KET-PET Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Ket-Pet kursları ile sınava hazırlık deneyimi yaşayın.
5.0
(5)
258 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

KET/PET, Cambridge Üniversitesi tarafından düzenlenen yeterlilik sınavlarıdır. Her yıl binlerce kişinin katıldığı sınavda başarılı olup sertifika alan herkes, İngilizce seviyesini dünyanın en geçerli kurumlarından birinde belgeletmiş olmaktadır.

Eğitim açısından büyük önem taşıyan KET/PET sınavlarında başarılı olan her öğrenci, dünya çapında tüm okullarda İngilizce seviyesini uluslararası kriterler çerçevesinde onaylatmış olur.

Çağrı Dil Okulu olarak, KET/PET hazırlık sürecinde öğrencilerimize Temel İngilizce eğitim programıyla eş zamanlı biçimde sınava özel içerikler sunmaktayız. Derslerde kelimeler, cümle yapısı, tensler ve konuşma örneklerine bol bol yer verilmektedir.

Sınava hazırlık sürecinde, İngilizce sözlü uyarıları anlama, iletişim kurma, kendini tanıtma, sorulara cevap verebilme, net bir şekilde konuşan kimselerle diyalog kurma yetenekleri kursiyere kazandırılmaya çalışılmaktadır.

Kurumumuzda sınava hazırlık sürecinde “Konuşma Odaklı” eğitim ile paralel olarak ihtiyaca uygun gramer çalışmaları yapılır. Bire bir olarak gerçekleştirilen derslerde sınavla ilgili tecrübeleri bulunan öğretmenler size eşlik etmektedir. Konu anlatımlarının yanı sıra sınav için hazırlanan kaynakları da paylaşarak ek çalışmalar yapmanızı sağlamaktadırlar.

Sınavın temel amaçlarından biri de İngilizce öğrenmek isteyenlere yol gösterici konumunda yer almasıdır. KET/PETsınavlarına hazırlanırken yabancı dil seviyenizin hangi aşamada olduğunu görme fırsatı elde ederken, temel İngilizce bilginizi geliştirmiş olursunuz.

Ders İçeriklerinin Temel Yapısı

Eğitimine yurtdışında devam etmek isteyenler için daha da önem taşıyan bu sınav için SDM olarak sunduğumuz ders içeriklerinin temel yapısı şöyledir:

 • Temel İngilizce konuşma çalışmaları
 • Gramer eğitimi
 • Kelimeler ve cümle yapılarının incelenmesi
 • Yazı ile kendini ifade etme
 • İşitsel çalışmalar
 • Görsel eğitimler
 • Testler ve dersi destekleyici ödevler
✅ Ankara Ket-Pet Kursu : Çağrı Dil Mesleki Ket-Pet Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

KET PET kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

KET, PET ve FCE 13 yaş üzeri öğrencilerin alabildiği dil yeterliliği belgeleme sınavlarıdır.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Süleyman Yıldırım

  Kasım 25, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun KET-PET kursu, İngilizcemi geliştirmek için çok faydalı oldu. Kurs sayesinde İngilizcemi daha akıcı ve doğru kullanmayı öğrendim. Kursu herkese tavsiye ederim.

 2. Zeliha Polat

  Ocak 11, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun KET-PET kursu, sınava hazırlanmak için çok eğlenceli bir seçenek. Kurs sayesinde İngilizcemi eğlenceli bir şekilde geliştirdim. Kursu herkese tavsiye ederim.

 3. Zeynep Güler

  Mart 19, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun KET-PET kursu, sınava hazırlanmak için çok uygun bir fiyata. Kursun kalitesine göre ücret çok makul. Ben çok memnun kaldım.

 4. Yaşar Şen

  Eylül 8, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun KET-PET kursu, sınava hazırlanmak için çok verimli bir seçenek. Kurs sayesinde sınava kısa sürede hazırlanabildim ve sınavı başarıyla geçtim. Kursu herkese tavsiye ederim.

 5. Hava Avcı

  Ocak 4, 2024

  Çağrı Dil Okulu’nun KET-PET kursu, sınava hazırlanmak için çok iyi bir seçenek. Kurs programı kapsamlı ve öğreticiler çok deneyimli. Sınavı başarıyla geçtim, teşekkürler Çağrı Dil Okulu!

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara