TOEIC Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Toeıc kursları ile sınava hazırlık deneyimi yaşayın.
5.0
(5)
145 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

TOEIC Kursu Ankara, TOEIC Sınav Kursları %100 Başarı ! TOEIC sınavına hazırlanmak için belirli bir düzeyde İngilizce becerisine sahip olmanız gerekebilir. Çağrı Dil  TOEIC programları öğrencilerin eğitim ihtiyaçları doğrultusunda, tamamen kişiye özel hazırlanır ve yine kişiye özel bir çalışma planıyla doğru orantılı olarak eğitimler sürdürülür. TOEIC sınavı ve TOEIC hazırlık eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizi arayınız…

TOEIC NEDİR?

TOEIC(Test of English for International Communication), İş İngilizcesi becerilerinin ölçülmesi için yapılan uluslararası bir sınavdır. The Chauncey Group International tarafından hazırlanan ve Educational Testing Service tarafından uygulanmaktadır.

TOEIC SINAV İÇERİĞİ

100 adet dinleme (listening) becerisi ve 100 adet okuma (reading) becerisi olmak üzere toplam 200 sorudan oluşmaktadır. Sınavın toplam süresi 120 dakikadır. Sınavın amacı günlük iş ortamında kullanılan konuşma ve yazışmaların anlama ve kullanabilmeyi ölçmektir.

Dinleme (Listening) Bölümü, fotoğraf tasvirleri, soru-cevap, kısa diyaloglar ve kısa konuşmalardan oluşur.
Okuma (Reading) Bölümü, cümle tamamlama ve okuduğunu anlama sorularından oluşmaktadır.
En yüksek toplam puan 990’dır. Dinleme (Listening) bölümü 495 puan, Okuma (Reading) Bölümü 495 puandır.

Ankara Toeic Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Toeıc Kursu : Çağrı Dil Toeıc Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Toeic kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Sınav, konuşma ve yazma bölümleri için farklı bir puanlama modeli izler. Diğer sınavlar gibi, TOEIC puanları da iki yıl için geçerlidir.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Sevim Yalçın

  Ağustos 27, 2022

  Çağrı Dil Okulu sayesinde TOEIC sınavına daha hazırlıklı ve kendinden emin bir şekilde girebildim. Kurs içeriği ve pratik seansları benim için çok faydalı oldu.

 2. Derya Turan

  Şubat 10, 2023

  Özellikle pratik seansları ve örnek sınav sorularıyla Çağrı Dil Okulu’nun TOEIC kursu, gerçek sınav deneyimini birebir yaşamamı sağladı. Teşekkürler!

 3. Yusuf Demir

  Mart 16, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun TOEIC kursu, sınavı başarıyla geçmemi sağlayacak nitelikte eğitimlerle donatılmıştı. Öğretmenlerin deneyimi ve materyalleri gerçekten etkileyiciydi.

 4. Hava Yüksel

  Ağustos 8, 2023

  Kapsamlı müfredatı, deneyimli eğitmenleri ve destekleyici atmosferiyle Çağrı Dil Okulu’nun TOEIC kursu, dil seviyemi hızla yükseltmemde kritik bir rol oynadı. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

 5. Ahmet Acar

  Kasım 19, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun TOEIC kursu, dil bilgisi yanında sınav stratejileri konusunda da beni çok yönlü bir şekilde hazırladı. Bu sayede sınavı daha rahat ve başarılı bir şekilde tamamladım.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara