Ankara İngilizce Konuşma Kursları Tavsiye

Anadilimizin yanında en az 1 yabancı dil bilmek, ekstra bir yabancı dil öğrenmek artık hem sosyal hayatımızda hem kariyer hayatımızda olmazsa olmazlarımızdan. İngilizce ise artık bilinmesi şart olan diller arasında geliyor. İngilizce öğrenmek için onlarca alternatif mevcut. Online ingilizce eğitimi veren siteler, paket ingilizce video satan siteler, youtube kanalları, android olsun ios olsun ingilizce öğrenme uygulamaları gibi birçok alternatif mevcut ancak tüm eğitimlerde olduğu gibi formal eğitimin, bir eğiti kurumuna giderek bir düzene tabi olarak ingilizce öğrenmenin yerini hiçbirisi tutmuyor. İngilizce öğrenmek için kurs arayışına girdiğiniz zaman ise karşınıza onlarca kurs çıkabiliyor. Peki bu kurslardan hangisini seçmelisiniz ? Bu durumda daha önce bu kurslardan eğitim alan kişilerin yorumları büyük önem taşıyor. Bu içeriğimiz Çağrı Yabancı Dil Okulumuzdan İngilizce eğitimi alıp Çağrı Dil Okulu’muzu Ankara ingilizce konuşma kursları tavsiye kapsamında tavsiye edenlerin gerçek yorumları ile oluşturuldu.

İngilizce kurslarımız hakkında detaylı bilgiyi https://cagridilokulu.com.tr/kurs/ingilizce-kursu-ankara/ sayfamızdan alabilir 0312 232 12 17 numaramızdan bize ulaşarak sorularınızı sorabilir veya sayfanın en altındaki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

İngilizce Konuşma Kursu Ankara

İkinci bir yabancı dil konuşmak hem eğitim hem kariyer hayatımızı etkileyen önemli etkenlerdendir. İşimizde kariyer basamaklarında tırmanmak veya eğitim hayatımızın daha verimli geçmesini sağlamak yabancı dil öğrenme ile bizim elimizde. İngilizce ise yabancı diller arasında tartışmasız en çok konuşulan, en çok öğrenilmek isteyen ve dünya genelinde en fazla eğitimi verilen dil. Çağrı Dil Yabancı Dil Kursu olarak İngilizce Konuşma Kursu Ankara eğitim programlarımız çerçevesinde ingilizce konuşma kursları veriyoruz.

İngilizce konuşma eğitimlerimiz tamamen konuşmaya ve dile yönelik, dilerseniz native dilerseniz Türk eğitmenler tarafından verilen , öğrencinin diyalog kurma , konuşabilme, cümle kurabilme becerisini artırmaya yönelik , güncel haberler, konular ve olaylara değinilen bir eğitimdir. Bu konularla alakalı okumalar, tartışmalar ya da yorum yazmalar şeklinde eğitim sürecimiz devam ettirilmektedir.

İngilizce Konuşma eğitimlerimizin temel amacı ingilizce pratiğinin artırılması, öğrencinin ingilizce konuşulan bir ortamda diyaloğa rahatça girebilmesi ve ingilizce düşünerek akıcı ve güzel konuşma sağlayabilmesidir.

İngilizce konuşma kurslarımıza katılabilmeniz için temel seviyede ingilizce biliyor olmanız gerekmektedir. Eğer hiç ingilizce bilmiyorsanız veya ingilizcenizin yetersiz olacağını düşünüyorsanız Genel ingilizce kursu sayfamızdan bilgi alabilir veya sayfanın alt kısmındaki iletişim formundan bizlere soru yöneltebilirsiniz.

Neden Çağrı Dil İngilizce Konuşma Kursu ?

Yüzlerce yabancı dil okulu arasından neden Çağrı Yabancı Dil Okulu’nu seçmeniz gerektiği konusunda kararsızsanız, size eğitim sistemimiz ve politikamızla ilgili biraz bilgi verelim.

Yabancı dil öğrenmenizin belirli bir amacı vardır. Ya kariyerinize bir artı değer katmak, ya da eğitim hayatınızda gerekli olan bir sınava hazırlanmak için yabancı dili en iyi şekilde öğrenmeniz gerekmektedir. Ancak birçok eğitim kurumunda, öğrencinin performansına karışılmaz. Yani başarı da, başarısızlık da öğrencinin sorunudur. İşte bu noktada diğer okullardan en önemli farkımız ortaya çıkıyor. Çünkü Çağrı Yabancı Dil Okulu’nda; eğer öğrenci derslere yüzde 90 devam ettiyse ve sınavlardan 50 puanın altında bir not almışsa, o kuru ücretsiz olarak tekrar etme imkanı sağlanmaktadır.

Yabancı dil öğrenmek için gerekli olan psikolojiye hazır olmanız, harcadığınız zamanın ve maddi yatırımınızın karşılığını alabilmeniz için, Avrupa standartlarında bir eğitim almanız gerekmektedir.

Başarı Garantili İngilizce Konuşma Kursu !

İngilizce Konuşma Kursu eğitim sürecinde, kursiyerlerimizin öğrenme durumlarını göz önünde bulunduran Çağrı Yabancı Dil Okulu, gerekirse ücretsiz kur tekrarı yaptırmakta, böylelikle eğitim metodu kapsamında “Öğrenmede Başarı Garantisi” sunmaktadır. Derslere en az yüzde 90 oranında devam eden ama kur sınavlarında 50’nin altında ortalama çıkaran bir kursiyer o kuru ücretsiz tekrar edebilmektedir.

Ankara İngilizce Konuşma Kursları Tavsiye Yorumlar :

Ayberk Torunoğlu:
İngilizce hocama ve tüm Çağrıya teşekkür ederim. Çok iyi bir okul. Herkese öneririm.
Yağız Sağlam:
Yabancı dil öğretiminde çığır açmış bir dil okulu. Ben şahsen çok memnunum okulumdan. Öğretmenim Amerikalı. Telaffuzu da anadilim gibi öğreniyorum. Çok teşekkürler.
Yunus A.:
Bana göre Ankara’nın en iyi dil okulu; çünkü her şeyiyle mükemmel. Çok çeşitli dil eğitimleri var. Bir dil eğitimi nasıl verilir? Bunu görmek ve tatmak isteyen Çağrı’ya gelsin. Teşekkürler Çağrı.
Ceyda M.:
Her şey gayet güzeldi. Hocalarımıza ve idari kadroya teşekkürler.Ceyda
Berkay:
“Çok güzel günler geçirdim. İngilizceden nefret etmeme rağmen bana sevdirdiniz, çok teşekkürler. Çok sıcakkanlı, neşeli öğretmenlerimizle çok güzel dersler işledik. Umarım böyle devam eder. Bir dahaki kurlarda görüşmek dileğiyle.
Bülent:
ingilizce dil eğitimleri , ana kaynağından hızlı ve kaliteli öğrenilir. Bu egitimi de Türkiye de yapabilen dil okulusunuz. Eğitimde sınır tanımayan sizlere sonsuz teşekkürler..
Cemile Taşkan:
Hızlandırılmış Yaz kursundan ötürü çok teşekkür ederim. son seviyelerimi yaz kursunda bitirdim. Yüksek Lisans için yakında LANCASTER ÜNIVERSITESI’ne gideceğim. Bunda sizin de payınız var. Tekrar çok teşekkür ederim.
Sinan Topuz:
Amerikalı hocamız hem çok iyi hem de çok eğlenceli. 😁 Kitaplarımızın ayrıntılı ve açıklayıcı olmasına özen gösterdiğiniz dolayı da teşekkürler.
Cengiz:
Hocalarım süper, kadro süper ! Her şey için teşekkürler…
Eylül Altan:
Tüm çağrıya selamlar hocalarıma da selamlarımı söylüyorum. Dört yıldır lisede öğrenemediğim İngilizceyi Çağrı bana öğretiyor çok teşekkür ederim
Ali Efdal:
Samimi sıcak bir ortam, sınıflar ve eğitmenler kalite kokuyor, kurumsal bir eğitim merkezi tavsiye edilir
Kardelen Demir:
İngilizce’de ileri seviyeyi bitirdim ve çok mutluyum; çünkü İngilizceyi artık çok iyi biliyorum. Eğitim ve kaynaklar çok iyiydi. Çağrı Dil Okulu’na ve öğretmenlerime çok çok teşekkür ediyorum. Kısa zaman sonra, Almanca dil eğitimine başlayacağım. Almanca için görüşmek üzere Çağrı Dil Okulu.
Mete Türkkan:
Yaz kursundan sonra İngilizce’ye orta seviyede devam ediyorum. Çok mutluyum. Anadili İngilizce olan öğretmenlerim olmasa belki bu kadar çabuk öğrenemezdim. Çağrı’ya bunun için çok çok teşekkür ederim.
Yeliz Aydoğdu:
harikasınız ya. başka kurslarda öğrenemediği İngilizceyi çağrı bana öğretti, öğretiyor. şu an c1 seviyesindeyim. çok mutluyum. teşekkürler.
Eliz Yılmazer:
İngilizce eğitiminiz için çok teşekkür ederim. Yıllarca öğrenemediğim İngilizceyi, Çağrı Dil Okulu bana ileri seviyede öğretti. Başarılarınızın devamını dilerim.
Yılmaz Kara:
Kaliteli eğitiminiz için çok teşekkürler. Dil öğretimi kesinlike bu okuldaki gibi olmalı. Herkese selamlarımı iletiyorum. İnşallah Çağrıdaki eğitim mantığı tüm okullarımızda olur.
Merve Ilgaz:
I’m at level b1. I would recommend it to everyone, it is the best language school in Ankara.
👍👏
Ilgaz Bayraktar:
Bu okulda eğitime başladığım için çok memnunum. Herkese teşekkür ederim.

Çağrı Dil Okulu İngilizce Kursları için Ankara ingilizce konuşma kursları tavsiye kapsamında tavsiye edenlerin gerçek yorumları sürekli güncellenecek ve sizlerin gönderdiği her yorumdan sonra buraya yeni ingilizce kurs tavsiye 2018 yorumlarınız eklenecektir.

Ankara İngilizce Konuşma Kursları Tavsiye İletişim Formu :

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak bizlere sormak istediğiniz soruları sorabilirsiniz. Eğer kursumuzdan eğitim almış eski öğrencimiz iseniz ingilizce konuşma kursu tavsiyelerinizi bizlere iletebilirsiniz yukarıdaki bölümde yorumunuzu yayınlayabiliriz.

[wpforms id=”2410″]

Yorum yapın

Call Now Button