İşaret Dili Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi İşaret Dili Kursu'nda harika bir İşaret Dili öğrenme deneyimi yaşayın.
5.0
(5)
217 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Çağrı Dil Okulu İşaret Dili Kursu Ankara Eğitimleri sonunda tüm öğrencilerimiz, eğitimlerini tamamladıktan sonra, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan sınavlara katılırlar. Sınavlardan başarılı olan öğrencilerimiz, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı , 120 Saatlik İşaret Dili Sertifikası alabilirler.

Çağrı Dil Okulu’nda İşaret Dili eğitimleri, Ankara’nın en iyi ve alanında uzman işaret dili eğitmenleri tarafından verilmektedir. İşaret dili konusunda kendini kanıtlamış ve birçok alanda başarıları bulunan profesyonel işaret dili eğitmenleri, sizleri başarıya en hızlı bir şekilde ulaştırmak için Çağrı Dil Okulu’nda eğitim vermektedir. İşaret Dili Kursu Ankara fiyatları konusunda bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz

İşaret Dili Dil Eğitiminde Kaç Kur Var?

Dil eğitiminde (2) kur var.

 • A1-Türk İşaret Dili
 • A2-İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi

Bir Kur İşaret Dili Kursu Kaç Ders Saatidir?

 • A1-Türk İşaret Dili (32) ders saati,
 • A2-İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi ise (64) ders saatidir.

Bir Ders Saati Kaç Dakikadır?

Bir ders saati (40) dakikadır.

Günde Kaç Ders Saati Eğitim Verilmektedir?

Günde (4) ders saati eğitim verilmektedir.

Bir Kur Kaç Ay Devam Etmektedir?

A1-Türk İşaret Dili (32) ders saati; haftada iki günlük programlar (4) hafta, haftada üç günlük programlar (3) hafta, haftada beş günlük programlar (1,5) hafta devam etmektedir.

A2-İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi ise (64) ders saati; haftada iki günlük programlar (8) hafta, haftada üç günlük programlar (5,5) hafta, haftada beş günlük programlar (3,5) hafta devam etmektedir.

Haftanın Hangi Günleri Eğitim Verilmektedir?

Ankara Dil Kursu olarak hizmet veren Çağrı Dil Okulu ders günleri;

 • Pazartesi-Çarşamba,
 • Salı-Perşembe,
 • Cumartesi-Pazar,
 • Pazartesi-Çarşamba-Cuma,
 • Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma.

Hangi Saatlerde Eğitim Verilmektedir?

Hafta İçi:

 • 10.00-13.10,
 • 13.30-16.40,
 • 18.30-21.40.

Hafta Sonu:

 • 10.00-13.10,
 • 13.30-16.40,
 • 17.00-20.10.

Yeni Kurlar Hangi Aralıklarda Açılıyor?

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Ders Kitapları Nasıl Temin Ediliyor?

Ders kitapları ile diğer eğitim materyalleri ücretsiz olarak verilmektedir.

Dil Eğitiminde Hangi Kitap Kullanılmaktadır?

İşaret Dili Kursu Eğitim Kitabı; İşaret Dili eğitiminde müfredatta belirtilen konular fotokopiler üzerinde çalışılır.

İşaret Dili Kursu Ankara Adresi Nerededir?

Sosyal Olanaklar Nelerdir?

Ankara manzaralı teras kafemiz bulunmaktadır.

Sınıfların Özellikleri Nelerdir?

Bilgisayarlı, projeksiyonlu, internet bağlantılı ve klimalı sınıflarda eğitim verilmektedir.

İşaret Dili Kursu Sonrası Seviyelere Göre Kur Kazanımları Nelerdir?

A1-Türk İşaret Dili;

işitme engellilerle rahatlıkla iletişim sağlar.

A2-İşaret Dili Öğretici ve Tercüman Eğitimi:

Bu seviyede eğitim alan kursiyer; işitme engellilerle iletişim sağlamanın yanında spikerlik, tercümanlık yapar. Ayrıca, Halk Eğitim Merkezlerinde ve çeşitli kurslarda usta öğreticilik yapabilir.

Ankara İşaret Dili Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara İşaret Dili Kursu : Çağrı Dil İşaret Dili Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr
Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

İşaret Dili kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

İşaret dili, seviyesine göre öğrenilmesi de zaman alınan bir dildir. Temel Seviye İşaret Dili Eğitimi, ortalama 1 hafta ile 2 hafta arasında öğrenilir. İleri Seviye İşaret Dili Eğitimi ise ortalama 3 ay ile 5 ay arasında öğrenilir.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Osman Özkan

  Şubat 18, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nda aldığım işaret dili eğitimi sayesinde, iletişimde daha duyarlı ve etkili bir birey olma fırsatı buldum. Eğitimdeki pratik uygulamalar, öğrenme sürecini hızlandırıyor.

 2. Mehmet Ali Bulut

  Nisan 19, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun İşaret Dili kursu, gerçekten kaliteli ve öğretici bir deneyim sunuyor. Eğitmenlerin uzmanlığı ve yaklaşımı sayesinde işaret dilini etkili bir şekilde öğrenmek mümkün.

 3. Yasemin Arslan

  Ağustos 5, 2023

  Eğitmenlerin sabrı, bilgisi ve deneyimiyle Çağrı Dil Okulu’nun İşaret Dili kursu, işitme engelli bireylerle daha anlamlı ve derin iletişim kurmamıza olanak tanıyor.

 4. Hülya Öztürk

  Eylül 5, 2023

  İşaret Dili kursu, hem teorik hem de pratik ağırlıklı dersleriyle öğrencilere kapsamlı bir eğitim imkanı sağlıyor. Çağrı Dil Okulu’nun bu konudaki profesyonelliği takdire şayan.

 5. Yakup Koç

  Ocak 1, 2024

  İşaret Dili kursuna katılarak hem yeni bir dil öğrenme fırsatı buldum hem de farklı bir kültürle daha derin bağlantı kurma şansı elde ettim. Çağrı Dil Okulu’nun bu alandaki uzmanlığı sayesinde, eğitim süreci keyifli ve verimli geçiyor.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara