Hazırlık Atlama Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Hazırlık Atlama kursları ile harika bir sınav deneyimi yaşayın.
5.0
(5)
405 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Üniversitelere yerleştirilen öğrencilerin, İngilizce bilgilerinin ölçüldüğü ve yeterliliklerinin belgelendiği hazırlık sınıflarını atlayarak, iş hayatınıza bir yıl erken atılmak mümkün. Uzun süren bir üniversite hazırlık sürecinin ardından, özellikle sınava 1 yıl kala kazanılan yoğun tempoda, İngilizce’ ye olan yakınlık oldukça azalmakta ve üniversitelere girdikten sonra yapılan hazırlık atlama sınavlarında başarı oldukça düşük kalmaktadır. Bu durumu engellemek, belki zaten üniversite sınavını ikinci yılda kazanmış ve vakit kaybına tahammülü olmayan öğrencilerin önünü açmak adına, başarısız bir hazırlık yılı geçirmiş öğrencilerin 1. sınıfa başlayabilmesi adına, ÇAĞRI DİL OKULU  olarak hazırlık atlama kurslarımızı öğrencilerin hizmetine sunmaktayız.

IELTS, TOEFL, YDS vb. birçok sınava hazırlık kursunda olduğu gibi, Hazırlık Atlama Kurslarında da aynı kalite ve etkinlikte hizmetini sürdüren ÇAĞRI DİL OKULU , tüm üniversitelerin sınavlarına uygun materyaller ile öğrencilerini başarıya taşımaktadır. İngilizce potansiyelinizi ortaya çıkartmak, bilgilerinizi tazelemek, yeni bakış açıları sağlamak ve farklı bilgi birikimleri edinmenize yardımcı olmak ve nihayetinde sınavda başarıyı yakalamak bu kurslarımızın temel hedef ve getirileridir.

Hazırlık Atlama Sınavları (proficiency), Ankara’ da birçok üniversitede uygulanmaktadır. Aynı şekilde Türkiye’nin birçok yerinde de uygulanan hazırlık atlama sınavları için kursumuza katılım profilleri birçok ilden çeşitlilik göstermektedir. Genelde üniversiteler kendi sınavlarına farklı isimler vererek, bir kendine münhasır sınav oluşturmakta ve bu sınavların içeriği temel olarak aynı olsa da farklı detaylarla şekillenmektedir. Örneğin:  EPE (ODTÜ), HUPE (HACETTEPE), COPE (BİLKENT), ITP (TOBB), PRO (ATILIM).  Bu şekilde farklılaşmış sınavlar için, her zaman iyi İngilizce bilgisi yeterli olamamkta ve bazen sınava özel çalışmalar ile ancak sonuca ulaşılabilmektedir. Bu bağlamda ÇAĞRI DİL OKULU, öğrencilerini gireceği sınava hazırlarken, farklı bir yol, farklı bir sistem izlemekte ve öğrencilerine gerekli olacak eğitimleri verip, sonuca ulaştırmaktadır.

Hazırlık Atlama Kursu’na Katılırsam Başarı Gelir mi?

 •  Bu kurslardaki ilk hedefimiz, İngilizce seviyenizi çok aşağıdan çok yukarıya çekmek yerine, sizi kısa sürede sınavı geçebilecek hale getirmektir. Amaç öğrenciyi sınav sistemine uygun hazırlayıp, yeterli geçme puanını aldırmaktır.
 •  Hazırlık atlama kurslarında, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu gramatik bilgi, dilbilgisi konuları etken ve hızlı biçimde işlenir. Sınav teknikleri ile de gramer soruları hızlı ve doğru şekilde çözülür.
 •  Sınavda çok ihtiyacınız olan kelime bilgisi için, karşınıza en çok çıkacak ve çıkma ihtimali yüksek olan kelimelerin bir derlemesi yapılır ( yaklaşık 1.500 kelime ) ve bu kelimelerin ezberlenmesi DEĞİL, kullanarak, sürekli öğrenci ile karşı karşıya getirilerek ÖĞRENİLMESİ sağlanır. Sınava kadar bu kelimeler, tekrarları, ek dersleri ve verilen okumalar sayesinde tam olarak pekişmiş olacaktır.
 •  Sizleri en çok yoracak olan uzun paragraf okuma sorularında, paragraf içerisinde belli alanlarda gerekli gruplamaları yaparak, sorular geldiği zaman tekrardan tüm paragrafı okumak yerine, grupladığımız, o soru ile ilgili 2 veya 3 satır içerisinden cevaplar bulunmaktadır. Bu da hızınızı ve zihinsel yorgunluğunuzu çok ciddi bir biçimde olumlu etkilemektedir.
 •  Yazma (writing) snavlarında, sınavda karşınıza çıkabilecek olan muhtemel essay konu ve türleri konusunda çok ciddi bir eğitime tabi tutulacağınız için, daha önceden zihninizde yer etmiş kalıp ve writing teknikleri ile hızınız ve konu bütünlüğünüz en üst düzeyde olacaktır.
 •  Dinleme bölümü, öğrencilerimizin zorlandığı bölümlerden olabilen bu bölüm, üniversitelerin soru tarzına göre öğrencilerin bol alıştırma, tekrar yapmaları sağlanarak bu alanda başarı için tüm imkanlar kullanılmaktadır.
 •  Konuşma bölümü ise belki de öğrencilerimizn en zorlandığı alan olarak ön plana çıkmaktadır. Bu alana yönelik konuşma teknikleri üzerinde sınıf içinde çalışmaların yanısıra, birebir olarak da eğtimler verilmektedir.
 •  Eğitim materyalleri ve kaynakları, kurslarımıza katılan öğrencilere ücretsiz olarak verilmektedir.
 •  Kursumuzun son aşamasında ise DENEME SINAVLARI yapılarak, öğrencilerimizin net durumları göz önüne alınmakta ve son eksiklikler giderilmektedir.

Hazırlık Atlama Kursu’na Kimler Katılabilir ?

 •  Üniversite sınavını kazanıp, hazırlık sınıfını da geçmek isteyen öğrenciler
 •  Bir yıl hazırlık okumuş fakat sınıfında başarısız olan öğrenciler,
 •  Hazırlık sınıfında okuyor olup, yapılacak olan atlama sınavına destek hazırlamak isteyen öğrenciler bu kurslara katılabilirler.

Hangi Üniversitelerin Hazırlık Atlama Kursları Var ?

Eğitimlerimiz kapsamımızda Ankara Üniversitesi Hazırlık Atlama, Atılım Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Ankara , Başkent Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Ankara , Çankaya Üniversitesi Hazırlık Atlama, Gazi Üniversitesi Hazırlık Atlama, Hacettepe Üniversitesi Hazırlık Atlama, ODTÜ Hazırlık Atlama, TOBB Üniversitesi Hazırlık Atlama, Turgut Özal Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Ankara , Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Hazırlık Atlama Kursu Ankara, Proficiency Hazırlık Atlama programlarımız ile sizlerin geleceği için elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Hazırlık Atlama Kursu Fiyatları Ankara

Hazırlık atlama kursu fiyatları için iletişim sayfamızdan veya sizi arayalım iletişim formumuza bilgilerinizi bırakarak bir danışmanımızın size özel kurs fiyat teklifi yapmasını sağlayabilirsiniz. Genel olarak kurs fiyatlarımız her bütçeye uygun ve kolay ödeme seçenekleri ile siz öğrencilerimize sunulmaktadır.

Ankara Hazırlık Atlama Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Hazırlık Atlama Kursu : Çağrı Dil Hazırlık Atlama Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

 

Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Barajın altında kalan adaylara ise ELS'de kur sistemi uygulanmaktadır. Başlangıç Seviyesi (Beginner) , Orta Seviye (Intermediate) ve Yüksek Seviye (Upper) olarak belirlenmiştir. Bütün kurlar en az 2 hafta (14 gün) sürer.

Hazırlık atlama kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Kadir Öztürk

  Ocak 25, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Hazırlık Atlama kursu, benim için çok faydalı oldu. Kursun sayesinde, İngilizce bilgimi geliştirme fırsatı buldum ve üniversiteye daha hazırlıklı bir şekilde başladım. Kursun eğitmenleri de çok iyiydi ve dersleri çok verimliydi. Kesinlikle tavsiye ederim.”

 2. Fatma Turan

  Mart 11, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Hazırlık Atlama kursu, benim için çok keyifli bir deneyimdi. Kursun eğitmenleri çok eğlenceli ve öğreticiydi. Derslerde çok eğlendim ve aynı zamanda İngilizce bilgimi de geliştirdim. Kesinlikle tavsiye ederim.

 3. Ahmet Sarı

  Nisan 1, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Hazırlık Atlama kursu, benim için çok başarılı bir deneyim oldu. Kursun sayesinde, hazırlık sınıfı okumadan üniversiteye başlayabildim. Kursun programı, üniversitede başarılı olmak için gereken tüm temel dil becerilerini kazandırıyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

 4. Ayşegül Yavuz

  Temmuz 7, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Hazırlık Atlama kursu, hazırlık sınıfı okumak isteyenler için mükemmel bir seçenek. Kursun programı, üniversitede başarılı olmak için gereken temel dil becerilerini kazandırıyor. Kursun eğitmenleri de çok ilgili ve yardımsever. Kesinlikle tavsiye ederim.

 5. Halil İbrahim Yavuz

  Kasım 15, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Hazırlık Atlama kursu sayesinde, hazırlık sınıfı okumadan üniversiteye başladım. Kursun kapsamlı ve yoğun programı sayesinde, İngilizce bilgimi hızla geliştirdim. Kursun eğitmenleri de çok deneyimli ve bilgiliydi. Kesinlikle tavsiye ederim.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara