İletişimBiz Sizi Arayalım
 

Sınav Eğitimleri

SAT Kursu Ankara

https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/12/turkce-merhaba.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sınav Eğitimleri

Ankara SAT Kursları

Çağrı Dil Okulu Sat Kursu Ankara

SAT sınavı;  Türkiye’de yer alan üniversitelere yabancı kökenli öğrencilerin dil yeterliliklerini sundukları bir sınav olduğu gibi Türk kökenli öğrencilerin  eğitim hayatlarına Amerika da devam etmek istediklerine Amerikan kökenli üniversitelerin dil yeterlilik sınavı olarak uyguladıkları bir sınav türüdür. İki aşamadan oluşan bu sınav SAT 1 ve SAT 2 olarak ikiye ayrılan, ciddi bir hazırlık süreci geçirmeniz gereken ve ingilizce yanında matematik gibi konularda da sınava tabi tutulduğunuz bir sınav olduğu için ciddi bir SAT kursu Ankara eğitimi almanız  gerekmektedir. The College Board tarafından düzenlenen SAt Sınavı  her yıll belirli tarihlerde  online olarak yapıldığı için süre yönetimi de hayati öneme sahiptir. Sat 1 sınavı 3 sat sürerken Sat 2 sınavı da 1 saat sürmektedir.

Sat sınavı 2016 yılında format güncellemesi geçirmiş ve yeni konular eklenerek bu sınava girecek öğrencilere farklı konulardan da sorumlu hale getirilmişlerdir. Yeni formatı ile daha zor hale getirilen sınav okuma, dinleme, anlama, uzun pasajlar okuyarak anlam çıkarma gibi sorular üzerine kurgulandığı için sınav tekniklerini en iyi şekilde anlatan bir sat kursu yadımı almalı, ihtiyacınız olan ve dil beceriniz ile dil yeterliliğinizi gösteren yüksek bir puan almalısınız. Alacağınız sat puanının geçerlilik süresi 2 yıl olduğu için üniversite giriş aşamasında sıkı bir hazırlık süreci geçirmeli, doğru teknikler ve kaliteli kaynaklar ile birlikte yabancı hocaların yardımı ile yüksek puanlar almayı garanti altına almalısınız.

Ankara merkezde faaliyet gösteren bir dil okulu olarak toeflhazırlık atlama kursuingilizce kursu ve diğer yds sınavları gibi yabancı dil yeterlilik sınavlarının yanında sat kursu  eğitimi de veriyoruz. Güncellenmiş sınav yönetmeliğine uygun hazırlık programları ile  yüksek puanlar almanızı garanti ediyor, hayatınızı yönlendirmenizde sizlere destek sunuyoruz. Günlük hayatın bir parçası haline gelen  ingilizce konuşma, anlama, dinleme ve yabancı dil becerinizi geliştirmek için kaliteli ve yetkin bir dil kursu tercih etmeli, eğitim kalitesi ve tecrübesi ile kendisini ispat etmiş olan dil okulumuzda sat kursu alarak sınavı bir kerede geçmeyi garanti etmelisiniz.

Ankara Sat Sınavı Kursları

Yabancı uyruklu öğrencilerin ve Amerika kökenli üniversitelerde eğitim görmek isteyen tüm öğrencilerin girmesi gereken bir yabancı dil sınavıdır.  Sat sınavından 60 ve üzeri bir puan almak için kaliteli bir  SAT kursu Ankara eğitimi almak şarttır.  Sat puanınız 60 puandan az ise hiçbir üniversiteye başvuru yapamazsınız. SAT sınavından yüksek puan almak için Ankara bölgesinde  eğitim veren,  deneyimli ve tecrübeli hocaları ile sınavı kolay bir sınav haline getiren dil okulumuzu tercih edebilirsiniz. SAT sınav tekniklerine göre hazırlanmış materyaller ve sınav tekniklerini öğreneceğiniz ara sınavlar ile eğitiminiz için gerekli olan puanı kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Üniversite eğitiminizi Amerikan üniversitelerinden birinde devam ettirmek istiyorsanız SAT sınavından yüksek puan almak zorundasınız.  Sat kursu Ankara eğitimleri almadan Sat 1 ve Sat 2  sınavlarından başarılı olmanız oldukça zor olduğu için  mutlaka kaliteli eğitim veren bir kurstan yardım almalısınız. Sat 1 sınavı  3 saat süren ve çoktan seçmeli test usulüne göre  gerçekleştirilen, Sat 2 sınavı ise 1 saat suren ve sizin bilginizi ölçen yabancı dil sınavıdır. İki aşamalı bir yabancı dil sınavından kısa süre de başarılı olmak için eğitim içerikleri tamamen sat sınavlarına göre hazırlanmış kaynakları ile eğitim veren, Ankara’nın bilinen bir dil okulu olan okulumuza gelmelisiniz.

Okulların ve üniversitelerin istemiş olduğu ortalama 500 Sat puanı yerine daha yüksek bir puan almak istiyorsanız sat sınavları hakkında uzman olan ve sahip olduğu deneyim ile  sınavdan da en yüksek puan olan 800 puan alabileceğiniz bir kurstan yardım almalısınız.   Amerika’ nın iyi üniversitelerine girmek için yüksek sat sınav puanı almanı gerekli olduğu için size yüksek puan almayı garanti eden, kolay bir çalışma sistemi ile kısa süre de tüm eksiklerinizi gidereceğiniz Sat kursu Ankara  eğitimi almanız gereklidir. Kaliteli bir Sat sınavı kursu , deneyimli hocaları, uzman kadrosu ve doğru sınav teknikleri ile öğrencilerine hayatlarının en kolay sınavına girme garantisi veren bir kurs olarak öğrencilerimizin geleceklerine destek veriyoruz.

Giriş
Seviye

Orta
Seviye

İleri
Seviye

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Ayrıcalıkları

Çağrı Dil Eğitim Merkezi ile ayrıcalıklı eğitimi keşfetmeye hazır mısınız? Anadili eğitmenleri tarafından dilediğiniz dili istediğiniz seviyede öğrenebilirsiniz. Modern eğitim anlayışı ile siz değerli öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.

Öğretim stratejisi olarak öğrenci merkezli iletişimsel eğitim metodunu benimseyen, konuşma ağırlıklı eğitim sistemine sahiptir.
Eğitimlere %90 katılım gösteren, başarı ortalaması olan %60’ın altındaki öğrencilerimize sınırsız kur tekrarı imkânı sunuyoruz.
Öğrencilerimizin gelişimlerini ölçüp, ihtiyaçlarını tespit edip tamamlama, öğrencinin ders katılımlarını raporlama sistemidir.
Eğitimlerimizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra başarılarınızı gösteren, kullanabileceğiniz bir başarı sertifikası alırsınız.
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/hero_team.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/speech_bubble_outline_04.png

„Kuşkusuz Ankara’nın en kaliteli Dil Okulu. Ben çok memnunum.”

Serap Korkut
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Bir dil eğitimi nasıl verilir? Bunu görmek ve tatmak isteyen Çağrı’ya gelsin. Teşekkürler Çağrı.”

YUNUS BAKIR
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_02.png

„Arkadaşlarım aracılığı ile kursu öğrenmiştim kendim araştırma yaptım herkes çok memnun.”

Nihal Özgün
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Kaliteli eğitiminiz için çok teşekkürler. Dil öğretimi kesinlike bu okuldaki gibi olmalı.”

Murat Kara
Öğrenci

30 Dünya Dilinde Eğitim

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Yüzlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı DilOkulu’nu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/logo-beyaz-renkli-web-02.png

Çağrı Yabancı Dil Okulu;  yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur.

İletişim
Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
Pazartesi-Pazar 09.00 - 21.30
ankara dershane
ceza avukatı
yeminli tercüme ankara
gürültü bariyeri