İletişimBiz Sizi Arayalım
 

Sınav Eğitimleri

GMAT Kursu Ankara

https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/single_course_girl.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sınav Eğitimleri

Ankara GMAT Kursları

GMAT Kursu

GMAT Sınavı Yurt dışında ve Türkiye’deki birçok üniversitede işletme dalında yüksek lisans eğitimi görmek isteyenlere yönelik bir sınavdır ve analitik düşünebilme yeteneğiniz yanında bilginizi ve bunu kullanabilme yetinizi ölçer. Aralarla birlikte yaklaşık 4 saat süren sınavın amacı daha çok performans ve gösterebildiğiniz sabrı ölçümlemektir.

Alışılmışın dışında bir tabanda sistemleştirilmiş olan GMAT, geçerliliği 5 yıl olan ve uluslararası referans olarak kabul edilen bir sınavdır. Elektronik ortamda gerçekleştirilen sınavın çoktan seçmeli bölümünde, verdiğiniz her doğru cevabın ardından kendisinden daha zor yeni bir soru gelir.

Yanlış cevap verdiğinde puan kaybetmez, fakat daha kolay bir soruyla karşı karşıya gelirsiniz. Burada önemli olan kaç doğrunuz olduğu ve bu doğru cevaplanmış soruların zorluk dereceleridir. Her zaman daha zor GMAT soruları ile karşılaşmak sınav süresince hedeftir. Kişinin analitik zekasının ve bilgi yorumlama becerisinin ölçüldüğü sınava yönelik GMAT hazırlık kursu, son derece disiplinli bir çalışma gerektirir.

GMAT kursu için Çağrı Dil Okulu olarak alanında profesyonel eğitmenlerimizle adaylarımızın donanım ihtiyaçlarını gidererek, kişilere özel bir çalışma planı hazırlarız. Sınav formatına uygun olarak hazırlanan eğitim, GMAT deneme sınavları, GMAT soruları ile performans yükseltmeye yönelik çalışmalarla desteklenir.

Bu süreçte adaylarımızın eğitmenlerimiz ve eğitim ofisimiz tarafından paylaşılan kaynakları takip etmesi, alışılmışın dışında bir mantığa sahip bu sınava hazırlanabilmesi ve yeterli puanları alabilmesi adına son derece önemlidir. GMAT sınav tarihleri, GMAT örnek sınavı, GMAT kurslarımız gibi ilgili tüm bilgi talepleriniz için bizi aramanız yeterli.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgi edinebilmek için bizi arayabilir, binamızı ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca eğitim ofisimizce hazırlanan paylaşımlardan faydalanmak ve yabancı dildeki gelişiminize katkı sağlayabilmek için Facebook ve İnstagram sayfalarımızı takip etmenizi öneririz.

GMAT kurs ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye; 0312 232 12 17 Meşrutiyet, Atatürk Blv No:137 Kızılay / Ankara ulaşabilirsiniz.

Giriş
Seviye

Orta
Seviye

İleri
Seviye

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Ayrıcalıkları

Çağrı Dil Eğitim Merkezi ile ayrıcalıklı eğitimi keşfetmeye hazır mısınız? Anadili eğitmenleri tarafından dilediğiniz dili istediğiniz seviyede öğrenebilirsiniz. Modern eğitim anlayışı ile siz değerli öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.

Öğretim stratejisi olarak öğrenci merkezli iletişimsel eğitim metodunu benimseyen, konuşma ağırlıklı eğitim sistemine sahiptir.
Eğitimlere %90 katılım gösteren, başarı ortalaması olan %60’ın altındaki öğrencilerimize sınırsız kur tekrarı imkânı sunuyoruz.
Öğrencilerimizin gelişimlerini ölçüp, ihtiyaçlarını tespit edip tamamlama, öğrencinin ders katılımlarını raporlama sistemidir.
Eğitimlerimizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra başarılarınızı gösteren, kullanabileceğiniz bir başarı sertifikası alırsınız.
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/hero_team.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/speech_bubble_outline_04.png

„Tabula language school is a MUST for anyone interested in bettering their convesational skills.”

LOUREAL SIMMONS
Student
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_02.png

„Ramps fashion axe shaman food truck, distillery tilde squid narwhal bitters direct trade.”

RICARDO LOGAN
Student
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Beard polaroid 8-bit hell of green red juice whatever cray gluten-free denim racing bicycle.”

JILL ALLISON
Student
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_04.png

„Cred tacos celiac af. Health goth actually polaroid plaid, distillery blog fanny pack truffaut.”

BENNIE PARKER
Student

30 Dünya Dilinde Eğitim

Çağrı Dil Eğitim

Merkezi

Yüzlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı DilOkulu’nu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/logo-beyaz-renkli-web-02.png

Çağrı Yabancı Dil Okulu;  yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur.

İletişim
Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
Pazartesi-Pazar 09.00 - 21.30
ankara dershane
ceza avukatı
özel eğitim merkezi ankara
yeminli tercüme ankara
ankara sanal ofis