Arapça Kursu Ankara, Arapça Dil Kursu

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Arapça Kursu'nda harika bir arapça öğrenme deneyimi yaşayın.
5.0
(22)
9,622 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Arapça kursu ankara programlarımız sizi istediğiniz Arapça dil seviyesine ulaştıracak 4 kurluk bir programdır. Çağrı Dil Okulu olarak, her bireyin kendi ihtiyaçlarına uygun genel Arapça, pratik Arapça ve iş Arapçası eğitimleri sunuyoruz.

Çağrı Dil Okulu Ankara’da, Arapçayı konuşarak öğrenebileceğiniz tek dil okuludur. Çağrı Dil Okulu, Ankara Arapça kursu eğitimlerinde başarısını kanıtlamış, eğitim kalitesi ve performansı ile adını duyurmuş nadide eğitim kurumlarındandır.

CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Arapça Kursu Programı

Kurs Çeşitleri

Normal Program

Yoğun Program

Haftalık Ders Saati

8 (Günde 4 Ders Saati, haftada 2 Gün)

12 (Günde 4 Ders Saati, haftada 3 Gün)

Aylık Ders Saati

32

48

Kurs Günleri (Seçilebilir)

Pazartesi – Çarşamba

Salı – Perşembe

Cumartesi – Pazar

Pazartesi – Çarşamba – Cuma

Bir Kur Süresi

5 ay (150 Ders Saati)

3 ay (150 Ders Saati)

Kurs Saatleri (Seçilebilir)

10:00 – 13:10 (Hafta içi – Hafta Sonu)

13:30 – 16:40 (Hafta içi – Hafta Sonu)

18:30 – 21:40 (Hafta içi)

17:00 – 20:10 (Hafta Sonu)

18:30 – 21:40 (Hafta içi)

Beceriler

Dinleme, konuşma, okuma, yazma

Dinleme, konuşma, okuma, yazma

Eğitim Materyalleri

Ücretsiz verilecektir.

Ücretsiz verilecektir.

 

Ankara Arapça Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Arapça Kursu : Çağrı Dil Arapça Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

2024 Arapça Kursu Fiyatları

Arapça kursu fiyatları Ankara şehrinde bulunan eğitim kurumumuzda oldukça ekonomiktir. Birbirinden farklı ders programları ve eğitim paketleri bulunan firmamızdan eğitim almak isteyen öğrencilerimize özel birer kurluk paketler ya da sınava yönelik dil eğitimi paketleri sunulmaktadır.

Bunlara göre belirlenen fiyatlar dahilinde hizmet alabileceğiniz ve gerekli olan her konuda her zaman destek alabileceğiniz profesyonel eğitmenlerimiz, her zaman öğrenci odaklı bir bakış açısı ile hizmet vermektedir. Dil okulumuzun amacı birçok farklı dilde öğrencilere eğitim vermek ve bu konuda yetkinlik kazanmalarını sağlamaktır.

Bu nedenle dil öğrenmek isteyen ya da sınava yönelik dilini geliştirmek isteyenlere en iyi koşullarda dil eğitimi verilmektedir. Eğer arayışınız Arapça Kursu Ankara üzerine ise doğru noktada bulunduğunuzu, bizlere bir telefon uzağınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Ankara Arapça kursu fiyatları,  alacağınız kur sayısı x 1 kur ücreti üzerinden hesaplanır.

Çağrı Dil’in Arapça Kurslarındaki Avantajları

Çankaya Arapça kursu arayışında olan potansiyel kursiyerler, gerek etrafından gerek internetten Ankara da Arapça kursları araştırmalarına giriyorlar ve karşılarına Çağrı Dil Okulu başta olmak üzere birkaç farklı Ankara Arapça kursu çıkabiliyor. Dil öğrenmek zaman ve emek alan bir süreçtir. Alanında uzman eğitmenler tarafından , son derece teknolojik sınıflarda, kaliteli materyallerle eğitimler verilmeli ve eğitim süreci doğru takip edilmelidir. Bu imkanların sağlanmadığı kurumlara giderek Arapça öğreniyorum sanan öğrenciler ne yazık ki hem maddi hem manevi kayıplara uğramaktadırlar.

Arapça öğrenmek yukarıda Arapça Bilmenin Faydaları paragrafımızda bahsettiğimiz sebeplerden dolayı oldukça önemlidir. Siz de Arapça öğrenmek istiyorum diyorsanız , Arapça konuşma bilmem kariyerim için iyi olur diyorsanız ve Ankara’da Arapça kursu arıyorsanız, Çağrı Dil Okulu Arapça Kursu Ankara Kızılay içerisinde merkezi konumunda sizleri de ağırlamaktan gurur duyacaktır.

Ankara’daki En İyi Arapça Kursu : Çağrı Dil Okulu

Çağrı Dil Okulu Arapça eğitim kurs standartları uluslar arası dil öğretim standartlarına uygundur ve alanlarında uzman eğitim kadrosu ile verilmektedir. Her türlü teknolojik donanıma sahip sınıflarımızda, uzman eğitmenler ile mesleki ve akademik Arapça eğitiminizi üst düzey donanımla almanızı sağlıyoruz. Her bütçeye uygun Ankara Arapça Kursu Fiyatları 2024 yılında da devam etmektedir.

Günümüzde ülkemizin Arap ülkeleri ile artan ticari ilişkileri, kurumsal şirketlerin Arapça diline olan ihtiyacını zorunlu hale getirmiştir. Çağrı Dil kursu olarak, kurumsal şirketlere özel ‘Ticari Ve İş Arapçası’ dersleri vermekteyiz. Kurumsal şirketlerin isteğine bağlı olarak dersler şirket bünyesinde ya da dil okulumuz bünyesinde verilebilmektedir. Kurumlara özel olarak verilen ‘Ticari Ve İş Arapçası’ eğitimleri; kurum çalışanlarının ihtiyaçlarına, çalışma saatlerine ve dil seviyelerine göre düzenlenmektedir. Kurumsal eğitimlerimiz, ticari diyaloglar, yazışmalar, sözleşme metinleri ve ithalat ve ihracat dili gibi iş hayatının tüm alanlarında gerekli olan alanlarda donanımı sağlamaktadır.

Uluslar arası kurumlar tarafın Arap dili yetkinlik belgesi olan, Arapçanın anadil olarak konuşulduğu ülkelerde üniversite eğitimini tamamlamış uzman eğitmen kadromuz ile ilk derslerden itibaren pratik Arapça konuşma becerinizin gelişecektir.

Ankara Arapça Kursları Yorumları

Enes ÖzbaşEnes Özbaş
20:06 01 Jun 24
Yds kursu için Aziz Hoca’dan ders aldım. Dönemin başından itibaren hep öğrencileriyle çok ilgiliydi. Hem dersleri anlatışı hem de öğrencileri motive etme şekli çok başarılıydı. Çok akıcı, sıkmayan eğlenceli anlatımları ve sınava yönelik taktikleri sayesinde 70i geçmeyi başardım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Gönül rahatlığı ile gidebilirsiniz.
Seval CanSeval Can
09:35 10 May 24
Shervin ZahediShervin Zahedi
12:36 05 May 24
Bugra UlusoğluBugra Ulusoğlu
12:47 02 May 24
merhabalar aile birlesimi goethe sinavi icin cagri dil okuluna kayit olmustum ozverili ve tum bilgi birikimini enerjisiyle kursiyerlere aktarabilen Emine Çenli hocaya cok tesekkur ederim Almanca yi sevdiren en iyi hocalardan bir tanesi tesekkurler...
gizem aysertgizem aysert
19:35 29 Apr 24
Eğitim haricinde öğrencilerin sorunlarına çözüm odaklı yaklaşmalarından dolayı tebrik ederim.Tavsiye ederim dil ögrenmek için gayet iyi bir eğitim merkezi
Elif Ceren ÇetinElif Ceren Çetin
10:36 24 Apr 24
Mart ayındaki YDS’ye hazırlanmak için kursa katıldım. Aziz hocamın taktikleri ve konuları basitçe anlatması sayesinde sınavdan 81 aldım, kullandığı kaynaklar da sınava çok yakındı ve sınava yaklaştıkça çıkmış soruları da çözdükten sonra tüm teknikleri oturttum. Başlamadan önce sınavda çıkabilecek paragraflar gözümü korkutuyordu ama Aziz hocamın verdiği yöntemlerle çok kısa sürede soruları çözebildim, kendisine çok teşekkür ederim☺️
kurtulus aytekinkurtulus aytekin
15:07 21 Apr 24
Günaydın
beyza ırkıçatalbeyza ırkıçatal
13:02 29 Mar 24
Bu dönem içerisinde Aziz Hoca’dan YDS kursu aldım. Aziz hocanın verdiği taktiklerle beraber derste verdiği bilgiler ve anlatımı sayesinde sınavlardaki başarı oranım arttı. Ayrıca hocamızın samimiyeti ve güler yüzü sayesinde derse olan ilgim de artmış oldu. İlgi ve alakaları için Çağrı Dil ailesine ve Aziz Hoca’ya teşekkürlerimi iletirim ❤️❤️
Enes KALPAKOĞLUEnes KALPAKOĞLU
14:56 23 Mar 24
Çağrı Dil'e yds kursu için başladım, önceki puanlarım 45-50 arasındaydı, daha kurs bitmeden yds denemeleride 70 i geçmeye başladım ve yökdilden 86.25 aldım. Aziz hocam sayesinde kritik noktaları ve şık eleme yöntemlerini öğrendim. Keyifli ders anlatımı, tecrübesi ve kendinden katarak oluşturduğu samimi bir ortamla işine değer veren ve öğrenciyi teşvik eden biri. Aziz hocama ve Çağrı Dil'e teşekkür ediyorum.
Nil Ceren GençNil Ceren Genç
13:39 20 Mar 24
Elif izciElif izci
07:18 18 Mar 24
Kızımla birlikte İngilizce kursuna yazıldık ilk defa bir yerde kazıklanmadan parayı alana kadar mantığıyla muamele görmeden, sadece iyi eğitim vermeye çalışan insanlarla tanıştık. Maalesef bizim kendi sorunlarımız sebebiyle devam edemedik ama eminim çok verimli bir eğitim olacaktı eğer devam edebilseydik. Çok teşekkür ediyorum isim farklı olduğu için böyle bir öğrencimiz yok demeyin. Aynur - Beren Sarıkaya:))
Özlem BoztepeÖzlem Boztepe
18:53 14 Mar 24
A2 seviyesiyle Aziz hocayla birlikte YDS kursuna başladım, anlatımı ve bilgileri çok faydalıydı, hocalığının yanı sıra samimiyeti ve güler yüzüyle bizlere aile ortamı sundu ve dersleri daha keyifli hale getirdi. Bu da öğrenmemiz için bizi daha çok teşvik etti ve sayesinde ilk defa girdiğim sınavdan 55 alarak yeterli puana ulaştım. Çağrı dil ailesine ve özellikle Aziz hocaya teşekkür ederim 💞
Zehra AlbayrakZehra Albayrak
02:37 14 Mar 24
İngilizce YDS için 3 arkadaş kursa yazıldık. Aziz hoca efsane. Engin bilgi birikimi, özverili çalışması, azmi, çalışkanlığı, her öğrenci ile tek tek ilgilenmesi, derslerinin eğlenceli olması ve nokta atışı tespitleri ile Aziz hocayı tek geçerim. Onun dersine giren ve dediklerini yapan gerçekten 80 civarında not alır. Çok teşekkür ediyorum Aziz hocam ve Çağrı Dil Kursu.
ayşe cengizayşe cengiz
14:46 08 Mar 24
Öncelikle Çağrı Dil kurşunu profesyonelliğinden dolayı tebrik ediyorum. Disiplinli, öğrencilerini takip eden ve eksikliğe, negatifliğe ve devamsızlığa müsaade etmeyecek bir kurum. Ben Almanca öğretmenimiz Hilal hocaya ayrıca çok çok çok teşekkür ederim. Onun disiplini enerjisi ve eğlenceli tavırları ile Almanca öğrenmek muhteşem bir deneyim. Çağrı dil kursunda Hilâl hoca ile çifte ŞANSLIYIM... TEŞEKKÜRLER🙏🙏🙏
Esma SayınEsma Sayın
16:33 03 Mar 24
İngilizce konusunda çok profesyonel ve verimli ders aldığımı Nuray hoca sayesinde hissedebiliyorum 🙂
Emrah HeperEmrah Heper
15:47 03 Mar 24
Ne yapıp ne edip Nuray hanımı elinizde tutmalısınız. 20 yıl dilokulu operasyonu yönetmiş bir öğrenciniz olarak çok iyi bir öğretmen olduğunu söyleyebilirim.
Çağatay KuzÇağatay Kuz
15:41 03 Mar 24
A1 seviyesinde başladım ve B1'deyim ve iyi gidiyor, harika 🙂🙂🙂 🙂
mehmet eryıldızmehmet eryıldız
06:43 29 Feb 24
Arkadaşımın tavsiyesi ile Çağrı Dil Okuluna kaydoldum. Bob hocadan A2 eğitimini aldım ve şimdi B1 eğitimini almaya devam ediyorum. Doğal bir konuşma tarzıyla bize "native-like" İngilizce öğretiyor ve aynı zamanda Amerikan kültürünü anlamamıza yardımcı oluyor. Bob Hoca'nın sınıfında geçirdiğim her an, enerjisi ve sosyal kişiliğiyle doludur. Dersleri sadece bilgi dolu değil, aynı zamanda eğlenceli ve etkileşimlidir. Onunla birlikte, İngilizceyi öğrenmek sadece bir dil becerisi değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı haline geliyor. Kendisi, sınıfımızı sadece bir öğrenme ortamı değil, aynı zamanda bir topluluk haline getiriyor. Onun özverisi ve tutkusu, bizi başarıya taşımak için sınırları zorlamamıza ilham veriyor. Bob Hoca ile çalışmak, sadece İngilizceyi öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda kendimizi geliştirmek ve dünya ile daha derin bir bağ kurmak için bir fırsattır.
İbrahim Özdemirİbrahim Özdemir
20:19 28 Feb 24
Konum olarak güzel yerde. Ders anlatımları güzel. Bob hocadan ingilizce dersi almalısınız. You are amazing Bob.
bakir hasanıbakir hasanı
19:08 28 Feb 24
Çok şey öğrendik çok verimli geldi özellikle Bob hoca çok iyi ve nitelikli bir hocadır
Eylül SevinçEylül Sevinç
15:38 26 Feb 24
İngilizcemi geliştirmek için tercih ettiğim Bob hoca ilk başlarda güleryüzüyle ve sempatikliğiyle ingilizce öğrenme şevkimi artırırken sonradan bu durum tam tersine döndü.Sınıfta yapmis olduğu zorbalıklardan dolayı kursa gitmek bile istemedim. Kendimi dışlanmış hissetmeme sebep oldu. Ben oraya ingilizce öğrenmek için gitmiştim ama dile karşı bir önyargıyla ayrıldım.
Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Arapça Kursu Fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Arapça dünyanın en zor dilleri arasında yer alsa da düzenli çalışma ile bu süreci kolaylaştırmak mümkündür.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
22 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (22)

 1. Ayşe Karaca

  Mart 5, 2018

  Arapça eğitiminizden gerçekten çok memnunum. Materyaller çok yalın ve anlaşılır. Hocamız da harika anlatıyor. Teşekkürler.

 2. Mehmet Ali Köse

  Mart 13, 2018

  Çağrı Dil Okulu’nun Arapça kursu, dilin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkarıyor; her bir ders, yeni bir keşif ve öğrenme deneyimi sunuyor.

 3. Büşra Bulut

  Şubat 15, 2019

  Öğretim metotları modern ve etkili, Arapça’yı bu kadar hızlı öğrenmeyi beklemiyordum.

 4. Dilara Acar

  Mayıs 14, 2019

  Arapça eğitiminizden çok memnunum. Çok teşekkür ederim.

 5. Kenan Reşit

  Haziran 13, 2020

  El-Arabiyye! Ankara’da birçok kurs araştırdım, en iyi kursun Çağrı Dil olduğuna kanaat getirerek 1.5 yıl boyunca Arapça öğrendim ve şu an Dubai’den selamlar. Her şey için teşekkür ederim. Verimli, harika 1,5 yıl geçirdim bu okulda.

 6. Furkan Özer

  Ağustos 9, 2020

  Çağrı Dil Okulu, Arapça öğrenmek isteyen herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 7. Dilek Yıldız

  Eylül 27, 2020

  Arapça kursunda kazandığım pratik yetenekler sayesinde günlük hayatta kolaylıkla iletişim kurabiliyorum.

 8. Gülzemin Koçer

  Eylül 22, 2021

  Yeni başladım gayet de memnunum, yönetim, materyaller, hocalar çok iyi. Herkese salık veriyorum.

 9. Arif Özkan

  Ekim 27, 2021

  Çağrı Dil Okulu’nun Arapça kursu, gerçekten Arapça dilini anlamama ve kullanmama olanak sağladı.

 10. Cemal Öztürk

  Şubat 5, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun Arapça kursu, dilin derinliklerine inmek ve kültürle bütünleşmek için ideal bir fırsat sunuyor.

 11. Burcu Özbay

  Eylül 19, 2022

  Harika bir eğitim ve ortam var herkese tavsiye ederim, iyi günler.

 12. Onur Taş

  Şubat 10, 2023

  Kurs süresince aldığım eğitimle Arapça’yı çok daha hızlı öğrendim.

 13. Yılmaz Demir

  Mart 26, 2023

  Kurs sonunda Arapça’yı anlama ve konuşma yeteneğimde belirgin bir ilerleme gördüm.

 14. Burak Koç

  Mayıs 11, 2023

  Kurs boyunca aldığım geri bildirimler sayesinde Arapça’ yı daha doğru ve etkili bir şekilde kullanıyorum.

 15. Zeliha Korkmaz

  Temmuz 10, 2023

  Öğretmenlerin sıcak yaklaşımı, dil öğrenme sürecini destekleyici bir atmosfer oluşturuyor.

 16. Muhammet Kaplan

  Ağustos 10, 2023

  Online eğitimleriniz mevcut mu ?

  • User Avatar

   Çağrı Dil Kursu

   Ocak 25, 2024

   Evet online arapça eğitimlerimiz mevcut lütfen 0312 232 12 17 numaramızdan iletişime geçiniz

 17. Hacer Yavuz

  Ekim 18, 2023

  Kursun esnek programı sayesinde, yoğun tempomda bile Arapça öğrenmeye devam edebiliyorum.

 18. Mahmut

  Ocak 5, 2024

  Harika bir dil kursu, kardeşimle birlikte kayıt olmuştuk

 19. Nedim

  Ocak 25, 2024

  Merhaba, Arapça kursuna nasıl başvurabilirim?

  • User Avatar

   Çağrı Dil Kursu

   Ocak 25, 2024

   Merhaba! Arapça kursumuza başvurmak için internet sitemiz üzerinden online başvuru formunu doldurabilir veya bize telefonla ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 20. Fatma

  Ocak 25, 2024

  Kurs ücretleri ve ödeme seçenekleri nelerdir?

  • User Avatar

   Çağrı Dil Kursu

   Ocak 25, 2024

   Kurs ücretleri ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için lütfen bize ulaşın. Genellikle kurs ücretleri paketlere göre değişebilir ve peşin ödeme, taksit seçenekleri gibi farklı ödeme seçenekleri sunmaktayız.

 21. Merve

  Ocak 25, 2024

  Öğretmenlerinizin deneyimi ve eğitim geçmişi nedir?

  • User Avatar

   Çağrı Dil Kursu

   Ocak 25, 2024

   Kurs öğretmenlerimiz alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Her bir öğretmenimizin eğitim geçmişi ve uzmanlık alanları hakkında size bilgi verebiliriz.

 22. Erdem Cagilci

  Şubat 27, 2024

  Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır

  • User Avatar

   Çağrı Dil Kursu

   Mayıs 29, 2024

   Değerli öğrencimiz, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Hazım hocamızın dersleriyle ilgili olumlu geri bildiriminiz bizim için son derece değerlidir. Kurumumuz, öğrencilerimize en iyi eğitimi sunabilmek için sürekli çaba göstermektedir. Hazım hocamızın öğrencileriyle kurduğu olumlu ilişkiler ve profesyonel yaklaşımı, eğitimimize katkı sağlamaktadır. İyi dilekleriniz için teşekkür ederiz.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara