Instagram Biyografi Sözleri İngilizce

Instagram biyografi sözleri İngilizce kullanarak hem profilinizi dünya çapında öne çıkarabilir hem de o anki ruh halinizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. Instagram’da kullanılacak biyografi sözleri; sizi daha havalı göstereceği gibi aynı zamanda içinde bulunduğunuz çeşitli hallerin de takipçileriniz tarafından daha net anlaşılmasına, duygularınızı daha kolay ifade etmenize olanak sağlayacak.

Be An Encourager, The World Has Enough Critics Already

Anlamı “Cesaret verici ol, çünkü dünyada yeteri kadar eleştirici var.” olan bu söz ile birlikte yaşamdaki eleştirilerden sıkıldığınızı; yeni bir bakış açısı ve yapıcı yaklaşımlar istediğinizi ifade edebilirsiniz. Eleştiri yerine cesaret edici olmak demek aynı zamanda da daha rahat yaşamanızı gösterecektir.

If You’re Reading This, Congrats You Know How To Read

Biraz muzip bir anlamı olan bu ifade “Eğer bunu okuyabiliyorsan, tebrikler okuma biliyorsun,” demektir. Böylece takipçilerinize ve sizi merak edenlere şaşırtıcı bir karşılama yapabilirsiniz. Aynı zamanda kendiniz hakkında bilgi vermek istemediğiniz anlarda da bunu Instagram biyografi sözü olarak kullanabilirsiniz.

I Love To Walk In Fog, Because Nobody Knows I Am Smoking

Havalı görünmek isteyenler için iyi bir tercih olacak bu ifade “Sisler içinde yürümeyi seviyorum çünkü kimse sigara içtiğimi anlamıyor.” anlamı taşıyor. Böylece çok daha derin anlamlara sahip bir ifadeyi çevrenize karşı kullanabildiğiniz gibi yaptığınız işlerin de başkaları tarafından kolayca fark edilmediğini açıklayabilirsiniz.

Always Give Your Best Never Worry For Results

Instagram İngilizce biyografi sözü olarak oldukça anlamlı olacak bu ifade; “Her zaman elinden gelenin en iyi yap, sonucu önemseme,” anlamı taşıyor. Böylece yapılacaklar için gerekli şekilde uğraşarak zaten asıl amacın tamamlandığı ve sonucun olumsuz olmasında dahi hiçbir yanlışlık olmadığını açıklıyor.

Ayrıca İngilizce resmi dil olan ülkeler yazımızı da bakabilirsiniz.

Education Is The Most Powerful Weapon Which U Can Use To Change The World

“Eğitim dünyayı değiştirmek için en güçlü araçtır,” anlamına gelen bu söz kendini yetiştiren kullanıcılar için oldukça iyi bir söz olacaktır. Eğitimin ve kültürün insan yaşamındaki önemine vurgu yapan söz ile birlikte eğitimli kimliğinizi öne çıkarabilir ve başkalarına da bu konuda öğüt verebilirsiniz.

Believe Deep Down In Your Heart That You’re Destined To Do Great Things

İnsanları tanımak için asıl önemli kısımlara bakmak gerektiğini ifade eden bu Instagram biyografi sözü “Kalbinizin derinliklerine inin ve orada harika şeyler yapabileceğinize inanın,” anlamına geliyor. Böylece hangi işte başarılı olmak isteniyorsa, o işin yapılması için kalpten bir güce ve isteğe sahip olunması gerektiğini anlatıyor.

People Who Touch Your Heart Are Always With You

Kendinizi ifade etmenin en güzel sözlerinden birisi olan bu söz “Kalbine dokunan insanlar her zaman yanındadır.” anlamına geliyor ve yaşamda hangi insanlara değer verdiğinizi gösteriyor. Fiziksel olarak bazı durumlarda yanınızda olmayan insanlara yönelik söyleyeceğiniz bu söz yaşamda neyi aradığınızın da ifadesi olarak öne çıkıyor.

I Have Nothing To Lose,but Something To Gain

“Kaybedecek bir şeyim yok ancak kazanacak bir şey var.” anlamındaki bu ifade sizin yaşamda kendi başınıza durabildiğinizi ve başkaları ile kazançlı olmayacağınızı; ancak başkalarının sizinle birlikte kazanacaklarını ifade eden veciz bir söz olarak öne çıkıyor.

I’m Not Lazy, I’m Just On Energy Saving Mode

Özellikle kişiliğiniz hakkında eğlenceli bir Instagram biyografi sözü istiyorsanız bu ifade “Ben tembel değilim, sadece tasarruf halindeyim.” anlamı ile birlikte takipçilerinize özel ve eğlenceli bir anlam gösterecek; içinizdeki potansiyeli de ifade etmenize yardımcı olacaktır.

 

Yorum yapın

Call Now Button