En Havalı İngilizce Whatsapp Durum Sözleri

Whatsapp’ın dünya genelinde yoğun bir şekilde kullanılması ile birlikte uygulamanın farklı özellikleri de kişilere ayrı bir kullanım deneyimi sunmaktadır. En havalı İngilizce Whatsapp durum sözleri ile birlikte rehberinizde olan kişilere durumunuzu etkileyici bir şekilde anlatabileceğiniz gibi aynı zamanda İngilizce bilen tanıdıklarınızın için de yayın yapabilirsiniz.

It Always Seems Impossible Until It’s Done

Anlamı “bitene kadar her şey olanaksız görünür” olan bu ifade, kendi durumunuzu ifade etmeniz için öne çıkan cümlelerden birisi oluyor. Özellikle kendinize yönelik imkânsız şeyler söyleyen ve çoğu zaman cesaretinizi kıran kimselere yönelik tercih edilecek bu en havalı İngilizce Whatsapp durum sözleri farklı bir hava yaratmanıza olanak veriyor.

Keep Smiling & One Day Life Will Tired Of Upsetting You

En karamsar anlarınızda yaşama dair umudunuzu koruduğunuzu belirtmek için kullanacağınız bu sözün anlamı; “gülümsemeyi hiç bırakma, hayat seni üzmekten bir gün yorulacak”. Bu sayede yaşama karşı katlanmak zorunda olduklarınızı ve her zaman pozitif tutumunuzu koruduğunuzu belirtebileceğiniz bu güzel söz, rehberde yer alan kişileriniz için de sizin ruh halinizi yansıtmanıza olanak verecek.

Weird is A Side Effect Of Awesome

Sizi tuhaf gören insanlar için kullanabileceğiniz bu Whatsapp durum sözü “Tuhaflık harika olmanın yan etkisidir,” anlamına gelmektedir. Bu sayede başkaları gibi davranmadığınızı zarif bir şekilde rehberinizde yer alan kişilere anlatabilirsiniz. Böylece rehberdeki kişilerinizin de sizin ne denli ilginç ve tuhaf olduğunuzu da anlamasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca İngilizce öğrenmek için faydalı en iyi Netflix filmlerine de bakabilirsiniz.

Hurt Me With A Truth, Don’t Comfort Me With A Lie

Özellikle arkadaşlarınız ya da sevgiliniz tarafından yalanlara maruz kaldığınızı düşünüyorsanız, herkesten dürüstlük ve samimiyet istiyorsanız kullanacağınız bu söz “Bana bir doğruyla acı ver, bir yalanla mutlu etme” anlamı taşıyor. Bu sayede üzülmenize neden olan yalanlar yerine doğruları kabul ettiğinizi anlamanıza yarayacak olan bu durum ifadesi, sizin dürüstlüğünüz için de başkalarına ışık tutabilecek.

I Just Want To Die Young as Late as Possible

Hayatı hızlı yaşayanların tercihi olacak bu söz “Mümkün olabildiğince geç bir vakitte genç ölmek istiyorum” gibi okuyanı merak ettiren ve anlaması için düşüncelere sevk eden bir anlam taşıyor. Yaşamın ne kadar kısa olduğunu ama yine de dolu şekilde yaşanarak harika bir hayat deneyimi kazanılabileceğini ifade eden bu söz, tanıdıklarınıza da özel bir mesaj vermek için iyi bir seçim olacaktır.

Loving Might Be A Mistake, But It’s Worths Making

Sevdiğiniz ile bir türlü yan yana gelemiyor ya da ona hislerinizi açıklayamıyorsanız bu özel söz ruh halinizin ve durumunuzun estetik bir ifadesi olacaktır. “Aşk bir hatadır belki ancak yine de denemeye değer,” anlamına gelen bu ifade ile sevdiğiniz kimseye karşı hislerinizi doğrudan anlatabilirsiniz. Sadece sevdiğiniz kimse için değil, aynı zamanda yaşamda aşkı her şeyden üstün tuttuğunuzun da özel bir ifadesi olarak bunu kullanabilirsiniz.

I Do Not Get Drunk – I Get Awesome

Özellikle eğlenceli geçen gecelerden sonra kullanılacak bu ifade “Ben sarhoş değilim, ben mükemmelim” anlamı taşıyor. Eğlencelerin ve partilerin neredeyse bitiş sözü olarak tercih edilecek bu güzel Whatsapp durum sözü böylece ne kadar mutlu olduğunuzu başkalarına göstermek için farklı bir deneyim yaşatıyor. Ayrıca birlikte eğlendiğiniz arkadaşlarınıza mesaj vermek için de kullanacağınız söz, böylece mükemmel yapınızı daha çok öne çıkaracak.

When I Met You I Found Life

Hayatının sevgisini ve aşkını bulanlar için özel bir ifade olan bu cümle şu anlama geliyor; “Seninle tanıştığımda yaşamı keşfettim.”

 

 

Yorum yapın

Call Now Button