çağrı Dil GMAT Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

 

Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

GMAT kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

GMAT, hesap makinesi olmadan yapılacak akıl yürütme ve daha karmaşık nicel sorulara odaklanması nedeniyle GRE'den daha zor kabul edilir. Aday her bölüm için bir tane ve bir ortalama skor olarak 5 ayrı puan alır. Puanlama 200-800 puan arasında değişmektedir.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Döndü Can

  Ağustos 16, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun GMAT kursu, sınava hazırlık sürecini çok daha kolay ve verimli hale getiriyor. Kursun düzenli dersleri, sınava özgü pratik çalışmaları ve sınava hazırlık stratejileri, sınavda başarılı olmama yardımcı oldu.

 2. Kadir Köse

  Kasım 5, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun GMAT kursu, GMAT sınavına hazırlanmak için ideal bir program. Kurs, sınavın tüm konularını kapsamlı bir şekilde ele alıyor ve alanında uzman eğitmenler tarafından veriliyor. Kursun sonunda GMAT sınavında başarılı olmama yardımcı oldu.

 3. Esma Özkan

  Ocak 11, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun GMAT kursu, sınava hazırlanırken bana çok şey kazandırdı. Kursun sonunda GMAT sınavında başarılı olmama yardımcı olan bilgi ve becerileri kazandım.

 4. Gökhan Özkan

  Mart 8, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun GMAT kursu, sınava hazırlanırken motivasyonumu yüksek tutmayı sağladı. Kursun düzenli dersleri ve sınava hazırlık etkinlikleri, sınava hazırlık sürecindeki motivasyonumu korumama yardımcı oldu.

 5. Mustafa Koç

  Mayıs 19, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun GMAT kursu, sınava hazırlanırken ihtiyaç duyduğum tüm desteği sağladı. Kursun eğitmenleri, sınavın her bir konusunu ayrıntılı bir şekilde anlattı ve soru çözme tekniklerinde bana yardımcı oldu.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara