İletişimBiz Sizi Arayalım
 

Yabancı Dil Eğitimleri

İspanyolca Kursu Ankara

https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/12/Ispanyolca.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Yabancı Dil Kursu

Ankara İspanyolca Kursları

Çağrı Yabancı Dil Okulu; bireysel gereksinimlerinize göre düzenlenmiş 6 kurluk Ankara İspanyolca kursu eğitimlerini sunar. Ankara ispanyolca kursları arasında eğitim kalitesi ve profesyonellik olarak en başarılı kurslardan olan eğitim kurumumuzda sizleri de yeni dönemlerde aramızda görmekten mutluluk duyarız. Programlarımız sizi en kısa zamanda hedefiniz olan pratik İspanyolca ya da iş İspanyolcasını öğretmeye yöneliktir. İspanyolca Kursu Ankara eğitimlerimiz düzenli olarak devam etmektedir. Ankarada ispanyolca kursu arayışlarınızda ilk ve son adres olmayı hedefliyoruz.

Ankara İspanyolca Kursu İçeriği

Genel İspanyolca kurslarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi geliştirerek kendinizi rahatlıkla ifade edebilmenizi sağlamaktadır. Dört dil becerinizi geliştirenÇağrı Yabancı Dil Okulu’nda;  Seviye Tespit Sınavının (STS) sonucuna göre uygun seviyedeki gruba yerleştirerek dil eğitimine istenilen hedefe ulaşana kadar devam edilmektedir. Çağrı Yabancı Dil Okulu;  İspanyolca bölümü mezunu olan, yerli ve yabancı eğitmenlerden oluşan uzman kadrosu ile verilen eğitim programını Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine (CEFR) uygun bir içerikle sunmaktadır.

İspanyolca Kursu Materyalleri

Eğitiminiz süresince Nuevo Ven Yayınları kullanılmaktadır. Her seviyenin içeriği ve materyalleri o seviyenin hedeflerine uygun olarak öğrencinin sistemli bir şekilde ilerlemesi ve gelişmesi için hazırlanmıştır. Materyaller, iletişimci yaklaşım metoduna göre tasarlanmış ve sınıflardaki teknolojik altyapıyla desteklenmiştir.

İspanyolca Kur Seviyeleri

Toplam 6 seviyeden oluşmaktadır.
• A1-Inicial
• A2-Principiante
• B1-Intermedio-1
• B2-Intermedio-2
• C1-Avanzado
• C2-Avanzado Superior

Birebir İspanyolca Özel Ders Ankara / VIP

Kurs İçeriği
Çağrı Yabancı Dil Okulu  birebir eğitim programı ile kişinin ihtiyacına, amacına ve zamanına göre bir ders programı planlanmaktadır. Birebir eğitim programı, kişinin hedeflerine ve ihtiyaçlarına odaklanarak en kısa zamanda almasını sağlamaktadır.
Kimler Katılabilir?
Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik özel gruplar halinde kendi ofislerinde veya Dil Okulumuzda ders alabilmektedir.
Kimler Katılabilir?
Zamanı kısıtlı, ya da grup saatlerine ve yoğunluğuna uyum sağlayamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyacı olan veya bireysel olarak çalışması gereken kişiler için uygundur. Özel ders planlamalarımızda, bireysel katılımcılar ya da kurumsal firmalar birebir ve 2-3 kişilik özel gruplar halinde kendi ofislerinde veya Dil Okulumuzda ders alabilmektedir.
Kurs Materyalleri
Kişinin ihtiyaçlarına göre her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır.
Programın Süresi
Kişinin ihtiyaçlarına göre program süresi de değişmektedir.

İspanyolca Kursu Fiyatları Ankara

Eğitimlerimizde ispanyolca kursu ankara fiyat belirlemeden önce tüm öğrencilerimiz bir teste girmektedirler. Testin amacı bulunduğunuz İspanyolca seviyesini öğrenmek ve ona göre kur planı çıkarmaktır. İspanyolca seviyenizi öğrendikten sonra kaç kur almanız gerektiğini ve İspanyolca eğitim süresini ortaya çıkarabiliriz. Alacağınız kur sayısına göre ispanyolca dil kursu fiyatları değişiklik gösterecektir. Ayrıca sizlere özel indirimlerimiz veya kampanya zamanlarımız da olabilir. Kurs fiyatlarını bu etkenler etkilemektedir. Daha sağlıklı bir fiyat almak için lütfen iletişime geçiniz. Çağrı Ankara ispanyolca kursları en iyiyi hedeflemektedir.

En İyi İspanyolca Dil Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu olarak, Ankara’da 30’dan fazla dilde eğitim veren tek eğitim kurumuyuz. Eğitim verdiğimiz her dilde Ankara’nın en iyi dil kursu olma hedefiyle hareket ediyoruz. Ankara’nın En İyi İspanyolca Kursu Ankara ,  yani Çağrı İspanyolca Dil Okulu ile tanışarak en etkili eğitimlerden faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Giriş
Seviye

Orta
Seviye

İleri
Seviye

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Ayrıcalıkları

Çağrı Dil Eğitim Merkezi ile ayrıcalıklı eğitimi keşfetmeye hazır mısınız? Anadili eğitmenleri tarafından dilediğiniz dili istediğiniz seviyede öğrenebilirsiniz. Modern eğitim anlayışı ile siz değerli öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.

Öğretim stratejisi olarak öğrenci merkezli iletişimsel eğitim metodunu benimseyen, konuşma ağırlıklı eğitim sistemine sahiptir.
Eğitimlere %90 katılım gösteren, başarı ortalaması olan %60’ın altındaki öğrencilerimize sınırsız kur tekrarı imkânı sunuyoruz.
Öğrencilerimizin gelişimlerini ölçüp, ihtiyaçlarını tespit edip tamamlama, öğrencinin ders katılımlarını raporlama sistemidir.
Eğitimlerimizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra başarılarınızı gösteren, kullanabileceğiniz bir başarı sertifikası alırsınız.
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/hero_team.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/speech_bubble_outline_04.png

„Kuşkusuz Ankara’nın en kaliteli Dil Okulu. Ben çok memnunum.”

Serap Korkut
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Bir dil eğitimi nasıl verilir? Bunu görmek ve tatmak isteyen Çağrı’ya gelsin. Teşekkürler Çağrı.”

YUNUS BAKIR
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_02.png

„Arkadaşlarım aracılığı ile kursu öğrenmiştim kendim araştırma yaptım herkes çok memnun.”

Nihal Özgün
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Kaliteli eğitiminiz için çok teşekkürler. Dil öğretimi kesinlike bu okuldaki gibi olmalı.”

Murat Kara
Öğrenci

30 Dünya Dilinde Eğitim

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Yüzlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı DilOkulu’nu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/logo-beyaz-renkli-web-02.png

Çağrı Yabancı Dil Okulu;  yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur.

İletişim
Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
Pazartesi-Pazar 09.00 - 21.30
ankara dershane
ceza avukatı
özel eğitim merkezi ankara
yeminli tercüme ankara
ankara sanal ofis