Sat Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Sat kursları ile sınava hazırlık deneyimi yaşayın.
5.0
(5)
95 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

SAT sınavı;  Türkiye’de yer alan üniversitelere yabancı kökenli öğrencilerin dil yeterliliklerini sundukları bir sınav olduğu gibi Türk kökenli öğrencilerin  eğitim hayatlarına Amerika da devam etmek istediklerine Amerikan kökenli üniversitelerin dil yeterlilik sınavı olarak uyguladıkları bir sınav türüdür. İki aşamadan oluşan bu sınav SAT 1 ve SAT 2 olarak ikiye ayrılan, ciddi bir hazırlık süreci geçirmeniz gereken ve ingilizce yanında matematik gibi konularda da sınava tabi tutulduğunuz bir sınav olduğu için ciddi bir SAT kursu Ankara eğitimi almanız  gerekmektedir. The College Board tarafından düzenlenen SAt Sınavı  her yıl belirli tarihlerde  online olarak yapıldığı için süre yönetimi de hayati öneme sahiptir. Sat 1 sınavı 3 sat sürerken Sat 2 sınavı da 1 saat sürmektedir.

Sat sınavı 2016 yılında format güncellemesi geçirmiş ve yeni konular eklenerek bu sınava girecek öğrencilere farklı konulardan da sorumlu hale getirilmişlerdir. Yeni formatı ile daha zor hale getirilen sınav okuma, dinleme, anlama, uzun pasajlar okuyarak anlam çıkarma gibi sorular üzerine kurgulandığı için sınav tekniklerini en iyi şekilde anlatan bir sat kursu yadımı almalı, ihtiyacınız olan ve dil beceriniz ile dil yeterliliğinizi gösteren yüksek bir puan almalısınız. Alacağınız sat puanının geçerlilik süresi 2 yıl olduğu için üniversite giriş aşamasında sıkı bir hazırlık süreci geçirmeli, doğru teknikler ve kaliteli kaynaklar ile birlikte yabancı hocaların yardımı ile yüksek puanlar almayı garanti altına almalısınız.

Ankara merkezde faaliyet gösteren bir dil okulu olarak TOEFL, hazırlık atlama kursuİngilizce kursu ve diğer yds sınavları gibi yabancı dil yeterlilik sınavlarının yanında sat kursu  eğitimi de veriyoruz. Güncellenmiş sınav yönetmeliğine uygun hazırlık programları ile  yüksek puanlar almanızı garanti ediyor, hayatınızı yönlendirmenizde sizlere destek sunuyoruz. Günlük hayatın bir parçası haline gelen  ingilizce konuşma, anlama, dinleme ve yabancı dil becerinizi geliştirmek için kaliteli ve yetkin bir dil kursu tercih etmeli, eğitim kalitesi ve tecrübesi ile kendisini ispat etmiş olan dil okulumuzda sat kursu alarak sınavı bir kerede geçmeyi garanti etmelisiniz.

Ankara Sat Sınavı Kursları

Yabancı uyruklu öğrencilerin ve Amerika kökenli üniversitelerde eğitim görmek isteyen tüm öğrencilerin girmesi gereken bir yabancı dil sınavıdır.  Sat sınavından 60 ve üzeri bir puan almak için kaliteli bir  SAT kursu Ankara eğitimi almak şarttır.  Sat puanınız 60 puandan az ise hiçbir üniversiteye başvuru yapamazsınız. SAT sınavından yüksek puan almak için Ankara bölgesinde  eğitim veren,  deneyimli ve tecrübeli hocaları ile sınavı kolay bir sınav haline getiren dil okulumuzu tercih edebilirsiniz. SAT sınav tekniklerine göre hazırlanmış materyaller ve sınav tekniklerini öğreneceğiniz ara sınavlar ile eğitiminiz için gerekli olan puanı kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Üniversite eğitiminizi Amerikan üniversitelerinden birinde devam ettirmek istiyorsanız SAT sınavından yüksek puan almak zorundasınız.  Sat kursu Ankara eğitimleri almadan Sat 1 ve Sat 2  sınavlarından başarılı olmanız oldukça zor olduğu için  mutlaka kaliteli eğitim veren bir kurstan yardım almalısınız. Sat 1 sınavı  3 saat süren ve çoktan seçmeli test usulüne göre  gerçekleştirilen, Sat 2 sınavı ise 1 saat suren ve sizin bilginizi ölçen yabancı dil sınavıdır. İki aşamalı bir yabancı dil sınavından kısa süre de başarılı olmak için eğitim içerikleri tamamen sat sınavlarına göre hazırlanmış kaynakları ile eğitim veren, Ankara’nın bilinen bir dil okulu olan okulumuza gelmelisiniz.

Okulların ve üniversitelerin istemiş olduğu ortalama 500 Sat puanı yerine daha yüksek bir puan almak istiyorsanız sat sınavları hakkında uzman olan ve sahip olduğu deneyim ile  sınavdan da en yüksek puan olan 800 puan alabileceğiniz bir kurstan yardım almalısınız.   Amerika’ nın iyi üniversitelerine girmek için yüksek sat sınav puanı almanı gerekli olduğu için size yüksek puan almayı garanti eden, kolay bir çalışma sistemi ile kısa süre de tüm eksiklerinizi gidereceğiniz Sat kursu Ankara  eğitimi almanız gereklidir. Kaliteli bir Sat sınavı kursu , deneyimli hocaları, uzman kadrosu ve doğru sınav teknikleri ile öğrencilerine hayatlarının en kolay sınavına girme garantisi veren bir kurs olarak öğrencilerimizin geleceklerine destek veriyoruz.

Ankara Sat Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Sat Kursu : Çağrı Dil Sat Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

Yds kursu için Aziz Hoca’dan ders aldım. Dönemin başından itibaren hep öğrencileriyle çok ilgiliydi. Hem dersleri anlatışı hem de öğrencileri motive etme şekli çok başarılıydı. Çok akıcı, sıkmayan eğlenceli anlatımları ve sınava yönelik taktikleri sayesinde 70i geçmeyi başardım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
Seval CanSeval Can
09:35 10 May 24
Shervin ZahediShervin Zahedi
12:36 05 May 24
Bugra UlusoğluBugra Ulusoğlu
12:47 02 May 24
merhabalar aile birlesimi goethe sinavi icin cagri dil okuluna kayit olmustum ozverili ve tum bilgi birikimini enerjisiyle kursiyerlere aktarabilen Emine Çenli hocaya cok tesekkur ederim Almanca yi sevdiren en iyi hocalardan bir tanesi tesekkurler...
gizem aysertgizem aysert
19:35 29 Apr 24
Eğitim haricinde öğrencilerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmalarından dolayı tebrik ederim.Tavsiye ederim dil ögrenmek için gayet iyi bir eğitim merkezi
Elif Ceren ÇetinElif Ceren Çetin
10:36 24 Apr 24
Mart ayındaki YDS’ye hazırlanmak için kursa katıldım. Aziz hocamın taktikleri ve konuları basitçe anlatması sayesinde sınavdan 81 aldım, kullandığı kaynaklar da sınava çok yakındı ve sınava yaklaştıkça çıkmış soruları da çözdükten sonra tüm teknikleri oturttum. Başlamadan önce sınavda çıkabilecek paragraflar gözümü korkutuyordu ama Aziz hocamın verdiği yöntemlerle çok kısa sürede soruları çözebildim, kendisine çok teşekkür ederim☺️
kurtulus aytekinkurtulus aytekin
15:07 21 Apr 24
Günaydın
beyza ırkıçatalbeyza ırkıçatal
13:02 29 Mar 24
Bu dönem içerisinde Aziz Hoca’dan YDS kursu aldım. Aziz hocanın verdiği taktiklerle beraber derste verdiği bilgiler ve anlatımı sayesinde sınavlardaki başarı oranım arttı. Ayrıca hocamızın samimiyeti ve güler yüzü sayesinde derse olan ilgim de artmış oldu. İlgi ve alakaları için Çağrı Dil ailesine ve Aziz Hoca’ya teşekkürlerimi iletirim ❤️❤️
Enes KALPAKOĞLUEnes KALPAKOĞLU
14:56 23 Mar 24
Çağrı Dil'e yds kursu için başladım, önceki puanlarım 45-50 arasındaydı, daha kurs bitmeden yds denemeleride 70 i geçmeye başladım ve yökdilden 86.25 aldım. Aziz hocam sayesinde kritik noktaları ve şık eleme yöntemlerini öğrendim. Keyifli ders anlatımı, tecrübesi ve kendinden katarak oluşturduğu samimi bir ortamla işine değer veren ve öğrenciyi teşvik eden biri. Aziz hocama ve Çağrı Dil'e teşekkür ediyorum.
Nil Ceren GençNil Ceren Genç
13:39 20 Mar 24
Elif izciElif izci
07:18 18 Mar 24
Kızımla birlikte İngilizce kursuna yazıldık ilk defa bir yerde kazıklanmadan parayı alana kadar mantığıyla muamele görmeden, sadece iyi eğitim vermeye çalışan insanlarla tanıştık. Maalesef bizim kendi sorunlarımız sebebiyle devam edemedik ama eminim çok verimli bir eğitim olacaktı eğer devam edebilseydik. Çok teşekkür ediyorum isim farklı olduğu için böyle bir öğrencimiz yok demeyin. Aynur - Beren Sarıkaya:))
Özlem BoztepeÖzlem Boztepe
18:53 14 Mar 24
A2 seviyesiyle Aziz hocayla birlikte YDS kursuna başladım, anlatımı ve bilgileri çok faydalıydı, hocalığının yanı sıra samimiyeti ve güler yüzüyle bizlere aile ortamı sundu ve dersleri daha keyifli hale getirdi. Bu da öğrenmemiz için bizi daha çok teşvik etti ve sayesinde ilk defa girdiğim sınavdan 55 alarak yeterli puana ulaştım. Çağrı dil ailesine ve özellikle Aziz hocaya teşekkür ederim 💞
Zehra AlbayrakZehra Albayrak
02:37 14 Mar 24
İngilizce YDS için 3 arkadaş kursa yazıldık. Aziz hoca efsane. Engin bilgi birikimi, özverili çalışması, azmi, çalışkanlığı, her öğrenci ile tek tek ilgilenmesi, derslerinin eğlenceli olması ve nokta atışı tespitleri ile Aziz hocayı tek geçerim. Onun dersine giren ve dediklerini yapan gerçekten 80 civarında not alır. Çok teşekkür ediyorum Aziz hocam ve Çağrı Dil Kursu.
ayşe cengizayşe cengiz
14:46 08 Mar 24
Öncelikle Çağrı Dil kurşunu profesyonelliğinden dolayı tebrik ediyorum. Disiplinli, öğrencilerini takip eden ve eksikliğe, negatifliğe ve devamsızlığa müsaade etmeyecek bir kurum. Ben Almanca öğretmenimiz Hilal hocaya ayrıca çok çok çok teşekkür ederim. Onun disiplini enerjisi ve eğlenceli tavırları ile Almanca öğrenmek muhteşem bir deneyim. Çağrı dil kursunda Hilâl hoca ile çifte ŞANSLIYIM... TEŞEKKÜRLER🙏🙏🙏
Esma SayınEsma Sayın
16:33 03 Mar 24
İngilizce konusunda çok profesyonel ve verimli ders aldığımı Nuray hoca sayesinde hissedebiliyorum 🙂
Emrah HeperEmrah Heper
15:47 03 Mar 24
Ne yapıp ne edip Nuray hanımı elinizde tutmalısınız. 20 yıl dilokulu operasyonu yönetmiş bir öğrenciniz olarak çok iyi bir öğretmen olduğunu söyleyebilirim.
Çağatay KuzÇağatay Kuz
15:41 03 Mar 24
A1 seviyesinde başladım ve B1'deyim ve iyi gidiyor, harika 🙂🙂🙂 🙂
mehmet eryıldızmehmet eryıldız
06:43 29 Feb 24
Arkadaşımın tavsiyesi ile Çağrı Dil Okuluna kaydoldum. Bob hocadan A2 eğitimini aldım ve şimdi B1 eğitimini almaya devam ediyorum. Doğal bir konuşma tarzıyla bize "native-like" İngilizce öğretiyor ve aynı zamanda Amerikan kültürünü anlamamıza yardımcı oluyor. Bob Hoca'nın sınıfında geçirdiğim her an, enerjisi ve sosyal kişiliğiyle doludur. Dersleri sadece bilgi dolu değil, aynı zamanda eğlenceli ve etkileşimlidir. Onunla birlikte, İngilizceyi öğrenmek sadece bir dil becerisi değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı haline geliyor. Kendisi, sınıfımızı sadece bir öğrenme ortamı değil, aynı zamanda bir topluluk haline getiriyor. Onun özverisi ve tutkusu, bizi başarıya taşımak için sınırları zorlamamıza ilham veriyor. Bob Hoca ile çalışmak, sadece İngilizceyi öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda kendimizi geliştirmek ve dünya ile daha derin bir bağ kurmak için bir fırsattır.
İbrahim Özdemirİbrahim Özdemir
20:19 28 Feb 24
Konum olarak güzel yerde. Ders anlatımları güzel. Bob hocadan ingilizce dersi almalısınız. You are amazing Bob.
bakir hasanıbakir hasanı
19:08 28 Feb 24
Çok şey öğrendik çok verimli geldi özellikle Bob hoca çok iyi ve nitelikli bir hocadır
Eylül SevinçEylül Sevinç
15:38 26 Feb 24
İngilizcemi geliştirmek için tercih ettiğim Bob hoca ilk başlarda güleryüzüyle ve sempatikliğiyle ingilizce öğrenme şevkimi artırırken sonradan bu durum tam tersine döndü.Sınıfta yapmis olduğu zorbalıklardan dolayı kursa gitmek bile istemedim. Kendimi dışlanmış hissetmeme sebep oldu. Ben oraya ingilizce öğrenmek için gitmiştim ama dile karşı bir önyargıyla ayrıldım.
Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Sat kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Sat, Amerika'da Yüksekokul veya Üniversiteye girmek isteyen Amerikan vatandaşları ve uluslararası öğrenciler tarafından kullanılan bir sınav çeşididir.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Yasin Şen

  Şubat 15, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun SAT kursu, hem teorik bilgiyi hem de pratik stratejileri harmanlayarak öğrencilere eksiksiz bir hazırlık imkanı sunuyor.

 2. Rabia Bozkurt

  Nisan 19, 2023

  Kurs içeriği ve eğitmenlerin bilgi birikimi sayesinde, SAT sınavına girecek öğrencilerin kendilerini çok daha güvende hissetmelerini sağlıyor.

 3. Gökhan Öztürk

  Ağustos 29, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun SAT kursu, öğrencilere sınavın zorluklarına hazırlık konusunda mükemmel bir rehberlik sağlıyor.

 4. İbrahim Gül

  Eylül 1, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun SAT kursu, sınavın her bir bölümü için öğrencilere özelleştirilmiş çalışma materyalleri ve testler sunarak başarıya giden yolda kesintisiz bir destek sağlıyor.

 5. Sevim Güneş

  Aralık 8, 2023

  Eğitmenlerin ilgisi ve sınav tekniklerine hakimiyeti sayesinde, SAT kursunda verimli bir öğrenme süreci yaşanıyor.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara