İngilizce Doğum Günü Mesajları

Sevdiklerimize en içten verdiğimiz hediyelerin yanında onlara güzel bir de doğum günü mesajı iletmek isteyebiliriz. Her zaman yüz yüze anlatmak istediklerimizi sözlere dökemeyebiliriz ya da düşünmeden konuşup hislerimizi tam da karşıya aktaramayız. İşte tam bu noktada kelimeler  bizlere ilham olup kalemle kağıda döküldüğünde her sözcük duygularımıza ayna tutabilir.  Yazıp vereceğiniz doğum günü mesajları ile candan sevdiğiniz kişilere sevginizi gösterir, mesafeler var ise uzakları yakın edebilir en önemliside yüzlerde büyük bir tebessüme neden olabilirsiniz.  Yazacağınız doğum günü mesajları kimi zaman farklı bir millet veya ırktan, sevdiğiniz yakın birileri olabilir. Bu nokta da ingilizce doğum günü mesajları iletmeniz, anlaşılır ve kalıcı bir etki yaratmış olacaktır. Bu yazıda da sizlere yardımcı olup değer verdiğiniz kişiyi mutlu edebilmeniz için önerilerde bulunacağız.

İngilizce Doğum Günü Mesajları Örnekleri

Yaşamı, gözyaşlarınla değil, gülümsemen ile  say. Yaşını da yıllarla değil, dostlarla say. Doğum günün kutlu olsun! Count life with your smile, not with your tears. Count your age not with years, but with friends. Happy Birthday!
Doğum günün için sana dileğim; her zaman istediğin her şey seni bulsun, aradığın şeyler sana ulaşsın, dilediğin her şey kabul olsun. Doğum günün kutlu olsun! My wish for your birthday; Let all you want find you always, let the things you look for is reaching you, get everything you wish accepted. Happy Birthday!
Hayatın hiç bitmeyen mutlulukları ve en büyük sevinçleri seninle olsun. Sen bu dünya gelmiş bir armağansın ve en iyileri hak ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun. May the never-ending happiness and greatest joys of life be with you. You are the gift in this world and you deserve all the best. Happy Birthday.
Dünyayı hayallerinle aleve ver ve bu ateşle doğum günü mumlarını yak. Doğum Günün Kutlu Olsun! Flame the world with your dreams and light your birthday candles with this fire. Happy Birthday!
Sana olan doğum günü dileğim, hayatı sevmeye devam etmen ve hayal etmekten hiç vazgeçmemen. Güzellik ve mutluluklar, yalnızca bu özel günde değil  her zaman kalbini sarsın. My birthday wish for you is that you continue to love life and never stop dreaming. Not just on this special day, but always let beauty and happiness surround your heart.

Eğlenceli İngilizce Doğum Günü Mesajları

 

En güzel doğum günleri, neşe ve mutluluklar ile hatırlananlar olmaktadır. Siz de sevdiklerinize, arkadaşınıza, sevgilinize, aileden birine yada yakın hissettiğiniz kişiye doğum günü geldiğinde kocaman bir gülümseme armağan etmek istemez miydiniz? Neşe ve mizah kaynağı bir doğum günü mesajı ile, değer verdiğiniz kişinin aklında kalabilir ve mesajınızın sağladığı sevinç ile unutulmaz eğlenceli anlara imza atabilirsiniz. Ola ki, yakınınızın doğum gününde siz olmasanız dahi mizah anlayışınız, o gün sevdiğinizin yüreğini ısıtacaktır. Herkesin espirili mesajınızı anlayabilmesi için ingilizce doğum günü mesajları iletmeniz daha iyi olacaktır. Bunun içinde sizlere bir kaç örnek sunmak istiyoruz;

Şimdi genç bir yaşını kutlasanda yaşlanınca da çoçuksu kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun! Now, even if you celebrate at a young age, you will still be a child when you get old too Happy Birthday!
Yaş ilerledikçe üç şey değişir. Bunlardan ilki hafızanın zayıflaması. İkincisi ise… diğer ikisini hatırlayamıyorum. Doğum günün sevinçle kutlu olsun! Three things change with ages. The first of these is the weakening of memory. The second is … I can’t remember the other two. Happy birthday to you!
Doğum gününü Facebook olmadan da hatırlayabildiğim nadir sevdiğim insanlardansın. Doğum günün kutlu olsun. You are one of the few people I love, whose birthday I can remember without checking Facebook. Happy Birthday.
Düne bakarak daha yaşlı olsan da yarın olacağından daha gençsin, doğum günün kutlu olsun! Even though you are older than yesterday, you are younger than tomorrow, happy birthday!

İlginizi çekebilir: İngilizceden Türkçeye Geçen Kelimeler

Yorum yapın

Call Now Button