İngilizce Kursu Ankara, İngilizce Dil Kursu

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi İngilizce Kursu'nda harika bir ingilizce öğrenme deneyimi yaşayın.
5.0
(28)
9,763 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Çağrı Dil Okulu; bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 kurluk İngilizce kursu sunar. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik İngilizce ya da iş İngilizcesini  öğretmeye yöneliktir.

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

İngilizce Kursu İçeriği

Genel İngilizce kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştiren Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda;  Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. Çağrı Yabancı Dil Okulu  İngilizce bölümü mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile verilen eğitim programını Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) uygun bir içerikle sunmaktadır.

Genel İngilizce kurslarımız günlük yaşamda ihtiyacınız olan konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerine yönelik kurslardır. Ankara İngilizce kursumuza katılarak günlük yaşamda İngilizce olarak kendinizi ifade edebilecek seviyeye gelebilirsiniz. ingilizce seviye ölçme sistemimiz ile seviyenizi ölçüyoruz. Kur başlangıcında yapılan Seviye Tespit Sınavı ile size uygun seviyedeki gruba yerleştirilerek istediğiniz hedefe ulaşıncaya kadar eğitim alabilirsiniz. Dil kursumuzun eğitmen kadrosu, İngilizce bölümü mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşmaktadır. Eğitim programımız Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) uygun içerik ile sunulmaktadır.

İngilizce Kursu Detayları

Kurs Çeşitleri

Normal Program

Yoğun Program

Haftalık Ders Saati

8 (Günde 4 Ders Saati, haftada 2 Gün)

12 (Günde 4 Ders Saati, haftada 3 Gün)

Aylık Ders Saati

32

48

Kurs Günleri (Seçilebilir)

Pazartesi – Çarşamba

Salı – Perşembe

Cumartesi – Pazar

Pazartesi – Çarşamba – Cuma

Bir Kur Süresi

3 ay (100 Ders Saati)

2 ay (100 Ders Saati)

Kurs Saatleri (Seçilebilir)

10:00 – 13:10 (Hafta içi – Hafta Sonu)

13:30 – 16:40 (Hafta içi – Hafta Sonu)

18:30 – 21:40 (Hafta içi)

17:00 – 20:10 (Hafta Sonu)

18:30 – 21:40 (Hafta içi)

 

 

Beceriler

Dinleme, konuşma, okuma, yazma

Dinleme, konuşma, okuma, yazma

Eğitim Materyalleri

Ücretsiz verilecektir.

Ücretsiz verilecektir.

 

Kurs Materyalleri

Eğitiminiz süresince New Headway (Oxford Yayınları) kullanılmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, iletişimci yaklaşım metoduna göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

İngilizce Kurs Seviyeleri

Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.

• A1-Elementary
• A2-Pre-Intermediate
• B1-Intermediate
• B2-Upper- Intermediate
• C1-Advanced
• C2-Profiency

Seviyeler Düzey
A1-Elementary Temel
A2-Pre-Intermediate Temel
B1-Intermediate Orta Düzey
B2-Upper- Intermediate Orta Düzey
C1-Advanced İleri Düzey
C2-Proficiency İleri Düzey

2024 İngilizce Kursu Fiyatları Ankara

Kur Sayısı Ders Saati Ders Saatlik Ücreti  İngilizce Kursu Toplam Ücret
1 Kur 100 Saat 85 TL 8500 TL
2 Kur 200 Saat 80,75 TL 16150 TL

 

İngilizce kursu fiyatları Ankara içerisinde her dil kursuna göre çok fazla değişkenlik gösterebiliyor. Alınan kur sayısından ingilizce kursunun eğitim kalitesinde kadar birçok değişken var. Çağrı Dil kursu olarak Ankara’daki ingilizce kursları arasında fiyat&performans grafiği olarak en başarılı dil kursu olmaktan gurur duyuyoruz. Çağrı Dil ingilizce kursu ankara fiyatları ise farklı ders programları ve eğitim paketleri ile grup veya birebir özel ingilizce dersleri olarak değişkenlik gösteriyor. Ayrıca girmek istediğiniz sınavlara yönelik özel eğitimlerimiz için de sizlere özel paketlerimiz mevcut. ingilizce dil kursu fiyatları ankara

Ankara İngilizcen kursu fiyatları 2024 yılı için kurs bünyemizde 2023 yılına nazaran fazla bir değişiklik göstermiyor. Nihai olarak ödenmesi gereken eğitim ücreti, var olan ingilizce seviyenizin belirlenmesi adına bir seviye testi yapıldıktan sonra almanız gereken kur sayısına göre değişkenlik gösterebiliyor. Sizlere özel indirimli uygun ingilizce kursu fiyatı almak için bizimle iletişime geçebilir, kursumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ankara İngilizce kursu fiyatları, alacağınız kur sayısı x 1 kur ücreti üzerinden hesaplanır.

Ankara İngilizce Kursları
Ankara İngilizce Kursları

Ankara İngilizce Dil Kursu Tavsiye 

Çağrı Dil Kursu olarak en fazla tercih edilen yabancı dil kursları arasında yer almanın haklı gururunu yaşamaktayız. Öğrencilerimiz için maddi ve manevi tüm imkanlarımızı seferber ederek öğrenci memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz. Bu gayretlerimizin sonucunda da en çok tavsiye edilen İngilizce kursları arasındayız. İngilizce eğitimlerimize katılıp kurslarımızı tamamlayan hemen hemen tüm öğrencilerimiz, Ankara İngilizce kursu tavsiye olarak Çağrı Dil okulunu göstermektedirler. Hem genel ingilizce eğitimlerimizde, hem İngilizce konuşma eğitimlerimizde hem de bire bir özel ingilizce eğitimlerimizde çok tavsiye edilen kursumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Çocuklar İçin İngilizce Kursları

Çağrı Dil Okulu İngilizce Kursu programlarımız arasında çocuklar için ingilizce kursu programları da yer alıyor. Çocuklar için İngilizce kursu Ankara eğitimlerimize yaş sınırlamamız bulunmaktadır. Çocuk ingilizce kursları ankara Yaş sınırlamalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz :

Eğitimlerimizde Arasında Olan İngilizce Yaş Grupları

 • 9 Yaş İngilizce Kursu Ankara
 • 10 Yaş İngilizce Kursu Ankara

Eğitimlerimizde Arasında Olmayan İngilizce Yaş Grupları

 • 5 Yaş İngilizce kursu
 • 6 yaş ingilizce kursu
 • 7 yaş ingilizce kursu
 • 8 Yaş ingilizce kursu

Çağrı Dil Kursu : Ankara’da En İyi İngilizce Kursu

Her eğitimimiz bizim için çok önemli olduğu gibi her öğrencimiz de bizim için bir velinimettir. Eğitimlerimize katılan tüm kursiyerlerimize özel ilgi, alaka ve yakın takip göstererek eğitimlerden başarısız çıkma olasılığını neredeyse sıfıra düşürmeye çalışarak, en iyi ingilizce kursu ankara ünvanını almak adına elimizden gelenin çok daha iyisini yapıyoruz.

Teknolojik sınıflarımız, özel eğitim programlarımız, çok tecrübeli ve profesyonel hocalarımız, native eğitmenlerimiz, uygun ödeme koşullarımız , uygun fiyatlarımız, merkezi konumumuz ve eğitim sektöründeki tecrübelerimiz ile en iyi ingilizce dil kursu ankara içerisinde Çağrı Dil Kursu’dur. Ankara en iyi ingilizce kursu hangisi diye araştırmanıza gerek yok, bizi öğrencilerimize sorabilirsiniz. Dilerseniz grup derslerimize dilerseniz yabancı öğretmenden ingilizce özel ders programımıza katılabilirsiniz.

İngilizce Konuşma Kursları Ankara

Çağrı Dil Okulu yabancı dil ve ingilizce eğitimlerimiz kapsamında, hem yazılı hem sözlü olarak en iyi ingilizce derslerini vermekteyiz. Bu eğitimlerimizden bir bölümü ise ingilizce konuşma kursları . Kurumumuza gelen veya gelmek için araştırma yapan kursiyer adaylarının bir çoğunun öncelikli problemlerinden biri anlıyorum ancak konuşamıyorum. Bu nedenle Çağrı Dil Ankara ingilizce konuşma kursları eğitimlerimimiz bizim için ayrı bir hassasiyet taşıyor. Akıcı bir şekilde ingilizce konuşmak istiyorsanız doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Ankara kızılayda ingilizce kursları arasında kurumumuz  eğitim kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Artık ingilizce kursu fiyatları için endişelenmek değil, ingilizcenizi daha iyi geliştirmek ve daha başarılı olmak için düşünmeniz yeterli. Sizin için en iyisi Çağrı ankara ingilizce konusma kursu .

Ankara İngilizce Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara İngilizce Kursu : Çağrı Dil İngilizce Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

 

Enes ÖzbaşEnes Özbaş
20:06 01 Jun 24
Yds kursu için Aziz Hoca’dan ders aldım. Dönemin başından itibaren hep öğrencileriyle çok ilgiliydi. Hem dersleri anlatışı hem de öğrencileri motive etme şekli çok başarılıydı. Çok akıcı, sıkmayan eğlenceli anlatımları ve sınava yönelik taktikleri sayesinde 70i geçmeyi başardım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
Seval CanSeval Can
09:35 10 May 24
Shervin ZahediShervin Zahedi
12:36 05 May 24
Bugra UlusoğluBugra Ulusoğlu
12:47 02 May 24
merhabalar aile birlesimi goethe sinavi icin cagri dil okuluna kayit olmustum ozverili ve tum bilgi birikimini enerjisiyle kursiyerlere aktarabilen Emine Çenli hocaya cok tesekkur ederim Almanca yi sevdiren en iyi hocalardan bir tanesi tesekkurler...
gizem aysertgizem aysert
19:35 29 Apr 24
Eğitim haricinde öğrencilerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmalarından dolayı tebrik ederim.Tavsiye ederim dil ögrenmek için gayet iyi bir eğitim merkezi
Elif Ceren ÇetinElif Ceren Çetin
10:36 24 Apr 24
Mart ayındaki YDS’ye hazırlanmak için kursa katıldım. Aziz hocamın taktikleri ve konuları basitçe anlatması sayesinde sınavdan 81 aldım, kullandığı kaynaklar da sınava çok yakındı ve sınava yaklaştıkça çıkmış soruları da çözdükten sonra tüm teknikleri oturttum. Başlamadan önce sınavda çıkabilecek paragraflar gözümü korkutuyordu ama Aziz hocamın verdiği yöntemlerle çok kısa sürede soruları çözebildim, kendisine çok teşekkür ederim☺️
kurtulus aytekinkurtulus aytekin
15:07 21 Apr 24
Günaydın
beyza ırkıçatalbeyza ırkıçatal
13:02 29 Mar 24
Bu dönem içerisinde Aziz Hoca’dan YDS kursu aldım. Aziz hocanın verdiği taktiklerle beraber derste verdiği bilgiler ve anlatımı sayesinde sınavlardaki başarı oranım arttı. Ayrıca hocamızın samimiyeti ve güler yüzü sayesinde derse olan ilgim de artmış oldu. İlgi ve alakaları için Çağrı Dil ailesine ve Aziz Hoca’ya teşekkürlerimi iletirim ❤️❤️
Enes KALPAKOĞLUEnes KALPAKOĞLU
14:56 23 Mar 24
Çağrı Dil'e yds kursu için başladım, önceki puanlarım 45-50 arasındaydı, daha kurs bitmeden yds denemeleride 70 i geçmeye başladım ve yökdilden 86.25 aldım. Aziz hocam sayesinde kritik noktaları ve şık eleme yöntemlerini öğrendim. Keyifli ders anlatımı, tecrübesi ve kendinden katarak oluşturduğu samimi bir ortamla işine değer veren ve öğrenciyi teşvik eden biri. Aziz hocama ve Çağrı Dil'e teşekkür ediyorum.
Nil Ceren GençNil Ceren Genç
13:39 20 Mar 24
Elif izciElif izci
07:18 18 Mar 24
Kızımla birlikte İngilizce kursuna yazıldık ilk defa bir yerde kazıklanmadan parayı alana kadar mantığıyla muamele görmeden, sadece iyi eğitim vermeye çalışan insanlarla tanıştık. Maalesef bizim kendi sorunlarımız sebebiyle devam edemedik ama eminim çok verimli bir eğitim olacaktı eğer devam edebilseydik. Çok teşekkür ediyorum isim farklı olduğu için böyle bir öğrencimiz yok demeyin. Aynur - Beren Sarıkaya:))
Özlem BoztepeÖzlem Boztepe
18:53 14 Mar 24
A2 seviyesiyle Aziz hocayla birlikte YDS kursuna başladım, anlatımı ve bilgileri çok faydalıydı, hocalığının yanı sıra samimiyeti ve güler yüzüyle bizlere aile ortamı sundu ve dersleri daha keyifli hale getirdi. Bu da öğrenmemiz için bizi daha çok teşvik etti ve sayesinde ilk defa girdiğim sınavdan 55 alarak yeterli puana ulaştım. Çağrı dil ailesine ve özellikle Aziz hocaya teşekkür ederim 💞
Zehra AlbayrakZehra Albayrak
02:37 14 Mar 24
İngilizce YDS için 3 arkadaş kursa yazıldık. Aziz hoca efsane. Engin bilgi birikimi, özverili çalışması, azmi, çalışkanlığı, her öğrenci ile tek tek ilgilenmesi, derslerinin eğlenceli olması ve nokta atışı tespitleri ile Aziz hocayı tek geçerim. Onun dersine giren ve dediklerini yapan gerçekten 80 civarında not alır. Çok teşekkür ediyorum Aziz hocam ve Çağrı Dil Kursu.
ayşe cengizayşe cengiz
14:46 08 Mar 24
Öncelikle Çağrı Dil kurşunu profesyonelliğinden dolayı tebrik ediyorum. Disiplinli, öğrencilerini takip eden ve eksikliğe, negatifliğe ve devamsızlığa müsaade etmeyecek bir kurum. Ben Almanca öğretmenimiz Hilal hocaya ayrıca çok çok çok teşekkür ederim. Onun disiplini enerjisi ve eğlenceli tavırları ile Almanca öğrenmek muhteşem bir deneyim. Çağrı dil kursunda Hilâl hoca ile çifte ŞANSLIYIM... TEŞEKKÜRLER🙏🙏🙏
Esma SayınEsma Sayın
16:33 03 Mar 24
İngilizce konusunda çok profesyonel ve verimli ders aldığımı Nuray hoca sayesinde hissedebiliyorum 🙂
Emrah HeperEmrah Heper
15:47 03 Mar 24
Ne yapıp ne edip Nuray hanımı elinizde tutmalısınız. 20 yıl dilokulu operasyonu yönetmiş bir öğrenciniz olarak çok iyi bir öğretmen olduğunu söyleyebilirim.
Çağatay KuzÇağatay Kuz
15:41 03 Mar 24
A1 seviyesinde başladım ve B1'deyim ve iyi gidiyor, harika 🙂🙂🙂 🙂
mehmet eryıldızmehmet eryıldız
06:43 29 Feb 24
Arkadaşımın tavsiyesi ile Çağrı Dil Okuluna kaydoldum. Bob hocadan A2 eğitimini aldım ve şimdi B1 eğitimini almaya devam ediyorum. Doğal bir konuşma tarzıyla bize "native-like" İngilizce öğretiyor ve aynı zamanda Amerikan kültürünü anlamamıza yardımcı oluyor. Bob Hoca'nın sınıfında geçirdiğim her an, enerjisi ve sosyal kişiliğiyle doludur. Dersleri sadece bilgi dolu değil, aynı zamanda eğlenceli ve etkileşimlidir. Onunla birlikte, İngilizceyi öğrenmek sadece bir dil becerisi değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı haline geliyor. Kendisi, sınıfımızı sadece bir öğrenme ortamı değil, aynı zamanda bir topluluk haline getiriyor. Onun özverisi ve tutkusu, bizi başarıya taşımak için sınırları zorlamamıza ilham veriyor. Bob Hoca ile çalışmak, sadece İngilizceyi öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda kendimizi geliştirmek ve dünya ile daha derin bir bağ kurmak için bir fırsattır.
İbrahim Özdemirİbrahim Özdemir
20:19 28 Feb 24
Konum olarak güzel yerde. Ders anlatımları güzel. Bob hocadan ingilizce dersi almalısınız. You are amazing Bob.
bakir hasanıbakir hasanı
19:08 28 Feb 24
Çok şey öğrendik çok verimli geldi özellikle Bob hoca çok iyi ve nitelikli bir hocadır
Eylül SevinçEylül Sevinç
15:38 26 Feb 24
İngilizcemi geliştirmek için tercih ettiğim Bob hoca ilk başlarda güleryüzüyle ve sempatikliğiyle ingilizce öğrenme şevkimi artırırken sonradan bu durum tam tersine döndü.Sınıfta yapmis olduğu zorbalıklardan dolayı kursa gitmek bile istemedim. Kendimi dışlanmış hissetmeme sebep oldu. Ben oraya ingilizce öğrenmek için gitmiştim ama dile karşı bir önyargıyla ayrıldım.
Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

İngilizce öğrenmenin önemi gün geçtikçe artıyor. Özellikle gençler için kariyer fırsatlarını genişletmenin ve global dünyayla daha iyi iletişim kurmanın yolu, iyi bir İngilizce eğitimi almaktan geçiyor. Ankara, İngilizce kursları açısından oldukça zengin bir şehir. Peki, Ankara’daki İngilizce kursları arasında nasıl bir seçim yapmalıyız? Hangi kurslar daha iyi sonuçlar veriyor? Fiyatlar nasıl belirleniyor? Bu yazımızda “İngilizce kursu Ankara” ana teması altında, Ankara İngilizce kursları hakkında merak ettiklerinizi cevaplandıracağız. Öğrenmeye hazır mısınız?

Ankara İngilizce Kursları

İngilizce kursu almak, günümüz dünyasında oldukça önemli hale gelmiştir. Özellikle Ankara’da İngilizce kursları arasından seçim yapmak gençler için hem heyecan verici hem de kafa karıştırıcı olabilir. Türkiye’nin başkenti Ankara, çeşitli eğitim merkezleri ve dil okulları ile İngilizce öğrenmek isteyenlere geniş bir yelpaze sunmaktadır. Bu metinde, Ankara’da yer alan İngilizce kursları hakkında detaylı bilgi vermeyi amaçlıyoruz.

Ankara’daki İngilizce kursları, öğrencilerin farklı ihtiyaçlarına ve seviyelerine hitap edecek şekilde düzenlenmiştir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere kadar her türlü kurs bulunmaktadır. Her yaş grubuna ve amaca yönelik kurslar, genel İngilizce, akademik İngilizce, iş İngilizcesi gibi çeşitli programlar sunar. Bu çeşitlilik, bizim gibi öğrenmek isteyen gençler için büyük bir avantajdır.

Nitelikli eğitmenler, kursların başarısında önemli bir rol oynar. Ankara’daki İngilizce kurslarında genellikle TEFL veya CELTA sertifikalarına sahip deneyimli öğretmenler ders vermektedir. Bu sayede, kursiyerlerin etkili bir şekilde dil becerilerini geliştirmeleri sağlanır.

Kursların içeriği de oldukça geniştir. Dil bilgisi derslerinin yanı sıra, konuşma pratikleri, dinleme çalışmaları ve yazma dersleri de yer alır. Bu sayede öğrenciler, İngilizceyi sadece teorik olarak değil, pratik olarak da kullanmayı öğrenirler. Kurslara ek olarak, sıkça yapılan etkinlikler ve kulüp çalışmaları ile öğrencilerin dili kullanma sıklığı artırılır.

Lokasyon da gençler için büyük önem taşır. Ankara’daki İngilizce kursları, merkezi yerlerde konumlanmıştır ve ulaşım açısından kolaylık sağlar. Bu da gençler için büyük bir avantajdır çünkü okula veya işe gitmeden önce veya sonra rahatça kursa katılabilirler.

Özetle, Ankara İngilizce kursları, geniş kurs yelpazesi, nitelikli eğitmenleri ve zengin içerikleri ile İngilizce öğrenmek isteyen gençler için ideal bir seçenektir. Bu kurslar sayesinde, etkili ve hızlı bir şekilde İngilizce becerilerimizi geliştirebilir ve günlük hayatımızda, akademik dünyada veya iş hayatında daha başarılı olabiliriz. Eğer siz de İngilizce öğrenmeye karar verdiyseniz, Ankara’daki seçenekleri mutlaka değerlendirmenizi öneririz.

İngilizce Kurs Fiyatları Ankara

İngilizce kursu, Ankara’da çeşitlilik ve fiyat aralıkları açısından oldukça geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Kursların fiyatlarını belirleyen birçok faktör bulunmaktadır. Bu faktörleri kursun kalitesi, eğitmen kadrosu, sınıf mevcutları, ve kullanılan materyaller olarak sıralayabiliriz. Bizler, doğru kursu seçerken bu unsurları dikkatlice değerlendirerek bütçemize uygun olanı tercih etmeliyiz.

Kurs Kalitesi

Kursun kalitesi, fiyatlandırmada en büyük etkenlerden biridir. Daha köklü ve itibarlı kursların fiyatlarının, daha yeni veya deneyimsiz kurumlara göre daha yüksek olduğunu görebiliriz. Kaliteli bir eğitim almak, İngilizceyi daha hızlı ve etkili bir şekilde öğrenmemize yardımcı olacaktır.

Eğitmen Kadrosu

Kurs fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli faktör ise eğitmen kadrosudur. Tecrübeli ve ana dili İngilizce olan eğitmenlerin olduğu kurslar, doğal olarak daha yüksek maliyetli olabilir. Ancak, bu tür eğitmenler, dil öğrenme sürecimize büyük katkılar sağlayabilir ve dolayısıyla yatırım yapmaya değeri olabilir.

Sınıf Mevcutları

Diğer yandan, sınıf mevcutları da fiyatları etkileyen bir diğer önemli konudur. Daha az öğrenci bulunan sınıflara sahip kursların fiyatları, genellikle daha fazladır. Bu tür sınıflarda, daha birebir eğitim alma şansımız artar ve eğitmenin dikkatini daha yoğun bir şekilde üzerimizde hissederiz.

Kullanılan Materyaller

Son olarak, kullanılan materyaller de kursların fiyatlarında önemli bir rol oynamaktadır. Güncel ve kaliteli materyallerle çalışan kurslar, yeni ve etkili öğretim tekniklerini kullanarak öğrencilerine daha iyi bir öğrenme deneyimi sunarlar. Bu da genellikle daha yüksek kurs ücretlerini beraberinde getirir.

Özetle, Ankara’da İngilizce kursu fiyatlarını belirleyen faktörler oldukça çeşitlidir. Doğru kursu seçerken, kursun kalitesi, eğitmen kadrosu, sınıf mevcutları ve kullanılan materyaller gibi etkenleri dikkate alarak karar vermeliyiz. Bu sayede, ihtiyaçlarımıza ve bütçemize en uygun kursu bulabiliriz. Ankara’da çeşitli bütçelere uygun geniş bir kurs yelpazesinin bulunması, bu süreçte bizlere büyük bir yardımcı olacaktır.

İngilizce Kursu Ankara

İngilizce kursu, gençlerin global dünyada başarılı olabilmeleri için gerekli olan dil becerilerini kazandıran mükemmel bir fırsattır. Ankara’da birçok nitelikli kurs merkezi bulunmaktadır. Bu kurslara katılmak sadece dil becerilerini geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda kişisel gelişime de katkı sağlar.

Ankara, eğitim kurumları açısından oldukça zengin bir şehirdir. Bu durum, İngilizce kursları için de geçerlidir. İngilizce kurslarına katılıp kendinizi geliştirmek isterseniz, Ankara’daki seçenekler gerçekten geniştir. Kaliteli eğitmenleri ve modern eğitim metotları ile bilinen birçok kurs merkezi bulunmaktadır. Bu kurslar, öğrencilerin dil becerilerini en üst seviyeye çıkarmak amacıyla özenle hazırlanmaktadır.

Bizim hedefimiz, gençlere en iyi eğitimi sunarak onların İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmelerini sağlamak. Bu amacı gerçekleştirmek için, kurslarımızda genellikle dört temel dil becerisi (okuma, yazma, konuşma ve dinleme) üzerine yoğunlaşılır. Aynı zamanda, kelime bilgisi ve dilbilgisi konularında da kapsamlı çalışmalar yapılır.

Ankara’daki İngilizce kursları, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılayacak çeşitli programlar sunar. Örneğin, bazı kurslar daha yoğun bir ders programı ile hızlı bir şekilde dil öğrenmeyi hedeflerken, bazıları ise daha uzun vadeli bir plan ile dil becerilerini kademeli olarak geliştirmeyi amaçlar. Öğrenciler kendi öğrenme hızlarına ve hedeflerine uygun kursları seçebilirler.

Ayrıca, İngilizce kurslarına katılmak, farklı kültürlerden insanlarla tanışma ve etkileşimde bulunma fırsatı da sağlar. Bu, kişisel gelişim açısından da oldukça değerli bir deneyimdir. Yabancı dil bilmenin sağladığı avantajlar sadece iş hayatında değil, günlük yaşamda da fazlasıyla hissedilir. İngilizce bilmek, dünyayı daha geniş bir perspektiften görmenizi sağlar ve sizi uluslararası arenada daha rekabetçi kılar.

Sonuç olarak, İngilizce kursu Ankara seçenekleri ile gençlerin dil becerilerini geliştirmeleri ve kendilerini global dünyada daha güçlü hissetmeleri için harika bir fırsattır. Bu kurslara katılarak hem akademik hem de kişisel anlamda büyük kazanımlar elde edebilirsiniz.

Ankara En İyi İngilizce Kursu

İngilizce kursu seçerken, doğru tercihi yapmak oldukça önemlidir. Ankara’da İngilizce kursları arasında seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bazı kritik noktalar bulunmaktadır. İlk olarak, bir kursun eğitim kalitesi ve kadrosu bizim için en yüksek önceliğe sahip olmalıdır. Tecrübeli ve profesyonel eğitmenler kursun başarısında önemli bir rol oynar. Bu eğitmenler, dil öğretiminde uzmanlaşmış ve öğrencilere en etkili öğrenme tekniklerini sunabilen kişiler olmalıdır.

Bunun yanı sıra, kursun eğitim materyalleri ve yöntemleri de dikkate alınmalıdır. Güncel ve kaliteli materyaller, öğrencilerin dil becerilerini daha hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmelerine olanak tanır. Ankara’daki en iyi İngilizce kursları, interaktif dersler, uygulamalı öğrenme yöntemleri ve çeşitli dijital kaynaklar kullanarak öğrencilere kapsamlı bir eğitim sunar. Bu sayede, öğrenciler yalnızca teorik bilgiyi değil, aynı zamanda pratik konuşma becerilerini de kazanırlar.

Sınıf mevcudu da önemli bir faktördür. Daha küçük sınıflarda, eğitmenler öğrencilere daha fazla bireysel ilgi gösterebilir ve bu da öğrenim sürecini hızlandırır. Büyük sınıflarda ise öğrenci başına düşen ilgi azalabilir ve bu da öğrenmeyi olumsuz etkileyebilir.

Tabii ki, kurs ücreti de göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli kriterdir. Ancak, burada en ucuz kursu seçmek yerine fiyat-performans oranına bakmak daha akıllıca olacaktır. Ankara’daki en iyi İngilizce kursları, sundukları kaliteli eğitim ile ödenen ücreti hak eden programlardır.

Son olarak, öğrencilerin kurs hakkındaki yorumları ve referansları da seçiminizde yardımcı olabilir. Daha önce bu kurslara katılmış olan kişilerin geribildirimlerini dikkate almak, daha bilinçli bir karar vermenizi sağlar.

Kısacası, Ankara’da en iyi İngilizce kursunu seçerken eğitmen kalitesi, materyal ve yöntemler, sınıf mevcudu, kurs ücreti ve referanslar gibi faktörlere dikkat etmek gerekmektedir. Bizler, bu kriterleri göz önünde bulundurarak en doğru seçimi yapabilir ve dil öğrenme serüvenimizde başarıya ulaşabiliriz.

Hızlandırılmış İngilizce Kursu

İngilizce kursu denilince akla gelen birçok farklı eğitim modeli ve metot bulunmaktadır. Ancak, zamanın sınırlı olduğu ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenme ihtiyacının hissedildiği durumlarda hızlandırılmış İngilizce kursları devreye girmektedir. Bu kurslar, yoğun bir program dahilinde, kısa sürede maksimum dil edinimi sağlamayı hedefler.

Özellikle gençler arasında popüler olan hızlandırılmış kurslar, üniversite eğitimi, yurt dışı deneyimleri veya iş fırsatları gibi acil gereksinimlere yanıt vermektedir. Ankara’da bulunan birçok dil kursu, bu ihtiyaca yönelik özel programlar sunmaktadır.

Ankara’da hızlandırılmış İngilizce kursu seçerken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, kursun güncel ve etkili bir eğitim programına sahip olup olmamasıdır. Eğitim materyallerinin güncel olması, dil öğrenme sürecini hızlandıran en önemli unsurlardan biridir. Ayrıca, hızlandırılmış kurslarımızda deneyimli eğitmenler ile çalışılması da büyük önem taşır. Çünkü deneyimli eğitmenler, öğrencilerin kısa sürede dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı olacak yöntemleri bilirler.

Hızlandırılmış kursların temel avantajları arasında, günlük yoğun saatler boyunca pratik yapma imkanı, gerçek dünyada kullanılacak dil becerilerini kazanma ve motivasyonu yüksek tutma sayılabilir. Bu yoğun tempolu kurslar, öğrencilerin düzenli katılımını ve çabasını gerektirir. Ancak, doğru bir rehberlik ile bu süreç oldukça eğlenceli ve öğretici hale gelebilir.

Ankara’daki hızlandırılmış İngilizce kurslarının sunduğu bir diğer büyük avantaj ise, esnek zaman dilimlerine uyum sağlayabilme kapasitesidir. Çalışan gençler, üniversite öğrencileri veya mezunlar için sabah, öğlen ya da akşam saatlerinde kurs imkanı sunulması, bu programların cazibesini artırmaktadır.

Son olarak, hızlandırılmış kursların, dil yeterlilik sınavlarına (IELTS, TOEFL vb.) hazırlık sürecine de büyük katkı sunduğunu belirtmek isteriz. Ankara’daki hızlandırılmış İngilizce kursları, profesyonel ve yoğun tempolu öğrenme ortamı ile kısa sürede hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaştırır.

Hatırlatmakta fayda var; doğru kurs seçimi ve devamlılık, başarıya giden yolda en büyük anahtardır. Bu nedenle, hızlandırılmış kurslarımızı denemenizi ve dil becerilerinizi hızla geliştirmenizi öneriyoruz.

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

İngilizce Kursu Fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Kurlar hafta içi ve hafta sonu yapılan ders programlarına göre 1 ile 4 ay arasında sürmektedir.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
28 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (28)

 1. SEZGİ AYMAN

  Temmuz 29, 2016

  Çağrı Dil Okulu’nda aldığım İngilizce kursu sayesinde, İngilizcemi kısa sürede ve etkili bir şekilde geliştirdim. Öğretmenlerim çok bilgili ve deneyimliydi, dersler çok eğlenceliydi ve öğrendiğim bilgileri pratik yapma fırsatı buldum. Bu kursu herkese tavsiye ederim.

 2. Adem Keskin

  Ağustos 13, 2016

  Öğrencilere sundukları ek kaynaklar, dil bilgimi derinleştirmeme yardımcı oldu.

 3. Dilek Bulut

  Kasım 18, 2016

  Öğrenme sürecimde Çağrı Dil Okulu’nun İngilizce kursu, benim için mükemmel bir yol arkadaşı oldu; dinamik dersler ve harika öğretmenlerle dolu bir deneyimdi.

 4. NEŞE GÖKTEPE

  Temmuz 14, 2017

  Çağrı Dil Okulu’nun İngilizce kursu, hem teorik hem de pratik bilgileri kapsamlı bir şekilde sunuyor. Öğretmenler, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilmiş bir eğitim sunuyor. Kursun sonunda, İngilizcemi akademik ve mesleki amaçlarla kullanabilecek seviyeye ulaştım.

 5. GÜLFİDAN YANMAZ

  Haziran 9, 2018

  Çağrı Dil Okulu’nun İngilizce kursu, her seviyeden öğrenciye uygun. Öğretmenler, öğrencilerin seviyelerine uygun bir eğitim sunuyor ve öğrencilerin ilerlemelerini düzenli olarak takip ediyor. Kursun sonunda, İngilizcemi günlük yaşamda rahatlıkla kullanabiliyorum.

 6. Emre Özcan

  Ekim 8, 2019

  Çağrı Dil Okulu’nun İngilizce kursu sayesinde dil becerilerim hızla ilerledi, öğretmenlerin profesyonelliği ve ders materyalleri gerçekten etkileyici!

 7. HALİS KIZMAZ

  Ekim 22, 2019

  Çağrı Dil Okulu’nun İngilizce kursu, uygun fiyatlı ve esnek ödeme seçenekleri sunuyor. Bu sayede, herkes İngilizce öğrenme fırsatı bulabiliyor.

 8. Dilek Bulut

  Mart 27, 2020

  Çağrı Dil Okulu’nun İngilizce kursu, gerçekten etkileyiciydi.

 9. Enes Aktaş

  Temmuz 15, 2020

  Çağrı Dil Okulu’nun sunduğu eğitim materyalleri son derece kullanışlı ve güncel.

 10. Emre Özcan

  Ekim 13, 2020

  Çağrı Dil Okulu’nda aldığım İngilizce eğitimi, hem pratik hem de teorik bilgileri mükemmel bir şekilde dengeliyor. Kesinlikle tavsiye ederim!

 11. Rukiye Şen

  Ekim 19, 2020

  Sınıf atmosferi, motivasyonumu yüksek tutmama yardımcı oldu.

 12. Ayşe Yalçın

  Kasım 26, 2020

  Temel ingilizce ve teknik ingilizceye yönelik egitim var mı ?

  • User Avatar

   Çağrı Dil Kursu

   Ocak 15, 2024

   Teknik ingilizceye yönelik eğitimlerimiz var, hangi alanda ihtiyaç duyuyorsunuz?

 13. Özlem Kılıç

  Mart 4, 2021

  Eğitimleriniz speaking ağrlıklı mı?

 14. Yaşar Yıldırım

  Mayıs 16, 2022

  Önceliğim İngilizce, daha sonra Fransızca ve İtalyanca olacak

 15. Esra Korkmaz

  Haziran 13, 2022

  Öğrenci odaklı yaklaşımlarıyla, dil öğreniminde büyük bir fark yaratıyorlar.

 16. Sevim Can

  Temmuz 1, 2022

  Öğretmenlerin profesyonelliği, Çağrı Dil Okulu’nun eğitim kalitesini yansıtıyor.

 17. Metin Şen

  Eylül 19, 2022

  Kurs içeriği, İngilizceyi öğrenmek için mükemmel bir temel oluşturuyor.

 18. Arif Kurt

  Eylül 19, 2022

  Kurs boyunca aldığım geri bildirimler, kişisel gelişimime katkı sağladı.

 19. Rukiye Aydın

  Kasım 21, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nda İngilizce öğrenmek, benim için gerçekten keyifli bir deneyimdi.

 20. Şerife Özkan

  Şubat 6, 2023

  Merhabalar ingilizce eğitimi almak istiyorum ama bunu online olarak yapmak istiyorum bu konu hakkında bilgilendirme yapabilirmisiniz ?

  • User Avatar

   Çağrı Dil Kursu

   Ocak 15, 2024

   Online ingilizce eğitimlerimiz zoom üzerinde yapılıyor, size bilgi verildi.

 21. Ayşegül Kaya

  Ağustos 10, 2023

  Çağrı Dil Okulu, dil eğitiminde sektördeki en iyilerden biri olarak kendini kanıtlıyor.

 22. Şaban Çakır

  Ağustos 10, 2023

  Sadece akşam saatlerindemj var dersler ?
  Ben işimden dolayı sürekli akşamları çalışıyorum

  • User Avatar

   Çağrı Dil Kursu

   Ocak 15, 2024

   Haftaiçi akşam, haftaiçi tam gün ve haftasonu tam gün eğitimlerimiz bulunmaktadır.

 23. Yasin Aydın

  Eylül 8, 2023

  Hangi kitapları kullanıyorsunuz ? Yoğun programlarınız var mı?

  • User Avatar

   Cagridil

   Ocak 10, 2024

   Oxford Headway 5th EDİTİON kitabını kullanıyoruz, yaz yoğun kurslarımız veya gruplara ek olarak özel eğitim yoğun derslerimiz bulunuyor.

 24. Salih Özer

  Ekim 9, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun öğretim yöntemleri, dil öğrenim sürecini kolaylaştırıyor.

 25. Murat Özer

  Kasım 8, 2023

  Yds ve genel ingilizce kursu hakkında bilgi almak istiyorum.

  • User Avatar

   Çağrı Dil Kursu

   Ocak 15, 2024

   Mail adresinize yds ve genel ingilizce kurslarımız hakkında bilgiler gönderilmiştir.

 26. Adem Kara

  Kasım 21, 2023

  Kurs sonrası destekleri sayesinde, İngilizceyi günlük hayatta daha etkin kullanabiliyorum.

 27. Fadime Taş

  Aralık 29, 2023

  İngilizce kurs detayı ve fiyat bilgisi verir misiniz?

 28. Doğa Tekgöçen

  Temmuz 3, 2024

  Hazırlık atma sınavı için yoğun hızlandırılmış kursunuz var mı acaba bilgi verebilir misiniz

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara