İletişimBiz Sizi Arayalım
 

Yabancı Dil Eğitimleri

Arapça Kursu Ankara

Hızlı İletişim

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Yabancı Dil Kursu

Ankara Arapça Kursları

Çağrı Yabancı Dil Okulu olarak, her bireyin kendi ihtiyaçlarına uygun genel Arapça, pratik Arapça ve iş Arapçası eğitimleri sunuyoruz.  Arapça eğitim programlarımız sizi istediğiniz Arapça dil seviyesine ulaştıracak 8 kurluk bir programdır. Çağrı Yabancı Dil Okulu Ankara’da, Arapçayı konuşarak öğrenebileceğiniz tek dil okuludur. Çağrı Dil Okulu, Arapça Kursu Ankara eğitimlerinde başarısını kanıtlamış, eğitim kalitesi ve performansı ile adını duyurmuş nadide eğitim kurumlarındandır. Çağrı Dil Arapça Kursları Ankara genelinde eğitim alabileceğiniz en iyi arapça kursları arasında lider bir kurs olup, başarı garantili eğitimleri ile öğrencilerin kısa sürede gözdesi olmayı başarmıştır. Ankara Çankaya içerisinde yer alan Yabancı Dil Okulumuz, arapça eğitimlerinde 2021 yılında en çok tavsiye edilen ve tercih edilen arapça kursları arasındadır.

Çağrı Dil Okulu’muzda Genel Arapça Kurslarının yanı sıra,

 • Genel Arapça Kursu Ankara
 • YDS Arapça Kursu
 • YÖKDİL Arapça Kursu
 • AOF Önlisans İlahiyat Arapça Kursu
 • YKS Arapça Kursu
 • Basın Arapçası Kursu
 • Çocuk Arapçası Kursu
 • Kur’an Arapçası Kursu
 • Mesleki Arapça Kursu Ankara
 • Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Arapça Sertifikası
 • Arapça Konuşma Kursu
 • Arapça Lehçe Kursu
 • Arapça Yaz Kursu
 • Birebir Arapça Kursu
 • Bayanlara Özel Arapça Kursu Ankara
 • Suriye Lehçesi Ammice Kursu

gibi Arapça’nın ihtiyaç duyabileceğiniz her dalında eğitimler verilmektedir. Ankara’da farklı herhangi bir kurumda bulamayacağınız imkanlar ile donatılmış olan eğitim merkezimiz, Ankara Arapça Kursu Tavsiye edilen kurslar arasında ilk sırada yer almaktadır.

En İyi Arapça Kursu Ankara  : Çağrı Dil Okulu

Çağrı Yabancı Dil Okulu Arapça eğitim kurs standartları uluslar arası dil öğretim standartlarına uygundur ve alanlarında uzman eğitim kadrosu ile verilmektedir. Her türlü teknolojik donanıma sahip sınıflarımızda, uzman eğitmenler ile mesleki ve akademik Arapça eğitiminizi üst düzey donanımla almanızı sağlıyoruz.Her bütçeye uygun Ankara Arapça Kursu Fiyatları 2021 yılında da devam etmektedir.

Günümüzde ülkemizin Arap ülkeleri ile artan ticari ilişkileri, kurumsal şirketlerin Arapça diline olan ihtiyacını zorunlu hale getirmiştir. Çağrı Yabancı Dil kursu olarak, kurumsal şirketlere özel ‘Ticari Ve İş Arapçası’ dersleri vermekteyiz. Kurumsal şirketlerin isteğine bağlı olarak dersler şirket bünyesinde ya da dil okulumuz bünyesinde verilebilmektedir. Kurumlara özel olarak verilen ‘Ticari Ve İş Arapçası’ eğitimleri; kurum çalışanlarının ihtiyaçlarına, çalışma saatlerine ve dil seviyelerine göre düzenlenmektedir. Kurumsal eğitimlerimiz, ticari diyaloglar, yazışmalar, sözleşme metinleri ve ithalat ve ihracat dili gibi iş hayatının tüm alanlarında gerekli olan alanlarda donanımı sağlamaktadır.

Uluslar arası kurumlar tarafın Arap dili yetkinlik belgesi olan, Arapçanın anadil olarak konuşulduğu ülkelerde üniversite eğitimini tamamlamış uzman eğitmen kadromuz ile ilk derslerden itibaren pratik Arapça konuşma becerinizin gelişecektir.

Arapça Kursları Fiyatları Ankara

Arapça kursu fiyatları Ankara şehrinde bulunan eğitim kurumumuzda oldukça ekonomiktir. Birbirinden farklı ders programları ve eğitim paketleri bulunan firmamızdan eğitim almak isteyen öğrencilerimize özel birer kurluk paketler ya da sınava yönelik dil eğitimi paketleri sunulmaktadır.

Bunlara göre belirlenen fiyatlar dahilinde hizmet alabileceğiniz ve gerekli olan her konuda her zaman destek alabileceğiniz profesyonel eğitmenlerimiz, her zaman öğrenci odaklı bir bakış açısı ile hizmet vermektedir. Dil okulumuzun amacı birçok farklı dilde öğrencilere eğitim vermek ve bu konuda yetkinlik kazanmalarını sağlamaktır.

Bu nedenle dil öğrenmek isteyen ya da sınava yönelik dilini geliştirmek isteyenlere en iyi koşullarda dil eğitimi verilmektedir. Eğer arayışınız Arapça Kursu Ankara üzerine ise doğru noktada bulunduğunuzu, bizlere bir telefon uzağınızda olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Arapça Dil Kursu İçerikleri

Arapça dil eğitiminin içeriği temel seviyeden ileri seviyeye kadar uzanan yabancı dil eğitimini, sıfırdan başlayarak öğrencinin kendini ifade edebilmesi, bir olayı anlatabilmesi ve geliştirilen düşüncesi dahilinde olayları anlatabilmesi şeklinde en iyi iletişim düzeyine ulaşmak üzere tasarlanmıştır.

Yabancı dili en iyi şekilde kullanan ve YDS Arapçası gibi eğitim konusunda birçok alanda kendini geliştirmek isteyenlere yönelik olarak da daha kapsamlı eğitimler düzenlenmektedir.

Bireysel ve Grup Dersleri

Özel ders almak isteyen grup ya da kişilere yönelik eğitim veren eğitmenlerimiz, yine genel mi yoksa iş amaçlı ya da sınav amaçlı mı olduğuna göre değişecek olan programlar dahilinde eğitim vermektedir.

Arapça öğrenmek için mesleki Arapça kursu almak isteyenler de vardır ve bu kişiler için de en iyi şekilde mesleklerinde gerekli lan terim ve kavramlar belirlenerek eğitim vereceğimiz için, her öğrencinin amacına göre dil eğitimi önemli bir değişkendir.

Eğitim Süresi

Arapça Kursu Ankara eğitimleri süresi belirlenen kurs saatlerinin yoğunluğuna göre değişmektedir. Her gün 4 ders alan birisi için bir kuru bitirmek daha kısa bir süreyken, haftada 3 ders alan için de süre daha uzun olabilmektedir.

Bu nedenle öğrencinin ve eğitmenin programı dahilinde ders saatleri ve yoğunlukları belirleneceğinden kurs süresi değişmektedir. Ancak ortalama 1 yıl kesintisiz eğitim alarak dilinizi geliştirmeniz mümkün olabilmekte ve akıcı bir konuşmaya sahip olabilmektesinizdir.

Çağrı Dil Arapça Kursları Ankara

Arapça öğrenilmesi zor gibi gözükse de işin içerisine girildiğinde oldukça zevkli hale gelen bir dildir. Bu nedenle de Çağrı Yabancı Dil Okulu’ndan eğitim alarak sizler de Kur’an-ı Kerimin eşsiz içeriğini öğrenebilirsiniz. 8 kur ile Arapça öğrenmek mümkün hale gelmiştir.

Aynı zamanda Ankara’da bulunan Ankara Arapça kursları arasında konuşma sınıfları olan tek arapça dil kursu olarak bilinir. Uluslararası alanda geçerliliği bulunan kurs müfredatımız sayesinde oldukça üst düzeyde bir eğitim alabileceksiniz. Hem de oldukça uzman olan eğitim kadromuz ile konuşma dersleri alarak kısa sürede pratiğe dökebileceksiniz. Çağrı Dil Arapça Kursu 2021 yılında da Ankara’nın en iyi arapça kursu olacaktır.

Genel Arapça Eğitimi

Sınıflar oldukça teknolojik imkanlar ile donatılmıştır. Bu nedenle de kısa sürede Arapçaya hakim olabilmek mümkün hale gelecektir. Arap ülkeleri ile ticari açıdan ve turizm açısından git gide artan iletişimimiz nedeni ile Arapça oldukça gerekli bir dile dönüşmüştür.

Ankara Arapça Kursu içeriğinde Arapça harfleri, sayılar, sorular, tanışma, hitap, vedalaşma gibi sık kullanılan kalıplar, ulaşım, yön, giysi, hayat, eşyalar, duygular gibi gerekli olan her türlü eğitim verilmektedir. Bu sayede öğrenciler Arapçada birbirine benzeyen ses ve kelimeleri ayırt edebilecekler. Artık karmaşık gelen cümleleri rahatlıkla okuyabilecekler.

Arapça Öğrenmenin Faydaları

Bakıldığında karmaşık olan Arapçanın, eğitim alındıktan sonra oldukça kolay olduğu anlaşılmaktadır. Özellikle de Arapça okuma yazma öğrenmek isteyenlerin bu kurs sayesinde artık kolayca hedeflerine ulaşılabileceği görülmektedir. Arapça bilip de konuşamayanların, pratik yaptıkça konuşma diline de hakim olduğu izlenmektedir.

Bunun yanı sıra Arap kültürünü de öğrenip Araplar ile kolay diyalog kurulması sağlanabilmektedir. Arapça eğitim sayesinde değişik soru kalıplarını kullanabileceksiniz. Arapça basit mektuplaşmaların yapılabildiği bu kurs neticesinde Arapça eğitiminin faydaları görülmektedir. Arapça Kursu Ankara ilinde bizden sorulmaktadır.

Son yıllarda Arap ülkeleri ile diyalogların üst seviyeye çıkması Arapça’ya olan ilgiyi artırdı, yani Arap Birliği Arapça Kursu Ankara içerisinde potansiyel kursiyerlerin dikkatini çekti. Arap ülkeleri ile olan ticari çalışmalar ülkemizde Arapça bilen kişi ihtiyacını da artırdı. Arapça öğrenmek sadece dini veya sosyal boyutta değil, ticari ve kariyer boyutunda da sizi geliştirecektir.

Ankara Arapça Dil Kursu Analizi

Arapça Kursunu Çağrı Yabancı dil Okulu’muzdan alan öğrencilerimizin kurs bittiğinde okunan metinleri algılayabilmesi ve analiz edebilmesi gözlemlenmektedir. Aynı zamanda farklı cümle kalıplarını kullanmak da mümkün hale gelmektedir.

Bu kurs sonunda öğrencilerin soru cevaplar halinde Arapça konuşabilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca Cümlenin öğelerine ayrılabilmesi konusunda da öğrenciler uzmanlaşmaktadır. Dinleyerek duyduğunu yazabilme, yazdığını açıklayabilme konusuna da hakim olan öğrenciler Ankara’da Arapça Kursu okumanın faydalarını görmektedir. Eğitimlerimize katılıp kursumuzu tamamlayan tüm öğrencilerimiz, Ankara arapça kursu tavsiye olarak Çağrı Dil okulunu göstermektedirler.

Çağrı Dil Okulu Avantajları

Çankaya Arapça kursu arayışında olan potansiyel kursiyerler, gerek etrafından gerek internetten ankarada arapça kursları araştırmalarına giriyorlar ve karşılarına Çağrı Dil Okulu başta olmak üzere birkaç farklı ankara arapça kursu çıkabiliyor. Dil öğrenmek zaman ve emek alan bir süreçtir. Alanında uzman eğitmenler tarafından , son derece teknolojik sınıflarda, kaliteli materyallerle eğitimler verilmeli ve eğitim süreci doğru takip edilmelidir. Bu imkanların sağlanmadığı kurumlara giderek arapça öğreniyorum sanan öğrenciler ne yazıkki hem maddi hem manevi kayıplara uğramaktadırlar. Arapça öğrenmek yukarıda Arapça Bilmenin Faydaları paragrafımızda bahsettiğimiz sebeplerden dolayı oldukça önemlidir. Siz de arapça öğrenmek istiyorum diyorsanız , arapça konuşma bilmem kariyerim için iyi olur diyorsanız ve Ankarada arapça kursu arıyorsanız, Çağrı Dil Okulu Arapça Kursu Ankara Kızılay içerisinde merkezi konumunda sizleri de ağırlamaktan gurur duyacaktır.

Ankara arapça kursu fiyatları hangi seviyelerde ?

Arapça kursu fiyatları kur bazlı değişmekte olup, öncesinde öğrenciye seviye tespit sınavı yapıldıktan sonra alması gereken kur sayısı hesaplanmalıdır.

Ankara Arapça Kursu Tavsiye

Çağrı Dil Arapça Kursları Ankara’nın en çok tavsiye edilen arapça kursları arasında yer almaktadır.

https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/home_inner_02.png

Çağrı Dil’de

Yerin Her Zaman Hazır

Geleceğine yatırım yapmanın tam zamanı. Yüz yüze ve online eğitimler Çağrı Dil Eğitim Merkezi’nde hemen harekete geç.

Kurs Seviyeleri

Toplam 8 seviyeden oluşmaktadır;

 • Giriş 1-2
 • Başlangıç 1-2
 • Orta 1-2
 • İleri 1-2

Silsiletü’l-Lisan Kitap İçerikleri  ( 1-2-3-4-5-6-7-8 )

Giriş 1-2 Kitap İçeriği

Ana dili olmayıp Arapça öğrenmek isteyenler için köşenin baş taşı olarak sayılmaktadır. Bütün günlük işlevlerini kapsayan giriş kitabı aslında iki kitaptan oluşup aşağıdaki bütün konuları kapsamaktadır:

 • Arapçanın harfleri (telaffuz, okunuş ve yazılışları), sayılar, basit soru cümleleri, tanışma ve tanıştırma, vedalaşma, bitişik ve ayrı zamirler, hareket ve med harfleri arasındaki farkları vurgulamak, diller ve ülkeler, yoluculuk, havalimanında, tren istasyonunda, sık kullanılan kalıp ve tabirler..
 • Ulaşım, yönler, cer harfleri, işler ve meslekler, soru ve cevap, soru edatları, iletişimler, karmaşık ve kombine sayılar( iki haneden fazla), mektuplaşma, aile ve aile fertleri, günlük işleri, saatler..
 • Giysiler, lokantada, mutfakta, saatler ve randevular, sıfatlar, şekiller, hacimler ve boyutlar, renkler, ev bölümleri, mobilya ve beyaz eşya, ev kiralama..
 • Alışveriş, , işaret isimleri, tartışma( katılma, kabullenme, karşı çıkma) , iş görüşmesi, yıl mevsimleri, günler, aylar ve tarihler, boy ve kilo, kır/köy hayatı, şehir hayatı, iyelik zamirleri..
 • Hisler ve duygular, aile hayatı, duyu/ algılama organları, insan vücudu organları, sağlık, hava durumu, hayvanlar ve ona örnek olarak papağan hayatı..
 • Hotelde, turistik geziler ve turlar, tarihi eserler ve yerleri, özel günler, mezuniyet törenleri, bayramlar, hastanede, poliklinikte, hayaller ve umutlar, gelecek..

Bu iki kitap sonunda Öğrencilerimizin Kazanımları

Bu iki kitap bitikten sonra öğrenciler aşağıdakileri yapabilmeleri beklenir:

 • Arapça birbirine benzer kelime ve sesleri ayırt edebilme
 • Arapça Okuma ve yazma
 • Basit ve karmaşık cümleleri yazabilme/ konuşabilme
 • Soruları anlayıp cevap verebilme
 • Değişik soru tiplerini kullanabilme
 • Bütün günlük hayatta Arapça kullanabilme
 • Arapça bilenlerle Arapçayla ( makbul bir şekilde) iletişim kurabilme
 • Arap kültürünü anlayıp Araplarla iyi bir şekilde iletişim kurabilme
 • Genel Arapça kullanarak basit mektuplaşma işlemlerini yapabilme
Başlangıç 1-2  Kitap İçeriği

Giriş kitabını bitirenler için uygun bir seçenektir. Bu kitap, Giriş kitabındaki yeterinceKelime, gramer ve kalıp temeli olanlar için tasarlanmıştır. Bu kitabın esas amacı Arapça değişik cümleleri değişik şekillerde kurmak ve Arapçanın esas gramerlerini anlatmaktır.

Başlangıç kitabı aşağıdaki konuları kapsamaktır:

 • Adetler ve günlük hayatı, ev ve bölümleri, mobilyalar ve ev dekorasyonu, sağlık ve hastalıklar, alışveriş, spor..
 • Seyahat ve yolculuk, sofra ve yemekler, sağlığa zararlı ve faydalı davranışlar, hasta ziyareti, hayvanlar ve hayvan besleme, kıyafet çeşitleri, sanayi ve fabrikalar, kağıt ve cam sanayi tarihi..
 • Seyahat ve farklı ülkeleri tanımak, eğlence, tatiller, özel günleri kutlamak, yiyecek/ içecek ve çayın bulunuş hikayesi, astroloji ve ünlü astroloğun hikayesi,  geçmiş ve şimdiki iletişim araçları, kötü ve iyi ahlaklar, ülkeler ve özellikleri, güney kutbu, Bağdat şehrinin tarihi, eski günler ile şimdiki hayat arasındaki fark, mevsimler ve mevsimlerdeki insanların adetleri.

Bu iki kitap sonunda Öğrencilerimizin Kazanımları

Başlangıç kitap bitince öğrenciler aşağıdakileri yapabiliyor olmaları beklenir:

 • Okunan ve/veya dinlenen metin analizi yapabilme
 • Değişik cümlelerin zamanlarını ayırt edebilme
 • Değişik şekillerde Arapça cümleleri kurabilme
 • Bağlaçları uygun bir şekilde kullanabilme
 • Tekil, ikil ve çoğul kavramlarını kavrayabilme
 • Yazılıp okunmayan ve okunup yazılmayan harfleri ayırt edebilme
 • Fiilleri çekimliye bilme
 • Değişik nesne zamirlerini fiille kullanabilme
 • Soru cevap şeklinde diyaloglar yapabilme
 • Belirli ve belirsiz ayrımı yapabilme
 • Lazım fiille( nesne gerektirmeyen fiiller) ve mutaadi fiiler( nesne gerektiren fiiller) ayrımını öğrenme
 • İsim cümlesindeki haber, mübtede, isim ve sıfat tamlamasını ayrımını yapabilme
 • İsmi-mevsul kullanabilme
 • Diğerlerle Arapçayı kullanarak iyi bir şekilde iletişim kurabilme
 • Dinleme metinleri/ konuşmayı anlayabilme( iyi bir şekilde)
 • Arapçanın basit ve karmaşık cümle düzenini anlayabilme
Orta 1-2 Kitap İçeriği

Bu kitap giriş ve başlangıç kitaplarını bitirip Arapça cümlelerini değişik şekillerde kurabilenler, Arapçanın esas gramerlerini bilen ve kelime/kalıp haznesi olanlariçin uygun bir seçenektir. Bu kitabın temel amacı Arapçanın değişik cimlerini birbirine bağlamak, kısa metinler oluşturabilmek ve öğrencinin Arapça kelime, kalıp ve kültür haznesini zenginleştirmektir.

Bu kitap da iki kitaptan oluşup aşağıdaki konuları kapsamaktadır:

 • Uzay ve insanoğlunun uzayda yaşam hayali, bilime/ araştırma ve ikisindeki akıl rolü, gemi icadı, müzik ve müziğin insan üzerindeki etkisi, çocuk yetiştirme ve bu süreçteki sorunları , hayatta mutluluk, meslekler ve işler, gazetecilik, televizyon ve sinema, toplum hizmetindeki toplum dernekleri ve sivil toplum kuruluşlarının rolü( yetimhane ve ruh hastaneleri örenek olarak).
 • Toplum adabı ( adab-ı muaşeret) ve toplumdaki önemleri, eski hatıralar, eski dünya medeniyetleri, toplum tabakaları, barış ve savaş..
 • Dünyada değişik kültürler ve aralarındaki farklar, gezegenimizdeki bitkiler ve bu bitkilerin çeşitli faydaları, hurma ağacı, matematik ve önemi, sıfırın bulunuşu ve önemi, geçmiş ve şimdiki zamanda keşifler, ünlü bir casus, gelecek hayalleri ve insan beklentileri.
 • Kirlilik( çeşitleri, nedenleri ve zararları), doğal afetler, depremler, volkanlar, güneş ve ay tutulması, eski ve modern medeniyetler, Japonya ve Betra şehri,yapı-inşaat, tarih ve bilginler, su( çeşitleri ve önemi).

Bu iki kitap sonunda Öğrencilerimizin Kazanımları

Bu iki kitap bitince öğrencileri aşağıdakileri yapabiliyor olmaları beklenir:

 • Değişik olumsuz formlarını kullanabilme
 • Hemze’yi doğru bir şekilde yazabilme
 • Mebni ve Murab fiilleri öğrenme
 • Mekan ve zaman zarflarını kullanabilme
 • Nakis fiiller ve fiile benzer herfleri kullanabilme
 • Mutel fiilleri zamirlerle kullanabilme
 • Tek nesne gerektiren ve birden fazla nesne gerektiren fiileri ayrımın yapabilme
 • Bağlaçları düzgün bir şekilde kullanabilme
 • Şart( koşullama) üslubunu değişik şekilleriyle kullanabilme
 • Kısa Arapça metinleri düzgün bir şekilde yazabilme
 • Arapça bilenlerle güzel bir şekilde iletişim kurabilme
 • Değişik konuları tartışabilme
 • Gerek yazma gerek konuşma gerek ise anlama iyi seviyeye ulaşma
İleri 1-2 Kitap İçeriği

Bu kitap, giriş, başlangıç ve orta kitaplarını bitiren, konuşması, yazması, anlaması ve kelime/ kalıp hazinesi güçlü olanlar için uygun bir seçenektir. Bu kitabın esas amacı Arapçanın ileri gramerlerini anlatmak, uzun metin analizi yapmayı öğretmek, konuşma beceresini yüksek seviyeye geliştirmektir.

Bu kitap da iki kitaptan oluşup aşağıdaki konuları kapsamaktadır:

 • İnsan hakları, kültür, kültürdeki kitabın rolü, insandaki güzel ahlaklar, alçakgönüllülük, modern kitap yayın evleri, tıp, ünlü bir tıp doktoru, kısa öykü..
 • Divan edebiyatı, , Arap edebiyatı.
 • Ekonomi, ünlü bir iş adamı, Malezya, Arap edebiyatından kısa bir hikaye, bir şiir parçası, arap medeniyeti ve Arap medeniyetinden ünlü bir kişi, medya ve onun önemi..
 • Arap şiirleri, halk sanatları, tıp ve tıpın tarihi, geçmişten günümüze psikoloji ve cerrahi.

Bu iki kitap sonunda Öğrencilerimizin Kazanımları

Arapça Kursu Ankara eğitimlerimiz süresince, bu iki kitap bitince öğrencilerin aşağıdakileri yapabiliyor olmaları beklenir:

 • Sıfat-müşebehe’yi kullanabilme
 • Hal’ı bütün çeşitleriyle kullanabilme
 • Sıfat ile Hal ayrımını yapabilme
 • Edilgen formlarını kullanabilme
 • Mankus ve maksur isimlerini kullanabilme
 • Meful li eclihi’yi kullanabilme
 • Memnu men sarf’ı öğrenme
 • Tevkid ve kasam üsluplarını öğrenme
 • Mastarlari öğrenme
 • İstisna ve Nida üsluplarını kullanabilme
 • Şaşırma üsluplarını kullanabilme
 • Tevdil babını öğrenme
 • Kasr üslübünü öğrenme
 • Alet isimleri öğrenme ( formlar)
 • Vesl ve kate hemzeleri ayrımını yapabilme
 • Arapça bilenlerle etkin bir şekilde konuşabilme
 • Sağlam ve düzgün bir şekilde yazabilme
 • Uzun metinleri yazabilme
 • Profesyonelce değişik konuları tartışabilme
 • Arapça’yı rahat bir şekilde anlayabilme
 • Arapça kitapları, gazeteleri veya değişik kaynakları okuyup anlayabilme
Neden Arapça Öğrenmeliyiz?

İletişim

Arap dili tüm dünyada en çok konuşulan beşinci dil olma özelliği ile Suudi Arabistan, Mısır, Libya, Fas, Tunus, Cezayir, Birleşik Arap Emirlikleri, Irak, Suriye, Yemen, Bahreyn ülkelerinde konuşulmaktadır.

İş Dünyası

Son yıllarda şirketlerin yaptığı yatırımlar ve artan ticari ilişkiler Arapçayı en çok tercih edilen yabancı dillerden biri haline getirmiştir. Arapça öğrenerek kariyeriniz için en etkili adımı atmış olursunuz. Arapça Kursu Ankara içerisinde en iyi dershane olan Çağrı Dil Okulu’nda alınmalıdır.

Kültür

Arapça dil eğitimi AÖF İlahiyat Ön lisans öğrencileri ve YDS Arapça sınavına girecek adaylar için zorunlu olmakla birlikte lisans, yüksek lisans ve doktora akademik çalışmalarında gereklidir. Kutsal kitabımız olan Kuran’ı Kerim dili olan Arapça, dini eğitim ve din kültürü donanımı açısından önemli bir yere sahiptir.

Ankara Arapça Kursu Materyalleri

Arapça Kursu Ankara eğitimleri süresince kullanılan Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesinin Dubai menşeli Silsiletü’l-Lisan kitapları seviyelerin hedeflerine göre tasarlanmış ve teknolojik alt yapı desteklenmiştir.

Birebir Özel Dersler/ VIP

Kurs İçeriği

Kurslarımız kişilerin ihtiyaçlarına ve amacına odaklanarak en kısa zamanda hedefine ulaşması için birebir eğitim programı olarak düzenlenmektedir.

Ankara Arapça Kursu Amacı

Seviye tespit sınavı ile kişinin ihtiyacı olan eğitim seviyesi belirlenir. Kişiye özel hazırlanan eğitim programı ile hedefe ulaşması sağlanır.

Kimler Katılabilir?

Zamanı kısıtlı, grup çalışmalarına katılamayan, özel alanlarda eğitime ihtiyaç duyan kişiler için uygundur. Kurumsal firmalar veya bireysel katılımcılar birebir ve 2-3 kişilik VIP gruplar halinde kendi ofislerinde ya da Dil Okulumuzda özel ders alabilmektedirler.

Kurs Materyalleri

Arapça Kursu Ankara eğitimlerimizde kişinin ihtiyaçları doğrultusunda her türlü öğretim teknik ve materyalleri kullanılmaktadır.

Programın Süresi

Dil kursumuzdan ders almak isteyen kişinin ihtiyaçlarına göre program süresi değişkenlik göstermektedir.

Giriş
Seviye

Orta
Seviye

İleri
Seviye

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Ayrıcalıkları

Çağrı Dil Eğitim Merkezi ile ayrıcalıklı eğitimi keşfetmeye hazır mısınız? Anadili eğitmenleri tarafından dilediğiniz dili istediğiniz seviyede öğrenebilirsiniz. Modern eğitim anlayışı ile siz değerli öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.

Öğretim stratejisi olarak öğrenci merkezli iletişimsel eğitim metodunu benimseyen, konuşma ağırlıklı eğitim sistemine sahiptir.
Eğitimlere %90 katılım gösteren, başarı ortalaması olan %60’ın altındaki öğrencilerimize sınırsız kur tekrarı imkânı sunuyoruz.
Öğrencilerimizin gelişimlerini ölçüp, ihtiyaçlarını tespit edip tamamlama, öğrencinin ders katılımlarını raporlama sistemidir.
Eğitimlerimizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra başarılarınızı gösteren, kullanabileceğiniz bir başarı sertifikası alırsınız.
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/hero_team.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/speech_bubble_outline_04.png

„Kuşkusuz Ankara’nın en kaliteli Dil Okulu. Ben çok memnunum.”

Serap Korkut
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Bir dil eğitimi nasıl verilir? Bunu görmek ve tatmak isteyen Çağrı’ya gelsin. Teşekkürler Çağrı.”

YUNUS BAKIR
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_02.png

„Arkadaşlarım aracılığı ile kursu öğrenmiştim kendim araştırma yaptım herkes çok memnun.”

Nihal Özgün
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Kaliteli eğitiminiz için çok teşekkürler. Dil öğretimi kesinlike bu okuldaki gibi olmalı.”

Murat Kara
Öğrenci

30 Dünya Dilinde Eğitim

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Yüzlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı DilOkulu’nu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/logo-beyaz-renkli-web-02.png

Çağrı Yabancı Dil Okulu;  yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur.

İletişim
Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
Pazartesi-Pazar 09.00 - 21.30
ankara dershane
ceza avukatı
yeminli tercüme ankara