İngilizce Öğrenmek için Faydalı En İyi Netflix Filmleri

Günümüzde ingilizce bilmek neredeyse bir şart haline gelmiştir. Bu dilin yaygın kullanımından dolayı ingilizce bilmeyen insanlar sürekli ingilizceyi öğrenmek için çaba gösteriyor ve en iyi şekilde öğrenmek için yeni yollar aıyor. Bu gün sizlerele ingilizce öğrenmek için faydalı en iyi Netflix filmleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. İngilizce öğrenen insanlar için yapmaları gereken en önemli şeylerden biri bol bol Pratik ve ingilizceyi daha iyi anlayabilmek için sürekli bu dille alakalı şeyler yapmalarıdır. Netflix hem ingilizce hem türkçe altyazı seçenekleriyle bu yolda size çok büyük yardımcı olabilir.

 

Netflixin ingilizce öğrenimi için en uygun kullanılış şekli şu şekildedir; Daha kendinizi ingilizce anlamakta zorluk çekerken buluyorsanız, filmleri veya dizileri ingilizce ama türkçe altyazıyla izleyebilirsiniz. Böylece ingilizceye kulak aşinalığı kazanmış olucak ve zamanla her şeyi daha iyi anlayabilecek hale geleceksiniz. Artık yavaş yavaş konuşulanları anlamaya başlıyorsanız artık ingilizce altyazıya geçme zamanı geldi demektir. Bu yöntem ile hem kulak aşinalığı hem de kelimelerin yazılışlarını öğrenmek, kazanmak çok kolay hale gelmektedir. İlk başlarda zorlanırsanız ve ya bir işe yaramadığını düşünürseniz hiç merak etmeyin. Belli bir süre sonra siz de ingilizceyi daha kolay anlayıp daha kolay cümeler kurabildiğinizi fark ediceksiniz. Şimdi, gelelim basit ingilizce yapısı olan ve ilk başlarda sıkılmadan izleyebilceğiniz filmlere.

İngilizce Öğrenmek için Faydalı En İyi Netflix Filmleri

Ibıza:Love Drunk

Bir kadının bir dj’e aşık olup seyahet etmesini konu alan bu filmde ingilizce basit cümle yapıları ve kolay kelimelerin kullanılması açısından ingilizce öğrenmede çok size çok yardımcı olabilecek yapıdadır. Bu eğlenceli filmde sıkılmadan ingilizcenizi geliştirebilirsiniz. Başlangıç seviyeleri için çok uygundur çünkü netflixdeki en kolay ingilizcesine sahip olan filmlerden biridir.

 

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society

2018 yapımı bu film ingilizcesi bakımından daha çok ileri seviye ingilizcesi olanlar için önerilir. 2. Dünya savaşı döneminde geçen bu film farklı aksanlara ve detaylı cümle yapılarına sahiptir.

 

Candy Jar

İki liseli gencin hayatını anlatan bu film ingilizce öğrenmeye yeni başlayan kişiler için birebirdir. Kolay cümle yapaları, günlük kullanılan kelimeler ve eğlenceli yapısıyla sıkılmadan ingilizcenizi geliştirebilirsiniz.

 

Outlaw King

Listemizdeki en ağır dile sahip olan Outlaw King 14.yüzyılda geçmektedir ve ingilizcesi eski dönemlere ait konuşmalarla doludur kesinlikle ileri seviye ingilizce bilenler, kendini bir adım daha ileri taşımak isteyen kişiler için önerilir.

Bir dili en iyi öğrenmenin yolları o dili sürekli kullanmak ve sürekli o dili dinlemektir. Tabi bunların anlam etmesi için genel bir bilgiye sahip olmalısınız. İngilizce Kurslarımız ile kendinizi bu anlamda iyice geliştirebilirsiniz. Sonrasında tabiki kişinin hevesine ve ilgisine bağlı olarak ingilizce öğrenimi oldukça kolaydır. Bahsettiğimiz filmler ile kendinizi iyice geliştirmeniz mümkündür.

 

Yorum yapın

Call Now Button