Cool kullanıcı isimleri İngilizce

Cool kullanıcı isimleri İngilizce olarak twitter, facebook, instagram ve tik tok gibi mecralarda çokça karşımıza çıkar. Özellikle dijital çağın gelişmesi ile birlikte sosyal medya da gelişmeye başladı. Bununla birlikte sosyal medyada İngilizce kelimeler konuşarak sohbet etme furyası da ortaya çıktı. İngilizce olan bazı kelimelerin popülerleşerek kullanılması ile birlikte bu durum kullanıcı adlarına da yansımaya başladı. Daha cool ya da havalı olmak imajı altında bugün özellikle birçok genç İngilizce kullanıcı adlarına sahiptir. Gençler çoğu zaman hayat tarzlarını ve görüşlerini bile kullanıcı adlarıyla ön plana çıkarır. Sosyal medya mecrasının da git gide gelişmesiyle İngilizce kullanıcı isimleri zenginlik kazandı.

Twitter ile Sıkça Kullanılan İngilizce Kullanıcı İsimleri 

Cool kullanıcı isimleri  olarak özellikle en çok kullanılan sosyal medya mecrası olan Twitter’da daha çok ön plana çıkar. Twitter hem birçok görüşün ortaya çıktığı hem de rahatça konuşulduğu bir alandır. Burada kimi zaman ilgi çekmek kimi zaman da esas kimliği gizlemek amacıyla İngilizce kullanıcı isimleri kullanılır. Özellikle kızlar tarafından en çok kullanılan “angel goldfish: melek balığı, beauty: güzellik, blossom: çiçek, butterflay: kelebek, charming: büyüleyici, cute sugar: şirin şeker, doll face: bebek yüzlü” yer alır. Erkek kullanıcılar içinse “angry eagle: kızgın kartal, best peace: en iyi barış, cobra: kobra, crazy leader: çılgın lider, creation epik: “yaratılış destanı” v.b isimler.

Cool kullanıcı isimleri İngilizce olarak sadece isim niteliğinde değil bir görüşü yansıtmak için de ön plana çıkabilir. Bunlara örnek olarak “elegant friendship: zarif dostluk, dream theater: hayal tiyatrosu, delirious mistakes: çılgın hatalar, cross thread: çapraz konu” bunlar verilebilir. 

İnstagram ve Facebook’ta Kullanılan Cool Kullanıcı İsimleri İngilizce 

İnstagram ve face book Twitter’dan sonra en çok kullanılan alanı temsil eder. Bu alanda birçok kullanıcı ismi kişinin kendi öz isminin yerine geçecek şekilde kullanılır. Kimi zaman bu isimler bir stil oluşturmak için kimi zaman da değişim için kullanılır. Bu kullanış türlerinin çoklu sebebi vardır. Ancak en çok kullanılan cool kullanıcı isimleri İngilizce alanına şunlar örnek verilebilir. Kızlar için “ladybird: uğur böceği, I best: ben en iyisiyim, passion: tutku, White sand: beyaz kum, rose rain: gül yağmuru, shadow of love: aşkın gölgesi” yer alır. Erkek kullanıcılar içinse “ıronclad: zırhlı, kraken: deniz canavarı, nightmare king: kabus kralı, vein: damar” yer alır. 

Ancak genel olarak belli bir görüş yani bir düşünceyi ortaya koymak ya da gizemli olmak isteyen kişiler içinse “lynch: linç, maniacs army: manyak ordusu, panic point: panik noktası” gibi isimler yer alır. Cool kullanıcı isimleri İngilizce alanında kimi zaman kimliği gizlemek kimi zaman da kimliği öne çıkarmak için kullanılmaktadır. 

İlginizi çekebilir: NARRATIVE TENSES KONU ANLATIMI

 

Yorum yapın

Call Now Button