Kur’an Arapçası Kursu Ankara

Çağrı Dil Okulu'nın Native Eğitmenleri ile, Ankara'nın En İyi Kur’an Arapçası Kursu'nda harika bir Kur'an Arapçası öğrenme deneyimi yaşayın.
5.0
(5)
180 Sertifika Alan Öğrenci
0 day

Ankara Kuran Kursu, arayışınız olabilir bu anlamda sizlere en iyi seçenek olarak Çağı Dil Arapça kursunu seçmenizi en doğru karar olacaktır. Kur’an-ı Kerim’i anlayarak okumak Türkçe meallerden mümkün olsa da, Arapça dilini bilerek Kur’an-ı yorumlamak oldukça öznel bir durumdur.

Bu nedenle, her yıl birçok insan Kur’an’ın Arapça aslını anlayarak okuyabilecekleri bir kurs aramaktadır. Çağrı Yabancı Dil Okulu Ankara Kızılay’da bu hizmeti de vermektedir. Her yaştan kursiyere yönelik olan bu uygulama sayesinde herkes okuduğu Kur’an-ı anlayacak ve öğrendiği bilgiler ile yorumlayabilecektir.

Arapça öğrendikten sonra bu dille ilgili çalışmalar ve ayet tercümeleri yapan birçok insan vardır.

Temel Bilgisi Olmayanlar için Arapça

Arapça dil eğitiminde Avrupa standartlarında bir eğitim anlayışı ile hizmet veren kurumumuz, sıfırdan ileri seviyeye kadar herkes için uygun bir dil eğitimi imkanı sunmaktadır.

Yediden yetmişe her yaştan insanın katılabileceği kurslarda, düzenli tekrar yapıp, derslere devam edildiği sürece, istediğiniz dili öğrenmemeniz gibi bir ihtimal söz konusu değildir.

Genel Arapça eğitimlerimiz için Arapça Kursu Ankara sayfamızı ziyaret ediniz.

Ankara Kur’an Arapçası Kursu İletişim Bilgileri

✅ Ankara Kur’an Arapçası Kursu : Çağrı Dil Kur’an Arapçası Kursları
✅ Telefon : 0312 232 12 17
✅ Adres: Atatürk Bulvarı No:137 Bakanlıklar-Kızılay/Ankara
✅ Mail: bilgi@cagridilokulu.com.tr

 

Erdem CagilciErdem Cagilci
11:27 10 Feb 24
Arapça eğitimi alıyorum , Hazım hocam için geliyorum desem yeridir. Çok profesyonel dersi sevdiren sevdiğimiz hocamızdır
emre koşemre koş
09:15 25 Jan 24
Ben Boğaziçi Üniversitesi hazırlık öğrencisiyim. Hazırlıkta kalmam sebebiyle kursa başvurdum. Kurstaki Aziz Hocam’ın nokta atışı tespitleri ve destekleriyle 3 kez kaldığım sınavdan Aziz Hocam’dan sonra tek seferde geçmiş bulunmaktayım. Çağrı Dil Okulu’na ve Aziz Hocam’a teşekkür ediyorum.
fire menfire men
12:26 18 Jan 24
çok iyi a2 ve b1 i burdan aldım bayağı faydasını gördüm
irfan dodoirfan dodo
07:40 20 Nov 23
PERU machu pıcchu turuna çıkmadan önce ÇAĞRI DİLE uğrayın derim bütün dünya dilleri burada .... Muchas gracias
numantubenumantube
20:52 14 Nov 23
Aziz Hoca sayesinde sınavda hedeflediğim puana ulaştım. Son girdiğim YDS sınavından 81.25 puan aldım. Bir sorumuz olduğunda hocamız her zaman ilgilendi ve destek oldu. Bu süreçte çok değerli aziz hocam ve çağrı dil kursuna sonsuz teşekkürler.
Dilsu TaşkınDilsu Taşkın
16:30 13 Nov 23
Sıfır ingilizce bilgisiyle başladığım yds maratonunda Aziz hocanın büyük katkıları ve yardımları sayesinde hedeflediğim puana ulaştım. Zorlandığımız bu zaman içerisinde,dersleri eğlenceli hale getirdiği ve bizi hiç yalnız bırakmadığı için Aziz hocaya çok teşekkür ederim:)))
Beyza BulutBeyza Bulut
15:43 11 Nov 23
YDS kursu için Aziz Hocadan ders aldım. Kendisinin engin bilgi birikimi ve tecrübesi sayesinde hedefime ulaştım. Kısa sürede bize çok şey kattı. Bu kısa sürede Aziz Hoca sayesinde 70 üzeri puan alacak seviyeye gelebildim. Kendisine emeklerinden ötürü çok çok teşekkür ederim.
selin güneşselin güneş
08:25 31 Oct 23
Bu kursa 2 arkadaşımın önerisi sayesinde yolum düştü. Neredeyse hiç yok denebilecek bir İngilizce seviyemle birlikte YDS kursuna kayıt yaptırdım. Aziz hocanın derste konu anlatımından sonra çözdüğü sorular, soru çözüm taktikleri, her ders sonrası yaptığı ders tekrarı ve kelime çalışmaları sayesinde ilk girişimde YDS sınavından 66.25 aldım. Aziz hoca gerçekten alanında çok başarılı bir hoca ve öğrencisine gerçekten çok değer veriyor. Bu süreçte motivasyonumuzun düşmesine hiç izin vermedi. Bu nedenle verdiği emek, sabır ve özenden dolayı Aziz Hocama sonsuz teşekkürler. İyi ki Çağrı Dil Kursu Ailesi ve Aziz hocamla yollarımız kesişti.
ENES BUĞRA ALBAYRAKENES BUĞRA ALBAYRAK
16:26 08 Oct 23
Çağrı Dil Okuluyla tanışmam bir tanıdığımın vasıtasıyla 2021 yılında gerçekleşti. Kursa ASBÜ Hukuk Fakültesi İngilizce hazırlık muafiyet sınavımı atlamak maksadıyla gelmiştim. Hızlandırılmış kursla birlikte özellikle writing ve reading konularında gelişmemde ve muafiyet sınavımı geçmemde katkısı ve emeği büyük olan Aziz hocama teşekkürü bir borç biliyorum.Aradan birkaç yıl geçtikten sonra tekrardan bu kursa YDS için dönüş yaptım. YDS derslerinin Aziz hoca tarafından verileceğini duyduğum an kafamda YDS’nin bittiğini hissettim. Çünkü aklıma hemen muafiyet sınavındaki taktikler ve eğlenceli eğitim süreci aklıma geldi.Kendisiyle YDS için eğitimlere başlamadan önce girdiğim sınavda 52 puan almışken kendisi ve kendine özgü taktikleriyle çözdüğüm deneme sınavlarında 70-80 bantlarında puan almaya başladım. Aziz hocanın hiçbir öğrencisini ayırt etmeden her bir öğrencisiyle kurmuş olduğu yakın dostluk ve öğrencilere yüklediği yüksek motivasyon ve özgüven sayesinde stresli olan sınav sürecini hem eğlenceli hem de herkes için faydalı hale getirdi. İstediğim puanı alacağımdan ve gelecek sınavlarda üzerine koyarak gideceğimden hiçbir şüphem yok.Son olarak Abdullah Gürleyik ve Mustafa Gürleyik beylere öğrenci dostu ve samimiyet içerisinde yönetilen bu kurs için teşekkürlerimi iletiyorum.
Kadir YaslıtaşKadir Yaslıtaş
19:22 13 Sep 23
Merhaba Almanca kursu için eşimle kayıt olduk. Özellikle ve öncelikle Ali Saim Gürel hocamıza teşekkür etmek istiyorum. Nazik sıcakkanlı ve en önemlisi işini layıkıyla yerine getiriyor. Her konuyu tane tane anlatıyor aksanı diksiyonu grameri herşeyiyle tam bir öğretmen. Ona minnettarız. Sonrasında kayıt sürecinde ilgilenen Suzan Hanıma teşekkür ederiz. Sadece tek rahatsız olduğum konu sınıf mevcudu 20 nin üstünde olmamalı ve iki kur arasında bekleme süresinin fazla olmaması gerekiyor. Ona dikkat edilirse seviniriz. Vielen Dank..
ibrahim gayretliibrahim gayretli
10:49 22 Aug 23
Aziz hocamın YDT kursuna katıldım ve tamamen memnun kaldım. İstediğim üniversiteyi ilk sıradan kazandım. Hem ders işleyişi hem de bilgi aktarımıyla mükemmel bir öğretmen. Kursun ortamı, sınıfları, imkanları da oldukça güzeldi. İngilizce de bir yerlere gelmek istiyorsanız kesinlikle Aziz hocamı öneririm.
js_loader

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

2-3 hafta aralıklarla yeni kurlar açılmaktadır.

Kur bitiminde Kur Atlama Sınavı yapılmaktadır. Yapılan sınavda (50) ve üzeri puan alanlara Başarı Sertifikası verilmektedir.

Peşin veya 3-4 taksitle ödeme yapılabilir.

İster online, ister yüz yüze eğitim alabilirsiniz. Online eğitimlerimiz Zoom programı üzerinden verilmektedir.

Yabancı dil öğretiminde devamlılık, bol tekrar ve kitabın ses kayıtlarını defalarca dinlemek önemlidir. Dil okulu olarak katılımı çok önemsiyoruz.

14, 16, 20 ve 25 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Kur’an Arapçası kursu fiyatları aldığınız kur sayısı x 1 kur ücreti olarak belirlenmektedir.

Arapçanın standartlaştırılmış formu olan ve Kuran Arapçasını temel alan Fasih Arapça, Arap dünyasında yazı dili olarak kullanılan Arapça lehçesidir.

Mutlu Öğrenci Yorumları

5.0
5 derecelendirmeler
100%
0%
0%
0%
0%

Değerlendirmeler (5)

 1. Hayriye Çelik

  Mart 3, 2022

  Çağrı Dil Okulu’nun Kur’an Arapçası kursu, Arapça dil bilgisi ve Kur’an’ın derin anlamını öğrenmek için mükemmel bir platform sağlıyor.

 2. Rukiye Kara

  Ağustos 8, 2023

  Kur’an Arapçası kursu, hem dil hem de içerik anlamında zengin ve detaylı bir müfredatla donatılmış. Çağrı Dil Okulu’nun sunduğu bu eğitim fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederim.

 3. Kadir Köse

  Ağustos 18, 2023

  Çağrı Dil Okulu’nun Kur’an Arapçası kursu, hem teorik bilgi hem de pratik uygulama açısından benzersiz bir deneyim sunuyor. Öğrenci odaklı yaklaşımları sayesinde Kur’an’ı daha derinlemesine anlamak mümkün.

 4. Yılmaz Aslan

  Kasım 7, 2023

  Çağrı Dil Okulu, Kur’an Arapçası eğitiminde öğrencilere bireysel ilgi göstererek, anlayışlı ve kapsamlı bir öğrenme deneyimi sunuyor.

 5. Onur Aksoy

  Aralık 27, 2023

  Kur’an Arapçası kursu, profesyonel ve deneyimli öğretmenlerin yönlendirmesiyle, Kur’an’ın dilini etkili bir şekilde öğrenmemi sağladı.

Bir yorum ekleyin

Hemen Ara