Dijital SAT Sınavı Kursu

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Dijital SAT Sınavı Kursu'nda harika bir Dijital SAT Sınavı Eğitimi öğrenme deneyimi yaşayın.
872 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Çağrı Dil Okulu olarak, her bireyin kendi ihtiyaçlarına uygun Dijital SAT Sınavı Kurs eğitimleri sunuyoruz.

Dijital SAT nedir?

Digital SAT veya dijital Scholastic Yetenek Testi, Amerika Birleşik Devletleri ve Hindistan’da üniversiteye kabul için yaygın olarak kullanılan, uyarlanabilir, standartlaştırılmış bir çevrimiçi testtir. Dijital SAT, bir öğrencinin üniversiteye hazır olup olmadığını değerlendirmek ve üniversitelere başvuranların niteliklerini karşılaştırmak için kullanılabilecek ortak bir veri noktası sağlamak üzere tasarlanmıştır. Dijital SAT iki bölümden oluşur: Okuma ve Yazma ve Matematik. Her bölüm 200 – 800 arasında puanlanır ve toplam puan 400 – 1600 arasında değişir. Dijital SAT, Bluebook™ test uygulaması kullanılarak uluslararası test merkezlerinde ve öğrencilerin kendi cihazlarında uygulanır.

Neden Dijital SAT sınavına girmeliyim ve iyi bir puan almanın avantajları nelerdir?

Dijital SAT, geleneksel kağıt tabanlı versiyona göre daha hızlı sonuçlar, daha fazla test tarihi ve çevrimiçi araçlar gibi çeşitli avantajlar sunar. Dijital SAT sınavına girmek, akademik becerilerinizi ve potansiyelinizi ABD’deki ve kabul süreçlerinin bir parçası olarak SAT sınavını kabul eden diğer ülkelerdeki kolej ve üniversitelere sergilemenize yardımcı olabilir. İyi bir puana sahip olmak, tercih ettiğiniz okullara kabul edilme şansınızı artırabilir, aynı zamanda burs ve maddi yardım almaya hak kazanmanızı da sağlayabilir. Digital SAT ayrıca ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun kariyer seçeneklerini keşfetmenize ve keşfetmenize de yardımcı olabilir

Dijital SAT skorumu Türkiye’de ve dünyanın diğer ülkelerinde nerede kullanabilirim?

Dijital SAT Türkiye’de ve dünyada birçok üniversite ve kolej tarafından kabul edilmektedir. Türkiye’de kabul için Dijital SAT puanı gerektiren veya öneren en iyi üniversitelerden bazıları arasında Bilkent Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi bulunmaktadır. Dijital SAT puanı aynı zamanda ABD, Kanada, İngiltere, Avustralya, Yeni Zelanda, Singapur, Hong Kong ve diğer birçok ülkedeki üniversitelere başvurmak için de kullanılabilir. Digital SAT puanını kabul eden üniversitelerin listesini College Board web sitesinde bulabilirsiniz.

Hangi iş ilanları Dijital SAT puanına ihtiyaç duyar?

Dijital SAT puanı esas olarak üniversiteye giriş amacıyla kullanılır, istihdam için kullanılmaz. Ancak bazı işverenler, özellikle yeni mezunsanız veya sınırlı iş deneyiminiz varsa, özgeçmişinizin veya başvurunuzun bir parçası olarak Dijital SAT puanınızı isteyebilir. Dijital SAT puanı, akademik yeteneklerinizin ve potansiyelinizin yanı sıra okuma, yazma ve matematik becerilerinizi de gösterebilir. Dijital SAT puanına değer verebilecek endüstri veya sektörlerden bazıları eğitim, danışmanlık, finans, mühendislik, teknoloji ve araştırmayı içerir. Ancak, Dijital SAT puanı işverenlerin dikkate aldığı tek faktör değildir ve ayrıca dereceniz, genel not ortalamanız, iş deneyiminiz ve referanslarınız gibi diğer nitelikleri de sağlamanız gerekebilir.

Çağrı Dil Dijital SAT Sınavı Kursları

Dijital SAT, Dijital SAT sınavına girmek isteyenler için sınavın tüm bölümlerine kapsamlı, verimli ve düşük maliyetli bir hazırlık kursu sunmaktadır. Nitelikli ve profesyonel öğretmenlerimiz İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize ve sizi sınava hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Dijital SAT sınavı dünya çapında çeşitli ülkelerdeki üniversiteler, kolejler, işletmeler ve kurumlar tarafından tanınmaktadır. Digital SAT ile yüksek öğrenime devam edebilir, iş başvurusunda bulunabilir, kariyerinizi ilerletebilir, vize alabilir veya İngilizce seviyenizi gösterebilirsiniz. Dijital SAT sınavı size küresel bir fırsat sunuyor!

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

2024 Dijital SAT Kursları Fiyatları Ankara

Dijital SAT Sınavı kursu fiyatları Ankara şehrinde bulunan eğitim kurumumuzda oldukça ekonomiktir. Birbirinden farklı ders programları ve eğitim paketleri bulunan firmamızdan eğitim almak isteyen öğrencilerimize özel birer kurluk paketler ya da sınava yönelik dil eğitimi paketleri sunulmaktadır.

Bunlara göre belirlenen fiyatlar dahilinde hizmet alabileceğiniz ve gerekli olan her konuda her zaman destek alabileceğiniz profesyonel eğitmenlerimiz, her zaman öğrenci odaklı bir bakış açısı ile hizmet vermektedir. Dil okulumuzun amacı birçok farklı dilde öğrencilere eğitim vermek ve bu konuda yetkinlik kazanmalarını sağlamaktır.

Bu nedenle dil öğrenmek isteyen ya da sınava yönelik dilini geliştirmek isteyenlere en iyi koşullarda dil eğitimi verilmektedir. Eğer arayışınız Dijital SAT Kursu Ankara üzerine ise doğru noktada bulunduğunuzu, bizlere bir telefon uzağınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Ankara dijital sat sınav kursu fiyatları,  alacağınız kur sayısı x 1 kur ücreti üzerinden hesaplanır.

Dijital SAT Sınav Kursu Ankara İletişim Bilgileri

✅ Dijital SAT Kursu : Çağrı Dil Dijital SAT Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr
kurtulus aytekinkurtulus aytekin
15:07 21 Apr 24
Günaydın
beyza ırkıçatalbeyza ırkıçatal
13:02 29 Mar 24
Bu dönem içerisinde Aziz Hoca’dan YDS kursu aldım. Aziz hocanın verdiği taktiklerle beraber derste verdiği bilgiler ve anlatımı sayesinde sınavlardaki başarı oranım arttı. Ayrıca hocamızın samimiyeti ve güler yüzü sayesinde derse olan ilgim de artmış oldu. İlgi ve alakaları için Çağrı Dil ailesine ve Aziz Hoca’ya teşekkürlerimi iletirim ❤️❤️
Enes KALPAKOĞLUEnes KALPAKOĞLU
14:56 23 Mar 24
Çağrı Dil'e yds kursu için başladım, önceki puanlarım 45-50 arasındaydı, daha kurs bitmeden yds denemeleride 70 i geçmeye başladım ve yökdilden 86.25 aldım. Aziz hocam sayesinde kritik noktaları ve şık eleme yöntemlerini öğrendim. Keyifli ders anlatımı, tecrübesi ve kendinden katarak oluşturduğu samimi bir ortamla işine değer veren ve öğrenciyi teşvik eden biri. Aziz hocama ve Çağrı Dil'e teşekkür ediyorum.
Nil Ceren GençNil Ceren Genç
13:39 20 Mar 24
Elif izciElif izci
07:18 18 Mar 24
Kızımla birlikte İngilizce kursuna yazıldık ilk defa bir yerde kazıklanmadan parayı alana kadar mantığıyla muamele görmeden, sadece iyi eğitim vermeye çalışan insanlarla tanıştık. Maalesef bizim kendi sorunlarımız sebebiyle devam edemedik ama eminim çok verimli bir eğitim olacaktı eğer devam edebilseydik. Çok teşekkür ediyorum isim farklı olduğu için böyle bir öğrencimiz yok demeyin. Aynur - Beren Sarıkaya:))
Özlem BoztepeÖzlem Boztepe
18:53 14 Mar 24
A2 seviyesiyle Aziz hocayla birlikte YDS kursuna başladım, anlatımı ve bilgileri çok faydalıydı, hocalığının yanı sıra samimiyeti ve güler yüzüyle bizlere aile ortamı sundu ve dersleri daha keyifli hale getirdi. Bu da öğrenmemiz için bizi daha çok teşvik etti ve sayesinde ilk defa girdiğim sınavdan 55 alarak yeterli puana ulaştım. Çağrı dil ailesine ve özellikle Aziz hocaya teşekkür ederim 💞
Zehra AlbayrakZehra Albayrak
02:37 14 Mar 24
İngilizce YDS için 3 arkadaş kursa yazıldık. Aziz hoca efsane. Engin bilgi birikimi, özverili çalışması, azmi, çalışkanlığı, her öğrenci ile tek tek ilgilenmesi, derslerinin eğlenceli olması ve nokta atışı tespitleri ile Aziz hocayı tek geçerim. Onun dersine giren ve dediklerini yapan gerçekten 80 civarında not alır. Çok teşekkür ediyorum Aziz hocam ve Çağrı Dil Kursu.
ayşe cengizayşe cengiz
14:46 08 Mar 24
Öncelikle Çağrı Dil kurşunu profesyonelliğinden dolayı tebrik ediyorum. Disiplinli, öğrencilerini takip eden ve eksikliğe, negatifliğe ve devamsızlığa müsaade etmeyecek bir kurum. Ben Almanca öğretmenimiz Hilal hocaya ayrıca çok çok çok teşekkür ederim. Onun disiplini enerjisi ve eğlenceli tavırları ile Almanca öğrenmek muhteşem bir deneyim. Çağrı dil kursunda Hilâl hoca ile çifte ŞANSLIYIM... TEŞEKKÜRLER🙏🙏🙏
Esma SayınEsma Sayın
16:33 03 Mar 24
İngilizce konusunda çok profesyonel ve verimli ders aldığımı Nuray hoca sayesinde hissedebiliyorum 🙂
Emrah HeperEmrah Heper
15:47 03 Mar 24
Ne yapıp ne edip Nuray hanımı elinizde tutmalısınız. 20 yıl dilokulu operasyonu yönetmiş bir öğrenciniz olarak çok iyi bir öğretmen olduğunu söyleyebilirim.
Çağatay KuzÇağatay Kuz
15:41 03 Mar 24
A1 seviyesinde başladım ve B1'deyim ve iyi gidiyor, harika 🙂🙂🙂 🙂
mehmet eryıldızmehmet eryıldız
06:43 29 Feb 24
Arkadaşımın tavsiyesi ile Çağrı Dil Okuluna kaydoldum. Bob hocadan A2 eğitimini aldım ve şimdi B1 eğitimini almaya devam ediyorum. Doğal bir konuşma tarzıyla bize "native-like" İngilizce öğretiyor ve aynı zamanda Amerikan kültürünü anlamamıza yardımcı oluyor. Bob Hoca'nın sınıfında geçirdiğim her an, enerjisi ve sosyal kişiliğiyle doludur. Dersleri sadece bilgi dolu değil, aynı zamanda eğlenceli ve etkileşimlidir. Onunla birlikte, İngilizceyi öğrenmek sadece bir dil becerisi değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı haline geliyor. Kendisi, sınıfımızı sadece bir öğrenme ortamı değil, aynı zamanda bir topluluk haline getiriyor. Onun özverisi ve tutkusu, bizi başarıya taşımak için sınırları zorlamamıza ilham veriyor. Bob Hoca ile çalışmak, sadece İngilizceyi öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda kendimizi geliştirmek ve dünya ile daha derin bir bağ kurmak için bir fırsattır.
İbrahim Özdemirİbrahim Özdemir
20:19 28 Feb 24
Konum olarak güzel yerde. Ders anlatımları güzel. Bob hocadan ingilizce dersi almalısınız. You are amazing Bob.
bakir hasanıbakir hasanı
19:08 28 Feb 24
Çok şey öğrendik çok verimli geldi özellikle Bob hoca çok iyi ve nitelikli bir hocadır
Eylül SevinçEylül Sevinç
15:38 26 Feb 24
İngilizcemi geliştirmek için tercih ettiğim Bob hoca ilk başlarda güleryüzüyle ve sempatikliğiyle ingilizce öğrenme şevkimi artırırken sonradan bu durum tam tersine döndü.Sınıfta yapmis olduğu zorbalıklardan dolayı kursa gitmek bile istemedim. Kendimi dışlanmış hissetmeme sebep oldu. Ben oraya ingilizce öğrenmek için gitmiştim ama dile karşı bir önyargıyla ayrıldım.
Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Dijital SAT Sınavı Kursu Fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
0 Değerlendirme
0%
0%
0%
0%
0%

İlk yorum yapan siz olun “Dijital SAT Sınavı Kursu”

Hemen Ara