İbranice Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi İbranice Kursu'nda harika bir İbranice öğrenme deneyimi yaşayın.
5.0
(4)
58 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Ankara’nın en büyük ve başarılı dil okulu olan Ankara Çağrı Yabancı Dil Okulu, yabancı dil eğitimi kapsamında İbranice dilini de öğretmektedir.

İbranice, konusunda uzman eğitmenler tarafından temel seviyeden ileri seviyeye kadar öğretilmektedir. Dersler, gruplara veya kişiye özel olarak verilmektedir.

Kurs İçeriği

Kursta İbrani Alfabesi tanıtılmakta, okuma-yazma çalışmaları yapılmakta, İbraniceyi rahat bir şekilde konuşacak, konuşulanı anlayacak, kitap ve gazete okuyup anlayacak hale gelecek şekilde eğitim verilmektedir.

Eğitmenin öğrenciler ile sınıf içinde birebir ilgilenebilmesi için sınıf mevcutları en fazla 5 kişiyle sınırlanmıştır. İsteyen öğrencilere özel dersler de verilmektedir. Kursumuz İbraniceyi en iyi şekilde öğretecek kaynakları ücretsiz olarak öğrencilerimize vermektedir. Dersler eğitimi en güzelde gerçekleştirmek için hazırlanan teknolojik donanıma sahip sınıflarda yapılmaktadır.

Kurs Materyalleri

İbranice Eğitiminde kurs materyalleri olarak;

 • Alfabe ve okuma-yazmayı öğreten kitapçık,
 • Kelime hazinesini geliştirmeye yönelik “My First Hebrew Word Book” kitabı,
 • Ders kitabı olarak “Linguaphone Hebrew ve Hebrew from Scratch” kitapları,
 • Gramer öğretimi konusunda “Hebrew with Pleasure” ve “Step by Step Modern Hebrew” kitapları,
 • Ayrıca derslerde görsel eğitim materyali olarak videolardan yararlanılmaktadır.

Kursumuzdaki İbranice dil materyalleri, okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini en iyi öğretecek şekilde seçilmiştir.

İbranice Kurs Seviyeleri

A1, A2, B1, B2, C1, C2 seviyelerinden oluşmaktadır, başlangıçtan ileri seviyeye kadar eğitim verilmektedir.

Birebir özel derslerde program öğrenci odaklı olarak belirlenir. Öğrencinin ihtiyacına göre ders programı hazırlanıp, öğrenciye uygun saatlerde dersler verilir.

Ankara İbranice Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara İbranice Kursu : Çağrı Dil İbranice Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

İbranice kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

İsrail'in resmî dili olmakla beraber İsrail dışında yaşayan Yahudi azınlıklar tarafından da konuşulur. İbranice, 22 harflik İbrani Alfabesi ile sağdan sola doğru yazılır.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
4 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (4)

 1. RESA DURGUT

  Ağustos 21, 2023

  Kursun interaktif yapısı sayesinde İbranice’yi daha hızlı ve etkili bir şekilde öğreniyorum. Özellikle pratik konuşma becerilerimi geliştirmede çok yardımcı oldu.

 2. AHMET BURAK PALA

  Ekim 26, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun sunduğu öğrenme materyalleri hem kapsamlı hem de kullanıcı dostu. Ders kitapları ve online içerikler, İbranice’yi öğrenmeyi keyifli hale getiriyor.

 3. BENHUR ŞİRVAN TURFAN

  Kasım 17, 2023

  Eğitmenlerin bireysel ilgi ve öğrenci odaklı yaklaşımı sayesinde kurs boyunca motivasyonumu kaybetmedim. Her zaman destek alabiliyorum ve bu benim için çok değerli.

 4. ENGİN HORASAN

  Aralık 9, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun İbranice kursları, konusunda uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından veriliyor. Her ders benim için gerçek bir öğrenme deneyimi oldu.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara