ÇAĞRI DİL ANKARA İNGİLİZCE KURSLARI

İngilizce Kursu Ankara

Çağrı Yabancı Dil Okulu,  en kısa zamanda hedefinize ulaşmanızı sağlayacak, kişisel ihtiyacınıza göre planlanmış 6 kurluk İngilizce kursu programı ile pratik İngilizce ya da İş İngilizcesi öğrenmenizi sağlamaktadır. Çağrı ingilizce kursu ankara nın en iyi ingilizce eğitimleri ile tanışmak ister misin? Hemen ara ve indirimli fiyatları yakala ! Çağrı Dil Okulu, Ankara ingilizce kursları arasında kalite ve profesyonelliği ile dikkat çeken en büyük dil kurslarından biridir. Ankara ingilizce kurslari Çağrı Dil Okulu bünyesinde ingilizce kursu kayıtlar başladı.. Siz de Çağrı Dil kızılay ingilizce kursu eğitim merkezimize uğrayın ve ankara kızılay ingilizce kursları fiyatları arasından en uygununu seçin.

İngilizce Kursu Ankara

Adresimiz: Meşrutiyet Mah., Atatürk Blv No:137 Kızılay

Telefon: 0 312 232 12 17

Email: bilgi@cagridilokulu.com.tr

Ankara İngilizce Kursları

Ankara İngilizce Kursu - En İyi İngilizce Kursu Fiyatları Ankara 2022 - İngilizce Kursu Ankara - İngilizce Kursları - Çağrı Dil Okulu

Genel İngilizce kurslarımız günlük yaşamda ihtiyacınız olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerine yönelik kurslardır. Ankara İngilizce kursumuza katılarak günlük yaşamda İngilizce olarak kendinizi ifade edebilecek seviyeye gelebilirsiniz. ingilizce seviye ölçme sistemimiz ile seviyenizi ölçüyoruz. Kur başlangıcında yapılan Seviye Tespit Sınavı ile size uygun seviyedeki gruba yerleştirilerek istediğiniz hedefe ulaşıncaya kadar eğitim alabilirsiniz. Dil kursumuzun eğitmen kadrosu, İngilizce bölümü mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitim programımız Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) uygun içerik ile sunulmaktadır.

İngilizce Kursu Materyalleri

İngilizce Dil Kursu süresince, seviyelere ve seviyelerin hedeflerine uygun olarak hazırlanmış New Headway (Oxford Yayınları) kullanılmaktadır.  İngilizce dil kursları materyalleri teknolojik alt yapı ile desteklenmekte ve iletişimci yaklaşım metoduna uygun olarak tasarlanmaktadır.

Ankara İngilizce Kursu Seviyeleri Düzey
A1-Elementary Temel
A2-Pre-Intermediate Temel
B1-Intermediate Orta Düzey
B2-Upper- Intermediate Orta Düzey
C1-Advanced İleri Düzey
C2-Proficiency İleri Düzey

Ankara İngilizce Kursları Seviyeleri

İngilizce kursu seviyeleri toplam 6 seviyeden oluşmaktadır;

• A1-Elementary İngilizce Kursu Ankara Söylenilenlerin daha yavaş şekilde tekrarlanması ve söyleyeceklerimi oluştururken yardımcı olunması koşuluyla, basit bir şekilde iletişim kurabilirim. Acil ihtiyaçlara ya da bildiği konularla ilgili alanlarda basit sorular sorabilir ve sorulan soruları cevaplayabilirim.

• A2-Pre-Intermediate İngilizce Kursu Ankara Bildiğim konular ve faaliyetler hakkında basit ve doğrudan bilgi alışverişini gerektiren basit ve anlaşılmış konularda iletişim kurabilirim. Konuşmayı kendi başıma sürdürebilecek kadar uzun olmasa da kısa sohbetlere katılabilirim.

• B1-Intermediate İngilizce Kursu Ankara Öğrendiğim dilin konuşulduğu ülkede seyahat ederken karşılaşabileceğim birçok durumla başa çıkabilirim. Bildiğim ilgi alanıma giren yada günlük hayatla ilgili (Örneğin; aile, hobiler, iş, seyahat ve güncel olaylar) konularda hazırlıksız olarak konuşabilirim.

• B2-Upper- Intermediate İngilizce Kursu Ankara Öğrendiğim dili ana dili olarak konuşan kişilerle anlaşacak derecede akıcı ve doğal şekilde iletişim kurabilirim. Tartışmalarda bildiğim konularda görüşlerimi açıklayıp savunarak etkin olarak yer alabilirim.

• C1-Advanced Kullanacağınız ifadeler için fazla zaman harcamadan kendinizi akıcı ve doğal şekilde ifade edebilirsiniz. Dili sosyal ve mesleki amaçlar için rahat ve etkili şekilde kullanabilirsiniz. Görüş ve fikirlerinizi açık bir dille anlatabilir ve diğer konuşmacıların sözleriyle ilişkilendirebilirsiniz.

• C2-Profiency İngilizce Kursu Ankara Hiç zorlanmadan her türlü tartışma ve konuşmaya katılabilir, deyimler ve konuşma diline ait ifadeleri anlayabilirsiniz. Kendinizi akıcı şekilde ifade edebilir, anlamdaki ince ayrıntıları kesin doğru olarak belirtebilirsiniz.

Birebir İngilizce Özel Dersler/ VIP Kurs İçeriği

eğitim programları,  kişilerin ihtiyaçlarına ve amacına odaklanarak en kısa zamanda hedefine ulaşması için birebir eğitim programı olarak düzenlenmektedir. Kimler Katılabilir? Zamanı kısıtlı, grup çalışmalarına katılamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyaç duyan kişiler için uygundur. Bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik VIP gruplar halinde kendi ofislerinde ya da Dil Okulumuzda özel ders alabilmektedirler. Kurs Materyalleri Kişinin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır. Programın Süresi Kişinin ihtiyaçları doğrultusunda program süresi değişkenlik göstermektedir. Önemli Bilgiler : En iyi Ankarada ingilizce Kursu eğitimi veren kurumlardan en önemlisi olan Çağrı Dil Okulu , Ankara Çankaya Kızılay adresinde yer almaktadır. Batıkent , Ümitköy , Etimesgut , Keçiören, Yenimahalle gibi bölgelerimizde ikamet edip İngilizce dersi almak isteyen öğrencilerimiz , Metro veya Otobüs hattı ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilmektedir.

Ankara İngilizce Kursu Fiyatları 2022

İngilizce kursu fiyatları Ankara içerisinde her dil kursuna göre çok fazla değişkenlik gösterebiliyor. Alınan kur sayısından ingilizce kursunun eğitim kalitesinde kadar birçok değişken var. Çağrı Dil kursu olarak Ankara’daki ingilizce kursları arasında fiyat&performans grafiği olarak en başarılı dil kursu olmaktan gurur duyuyoruz. Çağrı Dil ingilizce kursu ankara fiyatları ise farklı ders programları ve eğitim paketleri ile grup veya birebir özel ingilizce dersleri olarak değişkenlik gösteriyor. Ayrıca girmek istediğiniz sınavlara yönelik özel eğitimlerimiz için de sizlere özel paketlerimiz mevcut. ingilizce dil kursu fiyatları ankara Ankara ingilizce kursu fiyatları 2022 yılı için kurs bünyemizde 2021 yılına nazaran fazla bir değişiklik göstermiyor. Nihai olarak ödenmesi gereken eğitim ücreti, var olan ingilizce seviyenizin belirlenmesi adına bir seviye testi yapıldıktan sonra almanız gereken kur sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Sizlere özel indirimli uygun ingilizce kursu fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilir, kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ankara İngilizce Dil Kursu Tavsiye 2022

Çağrı Dil Kursu olarak en fazla tercih edilen yabancı dil kursları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktayız. Öğrencilerimiz için maddi ve manevi tüm imkanlarımızı seferber ederek öğrenci memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Bu gayretlerimizin sonucunda da en çok tavsiye edilen ingilizce kursları arasındayız. İngilizce eğitimlerimize katılıp kurslarımızı tamamlayan hemen hemen tüm öğrencilerimiz, Ankara ingilizce kursu tavsiye olarak Çağrı Dil okulunu göstermektedirler. Hem genel ingilizce eğitimlerimizde, hem ingilizce konuşma eğitimlerimizde hem de bire bir özel ingilizce eğitimlerimizde çok tavsiye edilen kursumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Çocuklar İçin İngilizce Kursları Ankara

Çağrı Dil Okulu İngilizce Kursu programlarımız arasında çocuklar için ingilizce kursu programları da yer alıyor. Çocuklar için ingilizce kursu ankara eğitimlerimize yaş sınırlamamız bulunmaktadır. Çocuk ingilizce kursları ankara Yaş sınırlamalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz : Eğitimlerimizde Arasında Olan İngilizce Yaş Grupları

 • 9 Yaş İngilizce Kursu Ankara
 • 10 Yaş İngilizce Kursu Ankara

Eğitimlerimizde Arasında Olmayan İngilizce Yaş Grupları

 • 5 Yaş İngilizce kursu
 • 6 yaş ingilizce kursu
 • 7 yaş ingilizce kursu
 • 8 Yaş ingilizce kursu

Ankara En İyi İngilizce Kursu

Her eğitimimiz bizim için çok önemli olduğu gibi her öğrencimiz de bizim için bir velinimettir. Eğitimlerimize katılan tüm kursiyerlerimize özel ilgi, alaka ve yakın takip göstererek eğitimlerden başarısız çıkma olasılığını neredeyse sıfıra düşürmeye çalışarak, en iyi ingilizce kursu ankara ünvanını almak adına elimizden gelenin çok daha iyisini yapıyoruz. Teknolojik sınıflarımız, özel eğitim programlarımız, çok tecrübeli ve profesyonel hocalarımız, native eğitmenlerimiz, uygun ödeme koşullarımız , uygun fiyatlarımız, merkezi konumumuz ve eğitim sektöründeki tecrübelerimiz ile en iyi ingilizce dil kursu ankara içerisinde Çağrı Dil Kursu’dur. Ankara en iyi ingilizce kursu hangisi diye araştırmanıza gerek yok, bizi öğrencilerimize sorabilirsiniz. Dilerseniz grup derslerimize dilerseniz yabancı öğretmenden ingilizce özel ders programımıza katılabilirsiniz.

İngilizce Konuşma Kursları Ankara

Çağrı Dil Okulu yabancı dil ve ingilizce eğitimlerimiz kapsamında, hem yazılı hem sözlü olarak en iyi ingilizce derslerini vermekteyiz. Bu eğitimlerimizden bir bölümü ise ingilizce konuşma kursları . Kurumumuza gelen veya gelmek için araştırma yapan kursiyer adaylarının bir çoğunun öncelikli problemlerinden biri anlıyorum ancak konuşamıyorum. Bu nedenle Çağrı Dil Ankara ingilizce konuşma kursları eğitimlerimimiz bizim için ayrı bir hassasiyet taşıyor. Akıcı bir şekilde ingilizce konuşmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ankara kızılayda ingilizce kursları arasında kurumumuz  eğitim kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Artık ingilizce kursu fiyatları için endişelenmek değil, ingilizcenizi daha iyi geliştirmek ve daha başarılı olmak için düşünmeniz yeterli. Sizin için en iyisi Çağrı ankara ingilizce konusma kursu .

İngilizce Eğitimlerimiz ile Birlikte Verdiğimiz Eğitimler

 • Birebir ingilizce kursu
 • Kişiye özel ingilizce kursu
 • İngilizce konuşma kursu
 • Birebir ingilizce konuşma kursu
 • Hızlandırılmış ingilizce kursu
 • Yoğun ingilizce kursu
 • İngilizce yaz tatili kursları
Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google
Spotify
Consent to display content from Spotify
Sound Cloud
Consent to display content from Sound
Uzmana sor..
Merhaba,
Çağrı Dil Eğitim Merkezi ® size nasıl yardımcı olabiliriz?