Fransızca Kendini Tanıtma

Şubat 9, 2024

Kendini tanıtmak hayatın her alanında önemlidir. İster Türkçe , ister arapça , ister fransızca ister ingilizce kendini tanıtma. Bu yazımızda Fransızca kendini tanıtma konusunda yardımcı olması için bazı örnekler paylaştık. Ödevlerinizde kullanabilirsiniz. Bu yazdığımız Fransızca kendini tanıtma cümleleri ile sık sık tekrar yaparsanız öğrenmeniz daha hızlı olacaktır. Aşağıda 15 adet Fransızca kendini tanıtma metni yer almaktadır. Fransızca kendini tanıtma yazısı ödev Fransızca ödevlerinde kullanabileceğiniz yazılardır.

Çağrı Yabancı Dil Kursu olarak her yaştan siz öğrencilerimize Fransızca kursları vermekteyiz. Fransızca kursu sayfamızdan kurs detaylarına ulaşabilir, iletişim sayfamızdan bizleri arayabilirsiniz.

Fransızca Kendini Tanıtma Yazıları Kısa ve Uzun Paragraflar

Benim adım Hande. 17 yaşındayım. Geniş ailem: Annem, kız kardeşim ve büyük annemle İzmirde yaşıyorum. Annemin ismi Zeynep, ev hanımıdır. Kız kardeşimin ismi Deniz. arkadaş canlısıdır. Şehrin merkezindeki büyük hastanede hemşire olarak çalışıyor. Büyükannemin ismi Şükriye. 75 yaşında. Onu seviyorum çünkü çok tatlı ve komik. Fen lisesinde okuyorum. Matematik okuyarak başarılı bir bilim insanı olmak istiyorum. Yürümeyi ve kitap okumayı seviyorum. Bazen de ailem ve arkadaşlarımla beraber sinemaya da giderim.

Je m’appelle Hande. J’ai 17 ans. Ma famille élargie: Je vis à Izmir avec ma mère, ma sœur et ma grand-mère. Ma mère s’appelle Zeynep, elle est femme de maison. Le nom de ma sœur est Deniz. Elle est amicale. Elle travaille comme infirmière dans le grand hôpital du centre-ville. Le nom de ma grand-mère est Şükriye. Elle a 75 ans. Je l’aime parce qu’elle est très gentille et drôle. J’étudie au lycée scientifique. Je veux devenir un scientifique qui a du succès en étudiant les mathématiques. J’aime la marche et lire des livres. Et je vais parfois au cinéma avec ma famille et mes amis.


Fransızca Kendini Tanıtma Yazısı Kısa Paragraf

Benim adım Merve. İstanbulluyum ve İstanbul’ da yaşıyorum. Kartalda doğdum. 24 yaşındayım. Yüksek lisans için üniversiteye gidiyorum. Uluslararası ilişkiler okudum. Kitap okumayı seviyorum ve müzik dinlemeyi. Yüzmeyi de… Anne babamla yaşıyorum. izliyorum. En iyi arkadaşlarım Ilgaz ve Simge.

Je m’appelle Merve. Je suis d’Istanbul et j’habite à Istanbul. Je suis née à Kartal. J’ai 24 ans. Je vais à l’université pour faire la maîtrise. J’ai étudié les relations internationales. J’aime lire des livres et écouter de la musique. Et aussi nager… Je vis avec mes parents. Je regarde. Mes meilleurs amis sont Ilgaz et Simge.


Fransızca Kendini Tanıtma Yazısı Fiziksel

Benim adım Elif Soyadım Fidan. Ben 23 nisanda doğdum. 17 yaşımdayım. Fen lisesine gidiyorum.Uzun boyluyum, basket oynuyorum. mavi gözlere sahibim. Zayıf birisiyim. Ailemi tanıtayım:kardeşimin adı Kevser. O kısa boylu, hafif tombik, (tombul). Sarı kıvırcık saçlara sahip ve ela gözleri var. Annemin adı Ebru. Esmer ve uzun boylu. Kendisini çok severim. Sırdaşımdır. Babamın adı Ali Rıza. O orta boylu , zayıf , gri düz saçlara ve ela gözlere sahip, memur.

Mon prénom est Elif et mon nom est Fidan. Je suis née le 23 avril. J’ai 17 ans. Je vais au lycée scientifique. Je suis de grande taille, je joue au basketball. J’ai les yeux bleus. Je suis mince. Je vais vous présenter ma famille: le nom de mon sœur est Kevser. Elle est de taille petite, un peu rondelette (rebondie). Elle a les cheveux blonds et bouclés et les yeux marron. Le nom de ma mère est Ebru. Elle est brune et de grande taille. Je l’aime beaucoup. Elle est ma confidente. Le nom de mon père est Ali Rıza. Il est de taille moyenne, mince, il a les cheveux raides et les yeux marron, il est officier.


Selam ben Altan. Felsefe bölümünü yeni bitirdim, zor geçen 4 yıldı ama değdi! Sally ile geçen yıl münazara topluluğu partisinde tanıştık ve oldukça iyi anlaştık. Sebebi ikimizin de tekno müziği sevmesi olmalı. Peki sen? )

Salut, je m’appelle Altan. Je viens de terminer le département de philosophie, c’était une période de 4 années difficile mais ça valait le coup! J’ai fait la connaissance avec Sally l’année dernière lors de la soirée de discussion et nous nous sommes bien entendus. Ce doit être parce que nous aimons tous les deux la musique techno. Et toi ?)


Merhaba dört kişiden oluşan bir çekirdek ailenin ilk kızıyım. Adım Eylül 13 yasındayım.İstanbul’da yaşıyorum..8.sınıfa gidiyorum. Yüzmek ve müzik dinlemek hobilerim arasındadır. En sevdiklerim: en beğendiğim renk lacivert, en çok sevdiğim hayvan ise kustur. Bu hayatta en nefret ettiğim şey kapalı alanda kalmaktır. Açıkçası çok saçma ve sıkıcı bir hayatim var. Bu yüzden macera dolu bir anim yok. En sevdiğim ders ise fen bilimleri.

Bonjour, je suis la première fille d’une famille de quatre personnes. Je m’appelle Eylül et j’ai 13 ans. J’habite à Istanbul. Je suis élève en 8 ème classe. Nager et écouter de la musique font partie de mes loisirs. Mes préférés: ma couleur préférée est le bleu marine et mon animal préféré est l’oiseau. Ce que je déteste le plus dans cette vie, c’est de rester dans un espace fermé. Franchement, j’ai une vie très ridicule et ennuyeuse. C’est pourquoi je n’ai pas de souvenir rempli d’aventures. Mon cours préféré est la science


Fransızca Kendini Tanıtma
Fransızca Kendini Tanıtma

Fransızca Kendini Tanıtma Yazısı Uzun Paragraf

Eğlenceli ve Meraklı Dünyam

Benim adım Begüm Ertaş. Yalova’da doğdum ve İstanbul'da yaşıyorum. İzmirliyim. Bu hayatta en çok kardeşimi seviyorum. İleride en çok olmak istediğim meslek İngilizce Öğretmenliği veya avukat olmaktır. Yapmaktan hoşlandığım şeyler ise; kitap okumak, müzik dinlemek, uzun yolculuklar yapmak ve yeni şeyler öğrenmektir. Hoşlanmadığım şeyler ise; karanlıkta durmak ve bilgisayarda zaman geçirmektir. Genellikle bilgisayarı ödev ve araştırma yapmak için kullanırım. Boş zamanlarımda çeviriden anlamlarını bilmediğim İngilizce kelimeleri öğrenirim ve bazı zamanlarda ise sözlükten bazı kelime gruplarını incelerim. Bununla beraber; Türkçe dersleri için; bir günlük tutarım. Bu günlüğe anlamlarını bilmediğim kelimelere yer veririm. Meslek konusunda zamanla fikirlerim değişir. Ben yine de İngilizce dili ve edebiyatı okumak isterim. En sevdiğim dersler İngilizce ve Sosyal dersleridir. Çoğu kez bu derslerle meslekleri bağdaştırmak istemişimdir. Sevmediğim ve hatta nefret ettiğim dersler de vardır. Bunlar sırası ile Fen ve Matematiktir. Hayatta en sevmediğim durum kararsız kalmaktır. Zaman zaman karar vermek durumunda kaldım ve her seferinde kararsız kaldım. Bu duruma sinirlenirim.

Okul dışında dünya yansa umurumda olmaz. Her zaman dikkat etmişimdir ki; eğer 2 şey arasında kararsız kalırsak en yakın zamanda karar vermemiz gerekir. Eğer karar vermezsek ve zaman kaybedersek karar vermemiz gereken bu 2 şeyi kaybedebiliriz. Ayrıca; Başarıya giden yol için en önemli unsur azimli olmaktır. Kendimize inanırsak ve azimli olursak başaramayacağımız bir şey yoktur. Ben her zaman azimli olursam başarıya ulaşacağıma inanırım.

Mon monde amusant et curieux Je m’appelle Begum Ertaş. Je suis née à Yalova et je vis à Istanbul. Je suis d’İzmir. J’aime mon frère (erkek) / ma sœur (kız) le plus dans cette vie. Le métier que je souhaite le plus faire à l’avenir est d’être professeur d’anglais ou avocate. Ce que j’aime faire ; c’est lire des livres, écouter de la musique, faire de longs voyages et apprendre de nouvelles choses. Et ce que je n’aime pas ; c’est de rester dans l’obscurité et de passer du temps sur l’ordinateur. J’utilise habituellement l’ordinateur pour faire mes devoirs et mes recherches. Pendant mes temps libres, j’apprends des mots anglais que je ne connais pas par la traduction et certaine fois, j’examine certains vocabulaires par le dictionnaire. Cependant, pour les cours de turc; je tiens un journal. Je donne place dans ce journal à des mots que je ne connais pas le sens. Concernant la profession, mes idées changeront avec le temps. Je voudrais quand même étudier la langue anglaise et la littérature. Mes cours préférés sont l’anglais et le social. La plupart du temps, je voulais associés ces cours avec des professions. Il y a aussi des cours que je n’aime pas et même que je déteste. Ce sont respectivement la science et les mathématiques.

La situation que je déteste le plus dans la vie, c’est de rester indécise. J’ai dû prendre des décisions de temps en temps et à chaque fois j’étais indécise. Je me mets en colère pour ça. En dehors de l’école, je me fiche que le monde brûle. J’ai toujours fait attention à ce que ; si nous restons indécis entre 2 choses, nous devons nous décider le plus tôt. Si nous ne décidons pas et perdons du temps, nous pouvons perdre ces 2 choses. Aussi; l’élément le plus important pour le chemin du succès, c’est d’être déterminé. Si nous croyons en nous-mêmes et que nous sommes déterminés, nous pouvons réussir tout. Je crois toujours en ce que si je suis déterminée, je réussirai.


Merhabalar ben Duru 29 Mart 2006 tarihinde doğdum.12 yaşındayım. Okyanus kolejinde okuyorum. Annemin adı Safiye babamın adı ise Serkan’dır. Annem veteriner, babam ticaret ile uğraşıyor. En çok ders çalışmayı, gitar ve öbür müzik aletlerini çalmayı severim. En çok sinir olduğum şey arkadaşlarımın bana çok ders çalışıyorsun demesi. bu benim sinirimi bozuyor. En sevdiğim renk yeşil. En sevdiğim hayvan köpek, baykuş ve kedi aslında hepsini seviyorum. En sevdiğim yemek aslında her şeyi yerim! Hayatımda bana başarılı olmayı ant içtiren annem ve aileme teşekkür ederek küçüklükten beri hayalim olan beyin cerrahlığını gerçekleştirmek için kendime şans diliyorum:)

Bonjour, je m’appelle Duru, je suis née le 29 mars 2006. J’ai 12 ans. J’étudie au collège Okyanus. Le nom de ma mère est Safiye et le nom de mon père est Serkan. Ma mère est vétérinaire, mon père travaille dans le commerce. J’aime le plus étudier, jouer de la guitare et d’autres instruments de musique. Ce qui me rend le plus en colère, c’est que mes amis me disent que j’étudie beaucoup. Cela me rend colère. Ma couleur préférée est le vert. Mes animaux préférés sont le chien, le hibou et le chat, mais je les aime tous. Mon plat préféré, je mange réellement tout! Je remercie ma mère et ma famille qui m’ont fait réussir dans ma vie et je me souhaite de la chance pour pouvoir devenir neurochirurgien qui est mon rêve depuis mon enfance 🙂


Ben Duygu 1997 yılında İzmir’de doğdum annemin adı Aylin, babamın adı ise Oğuz’dur. Annem holding müdürü, babam ise mühendistir. Peyami Safa İlköğretim Okulu’nda, liseyi Atatürk Lisesi’nde okudum. Şu an üniversitedeyim. Fotoğraf çekmeyi, kitap okumayı ve müzik dinlemeyi çok seviyorum. En çok sevdiğim yemekler pizza ve hamburgerdir. Hobilerim; bisiklet sürmek, yüzmek, ders çalışmak, alışveriş yapmak, buz pateni yapmak ve kayak yapmaktır. Fobilerim ise böcekler ve hırsızlardır Benim 2 tane kaplumbağam vardır1si Yumurcak, ikincisi Şirin’dir. İkisi de 3 aylık En çok sevdiğim hayvan köpektir. En sevdiğim şarkıcı Hadise’dir. Pop tarzı müzik dinlerim. En çok sevdiğim arkadaşım Alev ve Ayça’dır.

Je m’appelle Duygu, je suis né à Izmir en 1997, le nom de ma mère est Aylin et le nom de mon père est Oğuz. Ma mère est directrice de holding et mon père est ingénieur. J’ai étudié à l’école primaire Peyami Safa et au lycée Atatürk. Je vais en ce moment à l’université. J’aime beaucoup photographier, lire des livres et écouter de la musique. Mes repas préférés sont la pizza et le hamburger. Mes passe-temps sont; le cyclisme, la natation, le shopping, le patinage sur glace et le ski. Mes phobies sont les insectes et les voleurs. J’ai 2 tortues, l’une s’appelle Yumurcak l’autre Şirin. Elles sont âgées de 3 mois. Mon animal préféré est le chien. Ma chanteuse préférée est Hadise. J’écoute de la musique de genre pop. Mes amies préférées sont Alev et Ayça.


Merhaba ben Mehmet Taş. 26 yaşındayım. Gazeteciyim. Kısa zamanda birçok yerel gazetede çalıştım. Nişanlıyım. İngilizce ve Rusça biliyorum. İstanbul’da doğup, büyüdüm.

Bonjour, je m’appelle Mehmet Taş. J’ai 26 ans. Je suis journaliste. J’ai travaillé dans de nombreux journaux locaux en peu de temps. Je suis fiancé. Je parle l’anglais et le russe. Je suis né et j’ai grandi à Istanbul.


Selam. Adım Nurhan Toksöz. 26 yaşındayım. Tiyatro oyuncusuyum. Ege üniversitesi mezunuyum.Evliyim. İki bir çocuğum var. Adı Emre. 4 yaşında. Piyano eğitimi alıyor. Ailemi çok seviyorum.

Salut. Je m’appelle Nurhan Toksöz. J’ai 26 ans. Je suis actrice de théâtre. Je suis diplômée de l’Université Ege. Je suis mariée. J’ai un enfant. Il s’appelle Emre. Il a 4 ans. Il étudie le piano. J’aime beaucoup ma famille.


Merhaba adım Kenan Turan. 27 yaşındayım. İstanbul’da doğdum ve yaşıyorum. AnkaraÜniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. İngilizce, Fransızca ve Almanca biliyorum.Öğretmenlik yapıyorum. En sevdiğim ülke Kanada; ama En sevdiğim şehir Tel Aviv. Gitar çalışıyorum. Amatör olarak grubumla barlarda sahne alıyorum.

Bonjour, je m’appelle Kenan Turan. J’ai 27 ans. Je suis né et je vis à Istanbul. Je suis diplômé de la langue et littérature anglaises de l’Université d’Ankara. Je parle l’anglais, le français et l’allemand. Je suis instituteur. Mon pays préféré est le Canada ; mais ma ville préférée est Tel Aviv. Je joue de la guitare. Je monte sur scène en tant qu’amateur dans des bars avec mon groupe.


Merhaba Ilgaz Demir. 19 yaşındayım. Lisans öğrencisiyim. Ankaralıyım. En sevdiğim şey seyahat etmek. Şu ana kadar üç ülkeyi gezdim. İngiltere, Almanya ve Fransa’ya gittim. Hayalim dünyayı gezmek.

Bonjour, je m’appelle Ilgaz Demir. J’ai 19 ans. Je suis étudiant de premier cycle. Je suis d’Ankara. La chose que je préfère, c’est de voyager. Jusqu’à présent, j’ai voyagé dans trois pays. Je suis allé en Angleterre, en Allemagne et en France. Mon rêve est de parcourir le monde.


Merhaba ben Kübra Peker. 12.06.1998 yılında İzmir’de doğdum. Hukuk Fakültesinde okumaktayım. En sevdiğim şehir İzmir. En sevdiğim tatil adası ise Rodos. Bir an önce okulumu bitirip hayalimdeki meslek olan avukatlığa adım atmak istiyorum

Bonjour, je m’appelle Kübra Peker. Je suis née le 12.06.1998 à Izmir. J’étudie à la faculté de droit. Ma ville préférée est Izmir. Mon île de vacances préférée est Rhodes. Je veux terminer mon école dés possible et devenir avocate qui est mon métier de rêve.


Merhaba ben Erman Yüksel. Türk dili ve edebiyatı bölümü öğrencisiyim. 20 yaşındayım. Aynı zamanda Çağrıda Osmanlıca eğitimi alıyorum. Futbol oynamayı seviyorum. En sevdiğim yazar Atilla İlhandır.

Bonjour, je m’appelle Erman Yuksel. Je suis étudiant au département de la langue et littérature turques. J’ai 20 ans. En même temps, je suis une éducation ottomane à Çağrı. J’aime jouer au football. Mon auteur préféré est Atilla İlhan.


Selam ben Nilay Han 23 yaşındayım. Ekonomi mezunuyum. Yöneticiyim. İngilizce ve Almanca biliyorum. Çağrı Dil Okulunda da Almanca YDS dil eğitimi görmekteyim. Hobi olarak dans etmekteyim. En sevdiğim ülke Kanada.

Salut, je m’appelle Nilay Han, j’ai 23 ans. Je suis diplômée en économie. Je suis gérante. Je parle l’anglais et l’allemand. Je suis une éducation de langue allemande YDS (Examen de Langue Etrangère) à l’Ecole de Langue Çağrı. Je danse comme un passe-temps. Mon pays préféré est le Canada.


Ben Yelda 22 yaşındayım. Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü öğrencisiyim. Tiyatro, benim her şeyim. Bunu dışında piyano çalıyorum. En sevdiğim renk mavi. İngilizce ve İtalyanca biliyorum ve şu anki hayalim Roma’ya gitmek.

Je m’appelle Yelda, j’ai 22 ans. Je suis étudiante au département d’acteur de la Faculté des beaux- arts. J’adore le théâtre. En dehors de ça, je joue du piano. Ma couleur préférée est le bleu. Je parle l’anglais et l’italien et mon rêve actuel est d’aller à Rome.


Fransızca kendini tanıtma ve okunuşları, Fransızca kendini tanıtma hobiler, Fransızca kendini tanıtma fiziksel olarak, Fransızca kendini tanıtma sesli, Fransızca kendini tanıtma diyalog, Fransızca kendini tanıtma uzun paragraf, Fransızca kendini tanıtma ne demek, Fransızca kendini tanıtma slayt , Fransızca kendini tanıtma 10 cümle, Fransızca kendini fiziksel tanıtma, Fransızca a1 kendini tanıtma, Fransızca arkadaşını tanıtma, kendini tanıtma metni örneği Fransızca, kendini tanıtma metinleri Fransızca, meslek cümleleri Fransızca tanışma videoları

Fransızca Kendini Tanıtma Metni

Fransızca Türkçe

Salut ! Je m’appelle [Adınız], j’ai [Yaşınız] ans et je vis à [Şehir/Ülke]. Je suis étudiant(e) et je me spécialise en [Öğrenim Durumu ve Alanı]. Le français n’est pas seulement une langue pour moi, c’est aussi une passion. Quelques détails sur moi : l’art et la culture occupent une place importante dans ma vie, j’apprécie les visites aux musées et la littérature. J’aime aussi voyager et découvrir de nouvelles cultures. Vivre dans des endroits différents et rencontrer des personnes diverses est une expérience enrichissante. Mon intérêt pour l’apprentissage des langues se joint à ma volonté de communiquer et de comprendre différentes cultures.

Le français m’a ouvert des portes et m’a permis de rencontrer de nouvelles personnes. La beauté de la langue et sa capacité à s’exprimer m’ont toujours fasciné(e). J’espère que cette brève introduction me rendra plus proche de vous. Je suis ouvert(e) d’esprit et respectueux(se) envers les autres. Si vous souhaitez en savoir plus ou partager quelque chose, n’hésitez pas à me contacter ! Merci et au plaisir de faire votre connaissance ! [Adınız]

Merhaba! Adım [Adınız], [Yaşınız] yaşındayım ve [Şehir/Ülke]’de yaşıyorum. Öğrenciyim ve [Öğrenim Durumu ve Alanı] üzerine çalışıyorum. Fransızca, benim için sadece bir dil değil, aynı zamanda bir tutkudur. Bana dair daha fazla bilgi: Sanat ve kültür benim için önemlidir, bu yüzden müze gezileri ve edebiyatla ilgileniyorum. Ayrıca, seyahat etmeyi ve yeni kültürleri keşfetmeyi seviyorum. Farklı yerlerde yaşamanın ve farklı insanlarla tanışmanın beni zenginleştirdiğini düşünüyorum. Dil öğrenmeye olan ilgim, farklı kültürlerle iletişim kurma ve anlama arzusu ile birleşiyor.

Fransızca, bu konuda benim için bir kapı açtı ve bu dil sayesinde yeni insanlarla tanışma fırsatı buldum. Dilin güzelliği ve ifade yeteneği beni her zaman büyülemiştir. Umarım bu kısa tanıtım beni size daha yakın hissettirir. Size ve diğer insanlara karşı açık fikirli ve saygılı bir yaklaşıma sahibim. Eğer daha fazla şey öğrenmek veya paylaşmak istiyorsanız, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Teşekkür ederim ve tanışmak dileğiyle! [Adınız]

Kendini Tanıtma 10 Cümle

 “Fransızca kendini tanıtma” için örnek 10 cümle:

Fransızca Türkçe
Bonjour, je m’appelle Marie. Merhaba, benim adım Marie.
J’ai 25 ans et je viens de Paris. 25 yaşındayım ve Paris’ten geliyorum.
Je travaille comme ingénieur. Mühendis olarak çalışıyorum.
Mes hobbies incluent la photographie. Hobilerim arasında fotoğrafçılık var.
J’adore voyager et découvrir de nouvelles cultures. Seyahat etmeyi ve yeni kültürler keşfetmeyi çok seviyorum.
Ma couleur préférée est le bleu. En sevdiğim renk mavidir.
Je parle couramment le français et l’anglais. Akıcı bir şekilde Fransızca ve İngilizce konuşabilirim.
Ma famille se compose de mes parents et d’un frère. Ailem, anne-babam ve bir erkek kardeşimden oluşuyor.
J’aime cuisiner des plats traditionnels français. Geleneksel Fransız yemekleri yapmayı çok seviyorum.
En ce moment, je suis en train de poursuivre mes études en informatique. Şu anda bilgisayar üzerine eğitimime devam ediyorum.

Sıkça Sorulan Sorular

Fransızca kendini tanıtma örnekleri nelerdir?

“Bonjour! Je m’appelle [Adınız]. Je suis [yaşınız] ans et je viens de [ülkeniz]. Je travaille en tant que [mesleğiniz] et j’adore [ilgi alanlarınızı belirtin, örneğin: la musique, le sport, la lecture]. Enchanté(e) de faire votre connaissance!”

Bu cümle, “Merhaba! Adım [Adınız]. [Yaşınız] yaşındayım ve [Ülkeniz]’dan geliyorum. [Mesleğiniz] olarak çalışıyorum ve [ilgi alanlarınızı belirtin, örneğin: müzik, spor, okuma] gibi şeyleri seviyorum. Tanıştığımıza memnun oldum!” şeklinde çevrilebilir.

Fransızca kendini tanıtma metnini nereden bulabilirim ?

“Fransızca kendini tanıtma metni için çeşitli kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Dil öğrenme platformları, dil kitapları veya online dil kaynakları bu konuda faydalı olabilir. Ayrıca, web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Fransızca Kendini tanıtma a1 seviyesinde nasıl olur?

Merhaba, Adım [Adınız], Fransızca A1 seviyesindeyim. [Şehir/Ülke]’den geliyorum. [Yaşınız] yaşındayım. Hobilerim arasında [Hobi 1] ve [Hobi 2] var. Dil öğrenmeyi seviyorum. Tanıştığımıza memnun oldum!”

User Avatar

Çağrı Dil Kursu

Çağrı Dil Okulu; yabancı dil öğretiminde yurtiçi ve yurtdışı tecrübelerine sahip E. Diplomat ve Eğitimci Mustafa GÜRLEYİK öncülüğünde kurulmuştur. Yabancı Dil Kursu arayanlar için Çağrı Dil Okulu, geniş kurs yelpazesi, uygun fiyatları ve profesyonel dil öğretmenleri ile en iyi seçeneklerden biridir.

1 Yorum

  1. nurdi

    Şubat 10, 2021

    selam ben nur 16 yaşındayım tekirdağ velimeşede oturuyorum en sevdiğim renk yeşil siyah kurs okuyorum vokalik yapıyorum şarkılar filan söylerim genelde

Düşüncelerini Paylaş

Hemen Ara