AÖF İlahiyat Ön Lisans Arapça Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nun Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi AÖF İlahiyat Ön Lisans Arapça Kursu'nda eğitiminize kaliteli bir destek ile deneyim yaşayın.
5.0
(5)
102 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

AÖF İlahiyat Ön Lisans Arapça Kursu Ankara kurs sayfamızda bulunmaktasınız. Açık öğretim Fakülteleri İlahiyat Ön Lisans Bölümü ya da diğer bölümlerin yabancı dil derslerinden olan Arapça artık engel olmaktan çıkıyor.

AÖF İlahiyat Ön Lisans Arapça Kursu Ankara

Ankara’nın en büyük ve en iyi eğitim kurumlarından olan Çağrı Yabancı Dil Okulu, başarılı eğitim kadrosu ile öğrencilere istediği notları almaları konusunda destek olmaktadır. Hiç dil bilmeyenlere özel ve AÖF kitabına uygun şekilde hazırlanan müfredat doğrultusunda işlenen dersler, kredili sisteme uygun olarak verilmektedir.

AÖF müfredatında tecrübeli eğitmenler ve test tekniğine uygun alıştırmalar ile en iyi şekilde sınava adapte olmanız sağlanmaktadır.

İlgili Kurs: Arapça Kursu Ankara

AÖF Arapça Kursları Eğitim Programı

Güz dönemi için; Ekim ayında başlayan kurslar Ocak ayına kadar devam eder. Bahar dönemin de ise Şubat ayından Mayıs ayına kadar devam etmektedir.

Kurslar, bir dönem için haftada bir gün 3 saatten oluşmaktadır. Konu anlatımlarından sonra sık sık soru çözümleri yapılır. Ayrıca, Arapça çıkmış sorular üzerinden yapılan çalışmalar ve tekrarlar sayesinde öğrenme pekiştirilir. Devamsızlık yapılmadığı ve günlük tekrar yapıldığı sürece sınavlarda başarılı olmak kaçınılmazdır.

 • Kredili Sisteme Uygun Eğitim!
 • AÖF Kitabına Göre Eğitim!
 • Test Tekniğine Alıştırma!
 • Soruların Püf Noktaları !
 • Tecrübeli Öğretmen Kadrosu!

GÜZ DÖNEMİ

a) Ara Sınav

1.Sınıf -1.Kitap-6 Ünite
2.Sınıf -3.Kitap-6 Ünite

b) Dönem Sonu Sınavı

1.Sınıf -1.Kitap-10 Ünite
2.Sınıf -3.Kitap-10 Ünite

BAHAR DÖNEMİ

a) Ara Sınav

1.Sınıf -2.Kitap-6 Ünite
2.Sınıf -4.Kitap-6 Ünite

b) Dönem Sonu Sınavı

1.Sınıf -2.Kitap-10 Ünite
2.Sınıf -4.Kitap-10 Ünite

AÖF Dil Kursları İle İlgili Genel Bilgiler

 • AÖF Güz Dönemi Kursları: Ekim’den Ocak Ayına kadar (60 Ders- 16 Hafta),
 • Dönem Sonu Kursları: Şubat’tan Mayıs Ayına kadar (60 Ders-16 Hafta)
 • Kurslarımız hafta bir gün 3 derstir.
 • Derslerimiz konu anlatımlı ve soru çözümlüdür.
 • Sınav öncesi daha önce çıkmış sorular üzerine yoğun program uygulanır.
 • Devamsızlık yapmayan, tekrarlarını günlük olarak yapanlar rahatlıkla başarırlar.

Ankara AÖF İlahiyat Ön Lisans Arapça Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Aöf İlahiyat Önlisans Arapça Kursu : Çağrı Dil Aöf İlahiyat Önlisans Arapça Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr
Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

AÖF İlahiyat Ön Lisans Arapça Kursu Fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

İlahiyat (Arapça) Önlisans Programı, lise mezuniyeti, yaşı ve mesleği ne olursa olsun herkese açık, büyük toplum kesimlerini doğru dinî bilgiyle buluşturmayı amaçlayan bir programdır.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Emre Kaplan

  Nisan 24, 2023

  Arapça öğrenmek için Çağrı Dil Okulu’nun Arapça kursunu araştırdım ve çok olumlu yorumlar buldum. Kursa başladıktan sonra yorumların gerçek olduğunu gördüm. Kurs mükemmel.

 2. Burak Çetin

  Haziran 18, 2023

  AÖF önlisans ilahiyat arapça kursu için Çağrı Dil Okulu’nu tercih ettim ve çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Kurs sayesinde arapçamı çok geliştirdim. Teşekkürler Çağrı Dil Okulu!

 3. Rukiye Erdoğan

  Ağustos 21, 2023

  Arapça öğrenmek için Çağrı Dil Okulu’nun Arapça kursunu tercih ettim. Kursun içeriği çok kapsamlı ve öğretici. Öğretmenler çok başarılı ve motive edici. Kesinlikle tavsiye ederim

 4. Filiz Kara

  Ekim 18, 2023

  Arapça öğrenmek için Çağrı Dil Okulu’nun Arapça kursuna başladım. Kurs çok verimli ve öğretici. Öğretmenler çok başarılı ve ilgili. Kursu herkese tavsiye ederim

 5. Ömer Koç

  Kasım 10, 2023

  AÖF önlisans ilahiyat arapça kursu için Çağrı Dil Okulu’nu tercih ettim ve çok memnun kaldım. Öğretmenler alanında uzman ve deneyimli. Materyaller zengin ve güncel. Sınıf ortamı arkadaş canlısı ve öğrenmeyi kolaylaştırıyor.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara