İletişimBiz Sizi Arayalım
 

Sınav Eğitimleri

Arapça YDS Kursu Ankara

https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/12/arapca.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Sınav Eğitimleri

Ankara Arapça YDS Kursları

YDS Arapça Eğitimi

Akademik kariyer açısından oldukça önemli olan YDS için Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda YDS Arapça Hazırlık Kurslarıverilmektedir.

Bu kurslara katılmak isteyen adayların, en az orta seviyede Arapça bilmeleri ön şarttır. Orta seviyede bir Arapça dili hakimiyeti olan adaylar, eğitim sonrası genelde istedikleri puanı alabilirler. YDS kurslarına katılmak isteyen adaylar gerekli görüldüğünde Seviye Tespit Sınavına (STS) alınırlar.

Sınav sonucuna göre her öğrenci için özel bir plan belirlenir ve en kısa sürede adaptasyon süreci ve sınava hazırlık çalışmalarına başlanır.

YDS Arapça Eğitimi Nasıldır?

YDS Arapça Eğitimi Ankara Kızılay’daki dil okulumuzda verilmektedir. İlk konularda genel bir tekrar yapılarak tüm YDS konuları işlenir. Her alanda modern metinler analiz edilir. Okuma-anlama geliştirilir. Kelimelerin eş ve zıt anlamları öğretilir. Daha sonra geçmiş yıllardaki YDS testleri üzerinden gidilerek, farklı kaynaklardan özenli bir şekilde seçilmiş sorular çözümlenir.

En çok yapılan yanlışlar, şaşırtıcı ve tuzak sorular, en fazla kullanılan kelimeler konusunda çalışmalar yapılır. Her soru için soruya yaklaşım tekniği en iyi şekilde anlatılır.

Sınav Tekniği Eğitimi

YDS türü sınavlarda, çok iyi yabancı dil bilmek yeterli değildir. Çünkü sınav tekniğini bilmek oldukça önemlidir. Zamanı iyi kullanamadığından yakınan birçok aday sınav tekniğini bilmediği için başarısız olmaktadır.

Sınav tekniği, ezber işi değil, mantığın iyi şekilde kullanılması ile öğrenilir. Bunun için en iyi şekilde teknik sorular çözülmeli ve bol bol egzersiz yapılması gerekir.

Yıllardır YDS eğitimleri veren eğitimcilerin ders verdiği kurumuzda başarılı bir şekilde sınava hazırlanabilirsiniz.

Kelime ve Paragraf Soruları

En çok zorlayan soru modelleri arasında olan kelime bilgisi ve paragraf soruları, doğru ezberleme tekniği ile kursiyerin başarılı olmasını sağlamaktadır.

Zamanın en iyi şekilde kullanımı ve sorunun doğru anlaşılması için sınav tekniklerinin önemli bir şekilde öğretilmesi gerekmektedir. Doğru teknikler ve soruyu anlama konusunda uzman olan öğretmenler tarafından verilen eğitimler, adayların başarılı bir şekilde eğitim almasını sağlamaktadır.

Deneme Sınavları

Deneme sınavının bol olması her açıdan fayda sağlamaktadır. Her konu sonunda çözülen deneme sınavları sayesinde konuların pekişmesi sağlanırken, zamanın da en iyi şekilde kullanılması sağlanmaktadır.

Adayların kendilerini denemesi ve hız kazanması açısından yapılan deme sınavları en güncel sorulardan ve farklı kaynaklardan seçilmektedir.

Sınıf Kontenjanı

Eğitim konusunda başarılı olmanın en önemli etkenlerinden olan sınıf mevcudu, Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda 5 – 12 kişi arasında değişmektedir.

Bu da kursiyerlerle daha yakından ilgilenmeyi sağlamaktadır.

Giriş
Seviye

Orta
Seviye

İleri
Seviye

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Ayrıcalıkları

Çağrı Dil Eğitim Merkezi ile ayrıcalıklı eğitimi keşfetmeye hazır mısınız? Anadili eğitmenleri tarafından dilediğiniz dili istediğiniz seviyede öğrenebilirsiniz. Modern eğitim anlayışı ile siz değerli öğrencilerimize eğitim vermekteyiz.

Öğretim stratejisi olarak öğrenci merkezli iletişimsel eğitim metodunu benimseyen, konuşma ağırlıklı eğitim sistemine sahiptir.
Eğitimlere %90 katılım gösteren, başarı ortalaması olan %60’ın altındaki öğrencilerimize sınırsız kur tekrarı imkânı sunuyoruz.
Öğrencilerimizin gelişimlerini ölçüp, ihtiyaçlarını tespit edip tamamlama, öğrencinin ders katılımlarını raporlama sistemidir.
Eğitimlerimizi başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra başarılarınızı gösteren, kullanabileceğiniz bir başarı sertifikası alırsınız.
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/04/hero_team.png
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/05/speech_bubble_outline_04.png

„Kuşkusuz Ankara’nın en kaliteli Dil Okulu. Ben çok memnunum.”

Serap Korkut
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Bir dil eğitimi nasıl verilir? Bunu görmek ve tatmak isteyen Çağrı’ya gelsin. Teşekkürler Çağrı.”

YUNUS BAKIR
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_02.png

„Arkadaşlarım aracılığı ile kursu öğrenmiştim kendim araştırma yaptım herkes çok memnun.”

Nihal Özgün
Öğrenci
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2019/03/testimonials_03.png

„Kaliteli eğitiminiz için çok teşekkürler. Dil öğretimi kesinlike bu okuldaki gibi olmalı.”

Murat Kara
Öğrenci

30 Dünya Dilinde Eğitim

Çağrı Dil Eğitim Merkezi

Yüzlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı DilOkulu’nu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
https://cagridilokulu.com.tr/wp-content/uploads/2020/11/logo-beyaz-renkli-web-02.png

Çağrı Yabancı Dil Okulu;  yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur.

İletişim
Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
Pazartesi-Pazar 09.00 - 21.30
ankara dershane
ceza avukatı
özel eğitim merkezi ankara
yeminli tercüme ankara
ankara sanal ofis